• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    SAMOUT: To by bylo na delsi debatu, ale obecne mi to nepripada jako dobry napad..
    RALI
    RALI --- ---
    SAMOUT: no je tam spousta lidi, co jim ty byty nepatrej. vzdyt sem tam psal, ze je to na hovno...
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    HAMSTER: A tím se dostáváme k tomu, co už říkám dávno - náplavám dát volební právo při volbách do vedení městských částí a magistrátu až po deseti letech prokazatelného placení daní v Praze :-). Jinak já se vztekám proto, že jako obyvatel P8 nemůžu parkovat na P3 (potažmo 2, 6, 7 atd.), ne proto, aby tu parkovali přespolní. Naopak, jsem proto, aby vůbec neexistovala možnost, aby přespolní parkovali v Praze zdarma. Koukejte solit, 20 Kč na hodinu, nebo 2k měsíčně.
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    RALI: A myslis si, ze v okoli Nikolajky je v nedeli vecer zaparkovano hodne aut lidi, co tam nebydlej?
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    SAMOUT: Volici zvolili k rizeni Prahy idiota z Olomouce a kdyz se to neosvedcilo, sahli po cuze z Bratislavy. Nechci byt pesimista, ale sance na posun k lepsimu neni prilis velka... :D
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    A dalsi vec - proc kdyz nekde namalujou modrou zonu, pridaj na zacatek ulice dve mista pro invalidy?? Vsichni, kdo maj kartu invalidy, maj uz davno svoje vyhrazeny mista primo pred vchodem. Jen to ubralo dalsi dve mista. Fakt super toto...
    RALI
    RALI --- ---
    HAMSTER: nevi jakou max zkusenost s parkovanim trebas kolem Nikolajky, ale takhle v nedeli vecer, kdyz jsem se vracel po vikendu, jsem najezdil dalsi 10 kilaku kolem baraku, nez se nekde uvolnilo misto. Prazdny modry jsou predevsim pro to, ze najemnik neni rezident a uz vidim najemniky jak plati ten ranec, jen aby mohli parkovat pred barakem...takze je to cely uplne na hovno.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    HAMSTER: Protože zóny v Praze byly vymyšleny naprostým dementem. A nemůže to změnit nikdo jinej, než voliči. Prostě volte do své městské části a na magistrát ty lidi, který vám slíběj zrušení zón v jejich současný podobě. Třeba u mě to je rozhodující parametr v komunálních volbách. V SAMOUT jsem se snažil najít dílčí logiku v celkově debilním systému. Jak si to představuju máš níže.
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    SAMOUT: A ted mi rekni, proc o vikendu a v noci treba na Smichov nesmi krom rezidentu nikdo?
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    HAMSTER: Ale tak jasně, bo rezidenti tolik aut nemaj. Tak řekněme, že to dává obecně smysl, který ovšem není zasazen do reálného rámce konkrétní lokality :-).
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    SAMOUT: Ne, je tam mimo spicku volno, ve spicce plno, nedava to smysl.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    HAMSTER: Tak tohle logiku má. Ve špičce, když jsou rezidenti v práci, se tam parkovat může, bo to nebude rezidentům zavazet. A večer, až se z tý práce vrátěj, tak chtěj parkovat. Co je na tom k nepochopení? Jinak ale ještě že parkuju na svým...
    SITH
    SITH --- ---
    THE_MIRACLE: asi městu že na nich nevybírá prachy :D
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    SITH: Právě. A vadí to někomu?
    HAMSTER: Chápu, i dementní nápad může být ještě dementněji udělán...
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    THE_MIRACLE: Asi, jinak si to neumim vysvetlit. A ty kombinovany zony sou ted hrozne in, takze nektery ctvrti uz klasicky zeleny/oranzovy uz ani neplanujou, tj. nerezident o vikendu, kdy sou ty ulice prazdny a kdy za rezidentama jezdi navstevy, nezaparkuje NIKDE.
    SITH
    SITH --- ---
    THE_MIRACLE: ok, já když jezdím kolem do práce tak mam dojem že 90% aut tady jen prostě stojí před firmou kde člověk pracuje nebo jel za kšeftem
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    HAMSTER: Budu trochu alibista. Spíš se mi nad takovou dementností ani nechtělo přemýšlet... Ono je přece zcela logické, že chránit před námi Středočechy je potřeba i v noci. Dovedeš si představit, co by udělali ty miliony Středočechů, co dělají v Praze noční? :-D
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    THE_MIRACLE: No je to turbo-stupidni. Mas zelenou zonu, kde muzes parkovat volne, ale ve spicce (po - pa, 8:00 - 19:00 treba), kdy je parkovacich mist nedostatek, smis parkovat jen se zaplacenym listeckem. To chapu. Pak mas modrou zonu, kde smi parkovat jen rezidenti. A pak mas kombinovanou, kde jsou jakoby obe zaroven. Ale nekoho napadlo, ze mimo spicku tam nebude parkovani volny, ale jen pro rezidenty. Proc??? Ve spicce tam za 30penez muze zaparkovat kdokoli, ale v sobotu o pulnoci jen rezidenti. Wtf???
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    THE_MIRACLE: Proto to taky nikdo nedělá, jinak by to bylo využívané už dnes...
    RALI
    RALI --- ---
    THE_MIRACLE: me to taky prislo uplne jasny :)
    Ale pokud to lidi ctou jako ja maily (jak to neni v jednom odstavci, jako by to v mailu ani nebylo), tak se nedivim ze s tim maji potiz :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam