• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    DRACONIK: Hej já najedu v průměru za týden asi tisíc km a všímám si, že se situace a chování řidičů zlepšuje, lidi se pouští, děkujou si (výstražnýma).... jako jo, semtam nadávám taky a nějakýho kreténa potkáš vždycky, ale celkově mi to příjde na silnicích lepší.
    SITH
    SITH --- ---
    FORTRESS: a kolik vskutečnosti bere manžel :D
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    FORTRESS: Neprekvapilo by me to :D
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    ADMIX: Ve Svedsku se jde i podivat na to kolik plati soused na danich ne?
    JOPS
    JOPS --- ---
    to si takhle sousedi koupili cernou oktavku I a podle tachometru klasickejch 140 000 km. Nevim, kolik v te dobe melo let (tipuju cca 6-8). Jako vsechno v pohode, tu a tam se neco posralo, ale zadne drsne poruchy. A pak sousedka prijela ze servisu, oci navrh hlavy a rika, hele, vis kolik to auto ma realne najeto ? Rikam, to fakt nevim, ale urcite vic, nez tech 140k. A prej uz ma pres 400 000 km nalitano. Zjistili to z ABS, to prej ma vlastni pocitadlo km (nevim, zda to je pravda). Ale pretocene vozidlo o 300 000 km je taky hezkej podfuk.

    Ale zase na druhou stranu se slusi rict, ze to auto porad po dalsich 8 letech jezdi :)
    HANZO
    HANZO --- ---
    PNXNTDD: s rozleštěním nebyl problém, vydrželo tak měsíc. ale ono když člověk přijde do malýho auta s mokrou hlavou a rozhicovanej ze sauny, tak ani čerstvý nános chemie to úplně nezachrání
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    skoda, ze neni nejaka slusna a pozitivni varianta "kdoprasil".
    skoro mi to prijde jako problem proste ceskych silnic a vubec vseho. radsi budeme nadavat na ostatni, ale pochvalit, podekovat, to ne :)
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    HANZO: jsm to provizorně dal jenom na bočnínokýnko a funguje to .... ale nějak se mi nedai to poradne rozlestit
    HANZO
    HANZO --- ---
    PNXNTDD: jo, používám, docela to funguje
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    ADMIX: ajo to jsem přehlíd.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    PNXNTDD: Je tam ten autentizacni prvek, nejde zjistit osobni udaje aniz bys mel zaznam v mistnim registru obyvatel ...
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    ADMIX: Např pro zloděje aut by to bylo dost užitečný... vytipuješ si během dne pár aut, sedneš ke komplu, najdeš jméno, adresu atd... pak tradá do Polska žeo...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    PNXNTDD: Je pravda, ze nektery veci co se tyce osobnich udaju jsou tady dechberouci, obcas hlavne z pohledu bezpecnosti - ale nikdo si tu s tim hlavu nelame :D
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    ADMIX: Tak bylo mi to hned jasný, že v tamnch luzích a hájích to funguje krapet jinak. Ale jsem docela rád, že to v ČR nejde.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    DRACONIK: A nemyslíš náhodou http://www.kdoprasil.cz/ ? :D
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    PNXNTDD: Tohle je primo statni registr vozidel ... ale to je v zemi, kde se prevod auta dela aplikaci na mobilu, takze nechci srovnavat, jen hazim machry :D
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    ADMIX: Něco podobnýho jde i na Slovensku, že najdeš přes spz pojistku na auto a pak osobu na kterou je registrovaná.
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    Ja myslel ze existuje projekt neco jako "jakridim.cz" nebo neco podobneho :)
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    PNXNTDD: omlouvat se zas tak moc nechci - prece jen on do me vrazil autem :) ale je fakt, ze proste nechci aby si to zas nak moc bral. Jak vidno kazdej sme meli na hovno den :)
    PREVIT: tomu verim, ty bydlis prece jen trochu jinde :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    PNXNTDD: Zajimavy, tohle treba ve Svedsku jde :D Podivas se na web, verejne dostupny je v podstate cokoliv souvisejici s autem, krome jmena vlastnika/provozovatele, na to se musis autorizovat svedskym e-ID - a pak ti poslou detaily do mailu :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam