• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOPFC Barcelona - més que un club

    Koho koupit na hrot nebo levy kridlo?

    44 hlasy od 38 respondentů

      rozbalit záhlaví
      KAJ
      KAJ --- ---
      KUBAN88: Na Tourého mi nešahej Ty jeden...! ;o) Imho je to novinářská kachna, nevěřím tomu.
      KUBAN88
      KUBAN88 --- ---
      CYBERKOTLIK: kdyby ho Pepa naucil hrat odzadu, tak myslim ze by byl vetsi prinos nez Toure nebo Keita
      DOP
      DOP --- ---
      CYBERKOTLIK: Na tom neco bude, nicmene Gerrardova primocarost a bojovnost by mozna mohla zafungovat v zapasech, kdy Xaviho kreativita a Messiho sikovnost ne.
      CYBERKOTLIK
      CYBERKOTLIK --- ---
      DOP: no torres by urcite zapad, jeho styl by presne sednul, ale nevim jak Gerrard, v zaloze hraje Barca hodne kombinacne na jeden dotek, on je trochu jinej typ hrace
      DOP
      DOP --- ---
      12.11.2008: BARCELONA SKOČILA PO TORRESOVI S GERRARDEM
      Ohlášených finančních problémů FC Liverpool se chystá využít španělská Barcelona. Vedení klubu se chystá koupit z týmu Reds kapitán Stevena Gerrarda a kanonýra Fernanda Torrese. Nabídky, které by za jiných okolností putovaly rovnou do koše, prý za současných okolností mají naději na úspěch. De parte Viçtorino

      Sice soucasna Barca slape tak dobre, ze moc posil ani nepotrebuje a u ni mi obrovsky nakupy hvezdnych jmen ani moc nesedej, ale dvojka Gerrard a Torres - to by byl mazec :)
      KAJ
      KAJ --- ---
      DOP: Mně se Kun nelíbí... :o/
      DOP
      DOP --- ---
      PODSKUBKAR: Hlavne Henry byl v Arsenalu klicova osoba, na kterou se hralo, zatimco v Barce je mnohem vyssi konkurence a je jenom jedna z hvezd. Mam ho rad jako hrace a fandim mu, ale proste nemuzes srovnavat Henryho z Arsenalu a Henryho z Barcy..

      KAJ: Uz jenom kvuli Messimu jednoznacne Augero :)
      PODSKUBKAR
      PODSKUBKAR --- ---
      CYBERKOTLIK: No kazdy hrac ma sve slabsi chvilky. Ja bych mu sanci dal. On se treba bude snazit a zlepsi se. Ale je pravda, ze to neni to co byvalo, on Henry proste neni typ pro spanelsky fotbal. Je vychovany Anglickou ligou...
      KAJ
      KAJ --- ---
      CYBERKOTLIK: A koho místo něj?
      CYBERKOTLIK
      CYBERKOTLIK --- ---
      hm, henryho bych poslal v zime pryc, pac mi prijde, ze akorat pali sance.....
      CYBERKOTLIK
      CYBERKOTLIK --- ---
      KAJ: ja hraju barcu ve fotball manageru, a Daniho sem si do barcelony vloni prived, tak me potesilo jak sem se trefil:)
      KAJ
      KAJ --- ---
      CYBERKOTLIK: Pokud máš na mysli třeba příchod Daniho, tak ten, ačkoliv ze začátku nemastný neslaný, skvěle zapadnul a moc mě těší, že se mu začalo dařit i skrz střely na bránu. Ten banán proti Almérii je pro mě gólem října... btw. zahlasujte si http://fcbarcelona.cz/view.php?cisloclanku=2008103108
      CYBERKOTLIK
      CYBERKOTLIK --- ---
      neprsi tam moc, ale obcas jo....neni to zas tak, ze by ta neprselo treba pet let nebo tak:) KAzdopadne s eukazuje, ze odchody a prichody byly letos dost genialni:)
      KAJ
      KAJ --- ---
      PODSKUBKAR: Po roce a půl...;o)
      PODSKUBKAR
      PODSKUBKAR --- ---
      KAJ: To je sice pravda, ale konecne jsme se dostali do cela Primera Division... V Malaze jsem nebyl ale neco o prirodnich podminkach Andalusie vim a i presto ze je ted zima tak to se jen tak nestava. Jde o nejsussi oblast Spanelska, ale to sem uz nepatri...
      KAJ
      KAJ --- ---
      PODSKUBKAR: Mno já tam nebyl, takže nemohu posoudit. Ty zřejmě ano. Každopádně jsem rád, jsme vyhráli, byť naše hra nemohla vyniknout. Technický fotbal to úplně pohřbilo.
      PODSKUBKAR
      PODSKUBKAR --- ---
      KAJ: Nikdy bych nerekl ze v Malaze nekdy tak zaprsi...
      KAJ
      KAJ --- ---
      Jo!!! Xavi je Bůh! Geniální!
      KAJ
      KAJ --- ---
      Ty voe! V jakým močálu to dneska hrajou!!!!???? To je tragický :o(
      KAJ
      KAJ --- ---
      KAJ: Tu druhou půlku teda odflákli... :o/
      CYBERKOTLIK
      CYBERKOTLIK --- ---
      MELDA: nektery zapsy jsou levnejsi, nektery drazsi, zalezi na souperi...Atletico byl docela atraktivni souper:)

      sme rvali na Ujfalusiho cesky, ale neslysel nas asi:)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam