• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    DRMENGELE: což je s pohledu zákona jedno, neboť je modrá světla zakázáno i jen napodobovat.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    ZVIRATKO: Majáček právně neexistuje. Vždy je řeč o výstražném světlu modré barvy.
    DRMENGELE
    DRMENGELE --- ---
    ZVIRATKO: To proto, že tu motají víc věcí do sebe, od začátku se tu bavíme o tom predátorovi co je na videu za oknem.
    PNXNTDD: "Nejde o to striktně dodržovat pravidla"
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    DRMENGELE: oni ale mluvili o majacku, an to jsem reagoval
    DRMENGELE
    DRMENGELE --- ---
    ZVIRATKO: Přesně tak, proto moc nerozumím tomu vašemu předchozímu příspěvku o zápisu do TP, protože tu hovoříme právě o tomhle "jen nějakýmu světýlku" =))
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    DRMENGELE: no to taky neni majacek, jen nejaky modry svetylko :)
    DRMENGELE
    DRMENGELE --- ---
    ZVIRATKO: Ten predátor co je na videu, je na přísavky a do autozásuvky, nejedná se o "maják na pevno", pohlíží se na něj tedy stejně jako na magnetku - nemusí být zapsaný v TP.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    PHAILO: pokud nemas modrej majak v TP tak ho na aute mit nesmis, auto pak nesplnuje podminky provozu na pozemnich komunikacich (muzou te dotahnout na technickou a dat ti nejakou pokutu) - to neplati pro magnetku, to muzes mit vypnout na aute v pohode, pokud ma homologaci :)
    uziti je neco jinyho a tam je zase jedno jestli je to zastavba nebo magnetka
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    HAMSTER: Nemáš pravdu. Jestli je modrý nebo fialový je fuk. Jde o neoprávněné užití. Můžeš jich mít třeba plné auto. Policajti se pokusili spáchání přestupku vyprovokovat, což by jim bez videozáznamu samozřejmě prošlo, s ním těžko.

    DAVETESS: Tohle je přenosný maják, takže je to něco zcela jiného.
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    R4BB1T: Rukavice pro styk s veřejností mám taky.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    DRMENGELE: Viděls někdy svoje videa ?... tak ti to možná dojde. "Tato diskuze je věnována všem, kteří si uvědomují, že slušnost na silnici je velmi důležitá." Takže nechápu co tady vlastně vůbec děláš.
    DAVETESS
    DAVETESS --- ---
    Nechce se mi teď hledat příslušnou citaci z vyhlášky, ale pokud není modrý maják zapsaný v TP, nesmí být na vozidle viditelně umístěn. Ani vypnutý. Ještě mám doma pár kožených obalů, kterými se zakrývali majáky AZD 500 na veteránech Veřejné Bezpečnosti. Když někoho cestou na sraz načapali policajti, jak jede po silnici s žigulíkem VB s nezakrytym majákem, tak měl problém. Smí se to sundat až mimo komunikaci.
    ...a je to dobře, protože by se pak po silnicích mohli prohánět týpci s modrejma majákama a tvrdit, že je "přece nikdy nezapínaj"...
    R4BB1T
    R4BB1T --- ---
    FORTRESS: k ty palce by se jeste hodil micek nebo rukavice. Tvuj pravnik to treba bude mit nekdy v budoucnu jednodussi.
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    DRMENGELE: :-D a já sloužím veřejnému blahu....
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    FORTRESS: Doktor českých silnic. :)
    DRMENGELE
    DRMENGELE --- ---
    HAMSTER: Protože vozidlo slouží zdravotnickému zařízení.
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Modrý maják má, protože je doktor ;)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    HAMSTER: Tomu by luza bez majaku jako ty nerozumela, proc se vubec ptas?
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    DRMENGELE: Proč máš modrý maják?
    DRMENGELE
    DRMENGELE --- ---
    HAMSTER: Nevím proč mě dokola urážíte a ještě o tom evidentně moc nevíte.
    Cesta jak si ověřit, že je modrý opravdu není, pokud je vypnutý. To že tam nemá co dělat, je váš další nesmysl, znovu - pokud je vypnutý může tam být. Třetí nesmysl - tento maják je na na přísavky, do TP se nezapisuje. Doporučuji si o tom něco zjistit, než tu psát bludy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam