• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOPFC Barcelona - més que un club
    DOP
    DOP --- ---
    KAJ: Arsavin je kokot, kterej ani nevi, co chce. Me by tam nevadil Silva :)
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    stejne tam kazdou chvili zabiha Messi:)
    KAJ
    KAJ --- ---
    KAJ: Tak mě napadá... Žirkov-Iniesta-Aršavin. :o)
    KAJ
    KAJ --- ---
    DOP: Taky z toho mám smíšený pocity, ale imho ta ztráta nebude nijak tragická. Titimu se daří, je ve formě, ale žádný zázrak to není... Levýho útočníka seženeme.
    DOP
    DOP --- ---
    http://www.fcbarcelona.cz/view.php?cisloclanku=2008122809

    Mam z toho smyseny pocity, i kdyz se neco takovyho asi dalo cekat :(
    KAJ
    KAJ --- ---
    ILL_EEL: Jednoznačně :o) Nechápu, co tam dělá Man Utd. Ten mančaft v současné době hraje úplný ho*no.
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    zebricek z pulky nanic, ale s Barčou maj pravdu :)
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    KAJ: takvejch tutovk sem videl spalenejch ve fotbale uz tisic...co spali henry za jeden zapas nespali drente za rok:)) roblem je v tom ze herny na 10 spalenejch prida jednu povedenou a to vsehcno behem jednoho zapasu:)
    KAJ
    KAJ --- ---
    CYBERKOTLIK: jo, ten mě taky mile překvapil. Na to, že hrál poprvý ahned takhle naostro...klobouk dolů. Ještě k Drenthemu...jistě jsi viděl tu tutovku zhruba po 20 minutách. Takhle ji spálit je trestuhodné, zvlášť když Real těch šancí měl všehovšudy dvě :o)
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    KAJ: zas na druhou stranu kdo z realu neco zahral vcera...mozna ten mladej jak tam prisel ke konci, ten se mi libil
    KAJ
    KAJ --- ---
    CYBERKOTLIK: Tak to možná jo, ale jinak fakt mizérka.
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    KAJ: no me prijde ze v druhy pulce slusne ubranil svoji stranu, nemel sem na mysli utocnej projev (beru to z pohledu ze se real snazil ubranit nulu)
    KAJ
    KAJ --- ---
    CYBERKOTLIK: Se vším souhlas až na Drentheho. To je imho dřevák jako prase. Lítá sice všude po hřišti, ale hrát neumí.
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    nadhera! prvni polocas skvelej fotbal, ty najezdy do vapna byly infarktovy
    Ikera mi byl ke konci lito, ale Messi si ho krasne podal:) raul se nedostal vubec k nicemu, hodne dobre hral drente, trosku slabsi vykon mel dneska Xavi mi prislo, i kdyz slabsi rpoti jeho superlize je porad dobrej:) a oure ty dve prooklickovani vpred, mi prislo ze chtej utocit dneska komplet vsichni, od Marquese s Puyolem az po Henryho:))
    meeessi meeessi:)
    DOP
    DOP --- ---
    koukate nekdo na zapas po netu?
    KAJ
    KAJ --- ---
    DOP: Taky jsem se celkem divil... Po neúspěšným angažmá v Tottenhamu vybrat za spasitele zrovna tohodle? Se Sevillou sice dělal zázraky, ale Real je trošku jiný kafe imho..

    Ináč včera zklamání z omladiny. Pep sice může vykládat, že je nepokládá za Béčko, ale to, co předváděli (hlavně dozadu), si o toto označení koleduje. Sanchéz a Vasquéz ven, Keita jakbysmet, ten mě sere už delší dobu.
    DOP
    DOP --- ---
    http://www.efotbal.cz/index.php?page=clanek&clanek=48757

    Snad je to pred Classicem moc nenakopne
    KAJ
    KAJ --- ---
    DOP: Jako do týhle přestupový politiky nevidím, takže můžu jen hádat, koho má vedení v hledáčku... Kdybych do toho mohl kafrat, tak bych to neměnil. Alespoň ne teď, když mašina valí na plný obrátky a drtíme až na drobný výjimky všecko, co se dá. Kun je výborný fotbalista, ale ta částka, kterou jsi uvedl, je jak z říše snů...
    KAJ
    KAJ --- ---
    ILL_EEL: :o/ Mno on mi povídal právě o Ryanairu... To je nemilé. A nevíš, jak to vychází na jaro? Mám teď na mysli LM... ;o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam