• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    SAMOUT: no to, že se to dělá pro lidi, mě nikdy ani nenapadlo, ale říkal jsem si, že třeba je tam takový ten částečný úmysl, že se vlk nažere a koza zůstane celá. Že prostě budou moci říkat, že udělali něco pro to, aby se to zlepšilo.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    SITH: Myslíš 131? Aha, takže já pojedu z Roztok autem, abych mohl jít autobusem k metru... To je super logika, když tam sednu na vlak a jsem v centru hned a levněji... Podle tvé logiky budou nyní ti lidé parkovat v Lysolajích. A přecpanou 107/147 jezdit na Kulaťák. Takže otázka zní, komu to pomohlo?
    SITH
    SITH --- ---
    THE_MIRACLE: v Papírenské pracuji :) jen poznámka pod čarou. Cca 100m od Papírenské je zastávka MHD co tě každých 10 minut hodí dvě zastávky přímo na Hradčanskou autubus. Dojíždět ze severu směr Roztoky, parkuji tady taky :)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    THE_MIRACLE: A on o tom někdo někdy pochyboval? Kdyby to pokladnička nebyla, udělá se to třeba jako [ SAMOUT @ Modré zóny v Praze - tipy a triky jak na ne ]
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Tak se mi tu děcka nehádejte, vyžádejte si video z velína a bude klid, co? :-D

    Vy se fakt nudíte... Kdybyste věděli, jak já se zase nasral kvůli těm dementím zónám. Nejprve mě naštval reklamní plakát Parkuj v klidu, kde jako slogan měli něco ve smyslu, že udělají parkování lepším...

    No a pak jsem by v sobotu s dětma ve Stromovce a ti magoři dělají zónu i v Papírenské, což je ryze průmyslová ulice, kde nikdo nebydlí, jen je tam pár firem. Na rozumné MHD je to všude daleko a teď tam není v kteroukoliv dobu problém zaparkovat poblíž místa (do 100m), kam potřebuji. Jenže tam holt parkují návštěvníci Stromovky, takže je to lukrativní na zpoplatnění... Fakt, jestli jsem alespoň z deseti procent myslel, že to dělají proto, aby mohli říct, že jakoby to parkování řeší, tak teď už je to fakt jen pokladnička. Ach jo...
    SITH
    SITH --- ---
    HAMSTER: A já nebudu ztrácet čas s někým kdo mě obviňuje ze lži protože je paranoidní
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    HAMSTER: Prostě není možný, pokud jedeš ve vláčku 70, abys na to dupnul, rychle uhnul a dostal pokutu. Nemůžeš dostat pokutu za překročení rychlosti (a to ještě na úsekovým měření), když jedeš za někým, kdo rychlost nepřekračuje. To prostě NEJDE!
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    SITH: Stejně jako odmítám polemizovat s KOUDYho lživejma konstrukcema, nebudu dál řešit ani toto. Jak jsi to popsal se to stát nemohlo, za tím si stojím.
    SITH
    SITH --- ---
    HAMSTER: jsi paranoidní. Do mého popisu situace si vpisuješ svoje vymyšlená fakta a pak mě obvinuješ ze lži :DD

    SITH:
    když máš normální rozestup od auta před tebou, tak si chvíli počkáš až se v pruhu víc pohnete, zrychlíš a hodíš to doprava před to pravo jedoucí auto, který jelo pravo. Bude to sice natěsno a asi ho nepotěším, ale budu schopný uhnout

    versus

    HAMSTER:
    kterej ale zaroven SITH predjizdel tri minuty a to jel ve vlacku stejnou rychlosti jako ti pred nim. Jo a zaroven mohl OKAMZITE zrychlit a zaradit se, ale to by riskoval pokutu
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    HAMSTER: Ja takhle jezdim taky, kdyz jedeme dva-tri plny pruhy, tak je vzdycky prilezitost se jednou za cas zaradit doprava. Proc bych to delal, kdyz jedem vsichni ve vlacku? Ja se zarazuju az kdyz mi muj pruh zacne ujizdet a ja uz nechci zrychlovat ...
    SITH
    SITH --- ---
    HAMSTER: Ty jsi prostě přišel do týhle diskuze s tím, že jsi byl od mého druhého příspěvku přesvědčen o tom že lžu a tak celou následující debatu jen hledáš slovíčka a věty které by potvrdily tvou teorii o tom že lžu. A pak sem začínáš tahat koudyho atd. Ty prostě vidíš jen to co chceš vidět. Ztráta času, promiň
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    ADMIX: No tak blbec se najde vsude, ale ja uz tomu stejne nerozuim. Prej stacilo chvilku pockat, az se levej obsazenej pruh vic pohne a dalo se zaradit pred nakladak, kterej ale zaroven SITH predjizdel tri minuty a to jel ve vlacku stejnou rychlosti jako ti pred nim. Jo a zaroven mohl okamzite zrychlit a zaradit se, ale to by riskoval pokutu. Ja ovladat cestovani casem, nebudu s tim delat takovy picoviny...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    HAMSTER: Tak především - kdyby před tebou opravdu byl vláček aut, nikdo by na tebe neblikal, protože je očividný, že i když uhneš, nic to neřeší.

    Vidim, zes to napsal, ale vazne jsi to nemyslel, ne?
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    SAMOUT: Tak to je jasný, ale určitě znáš ty situace, kdy se předjížděj dvě Fabie a v levým pruhu už je vláček deseti aut, který čekaj, až jeden z nich konečně předjede druhého, což ale ještě potrvá....
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    HAMSTER: Jak jsem psal, pokud je prostor, tak uhnu (a jedu o chloupek rychleji), ale pokud není, tak jebat.
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    SITH: Nehacknul ti KOUDY profil?
    SITH
    SITH --- ---
    HAMSTER: když máš normální rozestup od auta před tebou, tak si chvíli počkáš až se v pruhu víc pohnete, zrychlíš a hodíš to doprava před to pravo jedoucí auto, který jelo pravo. Bude to sice natěsno a asi ho nepotěším, ale budu schopný uhnout. Co je na tom nejasného?
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    HAMSTER: Já tam jezdím většinou ve stavu skorošpička (těsně před/po) a Blanka problém není, většinou se to začne štosovat až ve Strahovským, v opačném směru v Povltavské. Btw. mě dokážou vytočit idioti, kteří v Povltavské po výjezdu z Blanky nečtou cedule, a pak až na poslední chvíli pod/za Mostem Barikádníků začnou přejíždět z odbočovacího do rovně a opačně. Si do prdele rozmyslete, kam chcete jet, je tam cedule jako kráva.
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    SAMOUT: Když je špička, tak se jede prostě v koloně, platí pravidla o souběžný jízdě a není co řešit. Mimo špičku je ale Blanka průjezdná velmi dobře a plynulost kazí jen tihle experti, kteří sou schopní předjížděcí manévr protáhnout klidně od Pyramidy až do Tróji....
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    SITH: "jel po care aby delal hluk, blikal a myslel, ze na to snad dupnu, ihned predjedu kamion, zaradim se a necham se vyfotit" - jak si to chtěl jako udělat, když před tebou bylo auto????? Nebo teda nebylo????

    Sorry, ale vykrucuješ se z toho jako KOUDY a mě už dochází trpělivost i nálada.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam