• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    DAVETESS
    DAVETESS --- ---
    Nechce se mi teď hledat příslušnou citaci z vyhlášky, ale pokud není modrý maják zapsaný v TP, nesmí být na vozidle viditelně umístěn. Ani vypnutý. Ještě mám doma pár kožených obalů, kterými se zakrývali majáky AZD 500 na veteránech Veřejné Bezpečnosti. Když někoho cestou na sraz načapali policajti, jak jede po silnici s žigulíkem VB s nezakrytym majákem, tak měl problém. Smí se to sundat až mimo komunikaci.
    ...a je to dobře, protože by se pak po silnicích mohli prohánět týpci s modrejma majákama a tvrdit, že je "přece nikdy nezapínaj"...
    R4BB1T
    R4BB1T --- ---
    FORTRESS: k ty palce by se jeste hodil micek nebo rukavice. Tvuj pravnik to treba bude mit nekdy v budoucnu jednodussi.
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    DRMENGELE: :-D a já sloužím veřejnému blahu....
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    FORTRESS: Doktor českých silnic. :)
    DRMENGELE
    DRMENGELE --- ---
    HAMSTER: Protože vozidlo slouží zdravotnickému zařízení.
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Modrý maják má, protože je doktor ;)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    HAMSTER: Tomu by luza bez majaku jako ty nerozumela, proc se vubec ptas?
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    DRMENGELE: Proč máš modrý maják?
    DRMENGELE
    DRMENGELE --- ---
    HAMSTER: Nevím proč mě dokola urážíte a ještě o tom evidentně moc nevíte.
    Cesta jak si ověřit, že je modrý opravdu není, pokud je vypnutý. To že tam nemá co dělat, je váš další nesmysl, znovu - pokud je vypnutý může tam být. Třetí nesmysl - tento maják je na na přísavky, do TP se nezapisuje. Doporučuji si o tom něco zjistit, než tu psát bludy.
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    DRMENGELE: Na tom autě nemá co dělat ani vypnutý, cesta, jak si ověřit, že je modrý, samozřejmě existuje stejně jako cesta jak si ověřit, že není zapsaný v TP. Ale já hlavně vůbec nevím, proč se bavím s pitomcem, co má v autě modrej maják, takže toho nechám...
    DRMENGELE
    DRMENGELE --- ---
    HAMSTER: 2000Kč je za zneužití majáků modré barvy. Majáky byly vyplé, nemůže vědět jakou mají barvu, nemůže vědět, zda má na ně vozidlo povolení. Pokud nejsou zaplé, není mu tedy do toho nic. Pořád tedy nevím, v čem byli tak velkorysí.
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    DRMENGELE: Sebrání papírů nebo kriminál??? Za co boha jeho? Za ten maják je tuším něco jako dvojka pokuta.
    DRMENGELE
    DRMENGELE --- ---
    HAMSTER: Já si rád vyslechnu názor někoho znalejšího, třeba opravdu něco mohli. Jen mě to zaskočilo, jakým stylem jste to napsal, jak kdyby mi hrozilo sebrání papírů nebo kriminál :)
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    DRMENGELE: Mohli, jen ty si myslíš, jak si na ně vyzrál a jak je máš na salámu. Nechám tě při tom, budeš tak spokojenější, v myslícího člověka tě nepřetvořím.... ;-)
    DRMENGELE
    DRMENGELE --- ---
    HAMSTER: :)))) velkoryse být? Oni mi snad mohli něco provést a podle vás byli tak velkorysí? Co mohli dělat? Podle mého to prostě jen zbytečně zkusili.
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    DRMENGELE: Naopak, že bylo jinak všechno ok, nechali tě celkem velkoryse bejt.
    DRMENGELE
    DRMENGELE --- ---
    VYWERN: Vzájemně? Já bych si jich nevšímal, určitě jsem neměl v plánu je zdržovat, chtěl jsem jen jet z bodu A do bodu B. Pokud by stáli a opravdu dělali běžné silniční kontroly vozidel, tak beru. Ale takhle, kdy si mě vysloveně vyčíhli a chtěli na něčem uvařit a zkasírovat..
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    DRMENGELE: me srazka blbcu nijak neurazi, vzajemne jste se zdrzeli, to je v poradku :)
    DRMENGELE
    DRMENGELE --- ---
    Já měl před pár dny "běžnou kontrolu" =))
    BĚŽNÁ kontrolní kontrola od PČR
    http://www.youtube.com/watch?v=lgBpjXVMQMs
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    V teoretické rovině nemají oprávnění pro rutinní kontrolu, takže jde o klasický případ svévole.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam