• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    Tato diskuze je věnována všem, kteří si uvědomují, že slušnost na silnici je velmi důležitá. Nejde o to striktně dodržovat pravidla, jde o to u řízení myslet! Zároveň také těm, kteří pomáhají zachraňovat lidi a odstraňovat následky dopravních nehod.

    Kdo si myslí, že je výborný řidič, a že se mu nemůže nic stát většinou dopadá nejhůře.

    Stop parkovacím zónám v okrajových částech Prahy




    "Provozovatel vozidla zajistí , aby při užití vozidla na pozemní komunikaci byly dodržovány povinnosti řidiče a pravidla provozu na pozemních komunikacích stanovená tímto zákonem."

    rozbalit záhlaví
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    FORTRESS: och jasan, sorry, neviem preco som mal pocit, ze to mas v jednom :)))) #fail
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Protože mám dvě auta.
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    FORTRESS: preco dve ? :)))
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Já mám dvě A7S a obě pod zrcátkama, trošku přesahujou ale cajk.
    MVEK
    MVEK --- ---
    VIRTUALVOID: To je dost obří nacpat to tak, aby to snímalo stíranou plochu, ale takřka nebylo ve výhledu. Jinak porušuješ předpisy. Prostě ve výhledu nesmíš mít žádnou GPS nebo kameru.
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    PISTA1: kup truecam a4 :) ta je relativne lacna a ma dobry obraz...
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    SITH: cca nejakejch 35km/h, víc se ten kruhák projet nedá. (leda ve 2 ráno protisměrem ;)
    Ale možná i míň, protože za ty roky denního projíždění mám už docela čuch kdo mě to tam pošle takže brzdím předem.
    Jak tahle levná čínská mr... nemá širokoúhlý objektiv a trhá to, tak to vypadá že jedeš rychle.
    SITH
    SITH --- ---
    PISTA1: nejel jsi tam nějak rychle?
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    A musel se mě tam nasrat.
    161115 kruhak
    http://www.youtube.com/watch?v=aZMi6KCg_9U&feature=youtu.be
    _MARKLAR
    _MARKLAR --- ---
    PHAILO: Na dálnici se má veškeré uzavírkové značení kontrolovat 2x denně, ale neděje se to, a tak se pak běžně stává, že semtam někdo břinkne do směrovací desky nebo vodící stěny a posune ji. No a když tudy pak někdo jede, buď srazí značení, nebo to pošle do náklaďáku vedle. Neschvaluju to, ale u pár jedinců bych to i chápal...
    DRMENGELE
    DRMENGELE --- ---
    Nehoda kamionu u Kdyně
    [Truck CRASH] Nehoda kamionu Kdyně
    https://www.youtube.com/watch?v=xMMBDXXWH5o
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    Je to sice z filmu, ale sem to patří taky.
    "Chlap potřebuje jen dobrou práci, dobrou manželku a dobrý auto"
    "No jo, Audi - čtyři nuly na kapotě a pátá za volantem"
    Muž jménem Ove / En man som heter Ove (2015) | ČSFD.cz
    http://www.csfd.cz/film/73244-muz-jmenem-ove/komentare/
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    BLONDYNKA: To je pravda, ty jsi napsala "auto neni spotrebni vec"

    Diky za uvedeni na pravou miru :D
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    J3RRYNA: jen technická - že je auto spotřební věc, jsem nenapsala já. Zbytek těch keců nečtu.
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    VYWERN: Me jednou takhle vynadala kolegyne:"Ja myslela, ze ridici s Volvem jsou bozi a gentlemani a tys tam takhle strasne klickoval a jeste v desti...." bla bla.
    No, spechal jsem na Strakonicke a trochu jsem to rozjel. Ale nikoho jsem neohrozil, ani neomezil, stacil jsem i davat blinkry a respektoval semafory a dokonce i plnou caru. Jen ta rychlost byla trochu vyssi. Kdybych sedel ve velkem cernem zlem BMW, tak by to bylo vsem hned jasny. :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    BLONDYNKA: Uhm, dekuji za objasneni, a co mam delat ja, kdyz v soucasny chvili mam auto doslova jako spotrebak?
    A co ma delat kolegyne, kdyz ji jeji auto prodluzuje ... oh wait!

    To jsou kydy :))
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    BLONDYNKA: O tom, zda-li někdo bere, nebo nebere auto jako spotřební věc rozhoduje jen a pouze ten daný majitel a nikdo jiný. Generalizace ve stylu "auto je stejně jen spotřební věc" svědčí o Tvém absolutním disrespektu k soukromému vlastnictví.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    BLONDYNKA: Tý jo... jako přesně proto mám rád auta... ale jak to tak čtu, tak u ženskejch to asi prsa nezvětšuje.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    Ty vole, to jsou zase slinty...
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Jeste stesti, ze jsem si ten mercedes nekoupil a proto me vsichni vnimaji jako ohleduplneho skveleho ridice v bmw :))
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    RALI: Auto není spotřební věc, je to atribut, který velmi významně prodlužuje penis, zdůrazňuje alfasamecké znaky a dodává páteř, sebevědomí a testosteron. Časté vedlejší účinky hlavně u mercedesu jsou kokotství, arogance, přebujelé ego, pocit nadřazenosti a tak. A jak se zdá, nepostihuje to vždy jen majitele, ale taky Ovčáčky ovečky, co by to chtěly mít taky :-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam