• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOPFC Barcelona - més que un club
    DOP
    DOP --- ---
    KAJ: Zrovna Silvu jsem si koupil v manageru a zatim spokojenost :)
    KAJ
    KAJ --- ---
    DOP: Skoro nikoho schopnýho tam nemaj... Krom Villy a Silvy pro nás nepoužitelní hráči.
    DOP
    DOP --- ---
    KAJ
    KAJ --- ---
    PODSKUBKAR: Ty jo...Já ho měl celkem rád. Minulou sezónu měl fazónu jako hrom, i když na Euru vyhořel. Tam se ukázalo, že musí mít za sebou i dobrý tým, sám nic nesvede. Teďka ale se chová jak primabalerína a namyšlený hejsek, tak jsem ten respekt k jeho schopnostem ztratil. Je to dobrý fotbalista po technické stránce, ale po té sportovní, "duchem", zaostává na plné čáře. Ronalda do Barcy nikdy!
    PODSKUBKAR
    PODSKUBKAR --- ---
    KAJ: Vzdyckcky jsem mel ke sportu jen kladny nebo neutralni pristup. Stejne tak i ke sportovcum. To platilo do dob, kdy se ukazal Christiano Ronaldo. Ted, kdyz se me nekdo zepta, co na sportu nesnasim, s jistotou odpovim: "Christiano Ronaldo".
    KAJ
    KAJ --- ---
    KUBAN88: Na Tourého mi nešahej Ty jeden...! ;o) Imho je to novinářská kachna, nevěřím tomu.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    CYBERKOTLIK: kdyby ho Pepa naucil hrat odzadu, tak myslim ze by byl vetsi prinos nez Toure nebo Keita
    DOP
    DOP --- ---
    CYBERKOTLIK: Na tom neco bude, nicmene Gerrardova primocarost a bojovnost by mozna mohla zafungovat v zapasech, kdy Xaviho kreativita a Messiho sikovnost ne.
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    DOP: no torres by urcite zapad, jeho styl by presne sednul, ale nevim jak Gerrard, v zaloze hraje Barca hodne kombinacne na jeden dotek, on je trochu jinej typ hrace
    DOP
    DOP --- ---
    12.11.2008: BARCELONA SKOČILA PO TORRESOVI S GERRARDEM
    Ohlášených finančních problémů FC Liverpool se chystá využít španělská Barcelona. Vedení klubu se chystá koupit z týmu Reds kapitán Stevena Gerrarda a kanonýra Fernanda Torrese. Nabídky, které by za jiných okolností putovaly rovnou do koše, prý za současných okolností mají naději na úspěch. De parte Viçtorino

    Sice soucasna Barca slape tak dobre, ze moc posil ani nepotrebuje a u ni mi obrovsky nakupy hvezdnych jmen ani moc nesedej, ale dvojka Gerrard a Torres - to by byl mazec :)
    KAJ
    KAJ --- ---
    DOP: Mně se Kun nelíbí... :o/
    DOP
    DOP --- ---
    PODSKUBKAR: Hlavne Henry byl v Arsenalu klicova osoba, na kterou se hralo, zatimco v Barce je mnohem vyssi konkurence a je jenom jedna z hvezd. Mam ho rad jako hrace a fandim mu, ale proste nemuzes srovnavat Henryho z Arsenalu a Henryho z Barcy..

    KAJ: Uz jenom kvuli Messimu jednoznacne Augero :)
    PODSKUBKAR
    PODSKUBKAR --- ---
    CYBERKOTLIK: No kazdy hrac ma sve slabsi chvilky. Ja bych mu sanci dal. On se treba bude snazit a zlepsi se. Ale je pravda, ze to neni to co byvalo, on Henry proste neni typ pro spanelsky fotbal. Je vychovany Anglickou ligou...
    KAJ
    KAJ --- ---
    CYBERKOTLIK: A koho místo něj?
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    hm, henryho bych poslal v zime pryc, pac mi prijde, ze akorat pali sance.....
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    KAJ: ja hraju barcu ve fotball manageru, a Daniho sem si do barcelony vloni prived, tak me potesilo jak sem se trefil:)
    KAJ
    KAJ --- ---
    CYBERKOTLIK: Pokud máš na mysli třeba příchod Daniho, tak ten, ačkoliv ze začátku nemastný neslaný, skvěle zapadnul a moc mě těší, že se mu začalo dařit i skrz střely na bránu. Ten banán proti Almérii je pro mě gólem října... btw. zahlasujte si http://fcbarcelona.cz/view.php?cisloclanku=2008103108
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    neprsi tam moc, ale obcas jo....neni to zas tak, ze by ta neprselo treba pet let nebo tak:) KAzdopadne s eukazuje, ze odchody a prichody byly letos dost genialni:)
    KAJ
    KAJ --- ---
    PODSKUBKAR: Po roce a půl...;o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam