• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOPFC Barcelona - més que un club
    PODSKUBKAR
    PODSKUBKAR --- ---
    Henry se vyznamenal. Nejak se mi zda, ze pomalu zapada do kadru posledni dobou. Prosazuje se lip a vic... To je jen dobre.
    KAJ
    KAJ --- ---
    Kuci, tohle je paráda. Nemám slov, jsem nadšenej. Příští týden nemá Real nejmenší šanci. A díky za Titiho. Zápas se mu povedl náramně.
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    dneska zase koncert, snad forma vydrzi...
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    barca hraje aktualne asi nejhezci fotbal v Evrope, to sou fakt nadherny akce dneska
    KAJ
    KAJ --- ---
    DOP: Přesně tak. A o fotbale ví úplný hovno. Nasrat a rozmazat!
    DOP
    DOP --- ---
    Je videt, ze jim naprosto unika fakt, ze ani oni za svy penize nemuzou dostat vsechno :)
    KAJ
    KAJ --- ---
    Ti Arabáči jsou fakt k ulolání :oP
    http://www.fcbarcelona.cz/view.php?cisloclanku=2008120402
    DOP
    DOP --- ---
    PODSKUBKAR: Netusim
    PODSKUBKAR
    PODSKUBKAR --- ---
    DOP: A ma vubec Valencia kde hrat krome tohohle stadionu? Nejakou nizkokapacitni nahradu?
    KAJ
    KAJ --- ---
    DOP: Jj :o) Doufám, že až vykurýruje tu šlamastyku, bude v zase v takové formě, jak v španělským nároďáku. Myslim, že by byl lepčí jak Hleb.
    DOP
    DOP --- ---
    KAJ: Zrovna Silvu jsem si koupil v manageru a zatim spokojenost :)
    KAJ
    KAJ --- ---
    DOP: Skoro nikoho schopnýho tam nemaj... Krom Villy a Silvy pro nás nepoužitelní hráči.
    DOP
    DOP --- ---
    KAJ
    KAJ --- ---
    PODSKUBKAR: Ty jo...Já ho měl celkem rád. Minulou sezónu měl fazónu jako hrom, i když na Euru vyhořel. Tam se ukázalo, že musí mít za sebou i dobrý tým, sám nic nesvede. Teďka ale se chová jak primabalerína a namyšlený hejsek, tak jsem ten respekt k jeho schopnostem ztratil. Je to dobrý fotbalista po technické stránce, ale po té sportovní, "duchem", zaostává na plné čáře. Ronalda do Barcy nikdy!
    PODSKUBKAR
    PODSKUBKAR --- ---
    KAJ: Vzdyckcky jsem mel ke sportu jen kladny nebo neutralni pristup. Stejne tak i ke sportovcum. To platilo do dob, kdy se ukazal Christiano Ronaldo. Ted, kdyz se me nekdo zepta, co na sportu nesnasim, s jistotou odpovim: "Christiano Ronaldo".
    KAJ
    KAJ --- ---
    KUBAN88: Na Tourého mi nešahej Ty jeden...! ;o) Imho je to novinářská kachna, nevěřím tomu.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    CYBERKOTLIK: kdyby ho Pepa naucil hrat odzadu, tak myslim ze by byl vetsi prinos nez Toure nebo Keita
    DOP
    DOP --- ---
    CYBERKOTLIK: Na tom neco bude, nicmene Gerrardova primocarost a bojovnost by mozna mohla zafungovat v zapasech, kdy Xaviho kreativita a Messiho sikovnost ne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam