• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOPFC Barcelona - més que un club

    Koho koupit na hrot nebo levy kridlo?

    44 hlasy od 38 respondentů

      rozbalit záhlaví
      KAJ
      KAJ --- ---
      CYBERKOTLIK: Zajímavý, toho koníka neznám. Ale docela jsem se rozřechtal, jak se Gerrard pobil v nějakým baru. :o)
      CYBERKOTLIK
      CYBERKOTLIK --- ---
      aguierro jednoznacne, Silva moc ne, VIllu nam neprodaj, ale pro neho by Barca byla idealni, dostaval by prihravky ktery potrebuje
      KAJ
      KAJ --- ---
      DOP: Mno jo no...mladej a zmatenej. Silva mi taky sedí víc, ale není vyloženě útočník, stejně jako Iniesta. V pár diskusích jsem ale zahlídnul, že je zaměřeno na Aguera...? Nebo Villu, ale ten je ultra drahej. A imho nic moc... Po Euru se ztratil.
      DOP
      DOP --- ---
      KAJ: Arsavin je kokot, kterej ani nevi, co chce. Me by tam nevadil Silva :)
      CYBERKOTLIK
      CYBERKOTLIK --- ---
      stejne tam kazdou chvili zabiha Messi:)
      KAJ
      KAJ --- ---
      KAJ: Tak mě napadá... Žirkov-Iniesta-Aršavin. :o)
      KAJ
      KAJ --- ---
      DOP: Taky z toho mám smíšený pocity, ale imho ta ztráta nebude nijak tragická. Titimu se daří, je ve formě, ale žádný zázrak to není... Levýho útočníka seženeme.
      DOP
      DOP --- ---
      http://www.fcbarcelona.cz/view.php?cisloclanku=2008122809

      Mam z toho smyseny pocity, i kdyz se neco takovyho asi dalo cekat :(
      KAJ
      KAJ --- ---
      ILL_EEL: Jednoznačně :o) Nechápu, co tam dělá Man Utd. Ten mančaft v současné době hraje úplný ho*no.
      ILL_EEL
      ILL_EEL --- ---
      zebricek z pulky nanic, ale s Barčou maj pravdu :)
      CYBERKOTLIK
      CYBERKOTLIK --- ---
      KAJ: takvejch tutovk sem videl spalenejch ve fotbale uz tisic...co spali henry za jeden zapas nespali drente za rok:)) roblem je v tom ze herny na 10 spalenejch prida jednu povedenou a to vsehcno behem jednoho zapasu:)
      KAJ
      KAJ --- ---
      CYBERKOTLIK: jo, ten mě taky mile překvapil. Na to, že hrál poprvý ahned takhle naostro...klobouk dolů. Ještě k Drenthemu...jistě jsi viděl tu tutovku zhruba po 20 minutách. Takhle ji spálit je trestuhodné, zvlášť když Real těch šancí měl všehovšudy dvě :o)
      CYBERKOTLIK
      CYBERKOTLIK --- ---
      KAJ: zas na druhou stranu kdo z realu neco zahral vcera...mozna ten mladej jak tam prisel ke konci, ten se mi libil
      KAJ
      KAJ --- ---
      CYBERKOTLIK: Tak to možná jo, ale jinak fakt mizérka.
      CYBERKOTLIK
      CYBERKOTLIK --- ---
      KAJ: no me prijde ze v druhy pulce slusne ubranil svoji stranu, nemel sem na mysli utocnej projev (beru to z pohledu ze se real snazil ubranit nulu)
      KAJ
      KAJ --- ---
      CYBERKOTLIK: Se vším souhlas až na Drentheho. To je imho dřevák jako prase. Lítá sice všude po hřišti, ale hrát neumí.
      CYBERKOTLIK
      CYBERKOTLIK --- ---
      nadhera! prvni polocas skvelej fotbal, ty najezdy do vapna byly infarktovy
      Ikera mi byl ke konci lito, ale Messi si ho krasne podal:) raul se nedostal vubec k nicemu, hodne dobre hral drente, trosku slabsi vykon mel dneska Xavi mi prislo, i kdyz slabsi rpoti jeho superlize je porad dobrej:) a oure ty dve prooklickovani vpred, mi prislo ze chtej utocit dneska komplet vsichni, od Marquese s Puyolem az po Henryho:))
      meeessi meeessi:)
      DOP
      DOP --- ---
      koukate nekdo na zapas po netu?
      KAJ
      KAJ --- ---
      DOP: Taky jsem se celkem divil... Po neúspěšným angažmá v Tottenhamu vybrat za spasitele zrovna tohodle? Se Sevillou sice dělal zázraky, ale Real je trošku jiný kafe imho..

      Ináč včera zklamání z omladiny. Pep sice může vykládat, že je nepokládá za Béčko, ale to, co předváděli (hlavně dozadu), si o toto označení koleduje. Sanchéz a Vasquéz ven, Keita jakbysmet, ten mě sere už delší dobu.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam