• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    DRMENGELE: toho hajnika si zabil :DD
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    ADMIX: A taky co nekoho vede k tomu to pak sledovat ...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Docela by me zajimalo, co te vede k tomu travit cas sestrihem naprosto nezajimavejch situaci ze silnic :)) Jakoze, obcas se taky nudim, ale takhle?
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Vzrušující.
    DRMENGELE
    DRMENGELE --- ---
    Novej sestřih, tady to přece nesmí chybět =))
    Mix ze silnic a dálnic 59.
    https://www.youtube.com/watch?v=wIJuDSkzZyE&
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Dyť má pravdu...
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    FERNIE: Ano, EVO na hřebech mě přesvědčilo o tom, že lepší když se setkaj dva echtovní piloti, než dva idioti jedoucí "opatrně"
    DRMENGELE
    DRMENGELE --- ---
    KVIIIK: Co má společného má údajná namachrovanost s tvýma papírama? Děláte jak kdybych tady přejížděl maminky s kočárkama a ohrožoval ostatní řidiče, kteří kvůli mně bourají =)
    FERNIE
    FERNIE --- ---
    J3RRYNA: Třeba Evo na hřebech? :D
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    J3RRYNA: uhm ... wat
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    J3RRYNA: a přesně kvůli takovejm namachrovanejm ******* jako seš ty a DRMENGELE jsem deset let váhal, jestli si vůbec pořizovat řidičák ;)
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    RALI: nesmysl. ten by měl odevzdat řidičák. tihle eksperti jsou se svou třicítkou při sebemenším náznaku nižší adheze, než full bloom summer o to tragičtější, že jim právě ani ta třicítka nepomůže od škarpy... takového člověka není bezpečné předjíždět, takovej nemá na silnici co dělat... To už raději někoho, kdo sice jede pilu, ale v nouzi to chladnokrevně pošle do sněhu, než aby zaspal a napral to do Tebe...
    MVEK
    MVEK --- ---
    VYWERN: Jak říkám, mně nejde o oslňování, to je ledacos. Ale dřív jsem se setkával spíš jen s tím, že xenony na nerovnosti poblikávaly, poslední rok se nějak moc setkávám s tím, že vidím v zrcátku blinkr, a hle, je to xenon blikající bílo-žlutě, ne blinkr.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    včera jsem jel přes Dolní Břežany a v jednom údolíčku od jílového byla solidní námraza. na druhé straně z břežan směrem na zbraslav to bylo úplně v pohodě a někteří oktávkáři to docela hrotili. přestože teploměr uakzoval všude 4C a mlha byla taky všude stejná, byl to v povrchu pekelnej rozdíl. pěkné seznámení se zimou, pojedu zas jak posranej.
    RALI
    RALI --- ---
    TRISSIE: nejdriv to tam uklouzlo citroenu, dle vseho se opreli o stredovy svodilda a podle tech stop a vyteklejch provoznich kapalin to dolouzali az na krajnici a ty zensky to ulitlo taky, ale do pravejch svodidel a tam nkde je sundala a dobruslila az k jejich autu. takhle mi to pripada z fotek a videa, a mozna jsem uplne mimo :)
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    MVEK: me xenony nevadi, vadi mi spatne serizena normalni svetla, vetsinou oslunuji prave ta. Osobne bych nic uz jineho nez xenon na aute nechtel...mozna ledky budou uz podobne.
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    citroen ... co si budeme hovorit :))
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    SITH: do toho mi ale nějak nesedí, že sejmula i to auto... to by snad muselo být ještě v jízdním pruhu? že by s tím nesjeli do odstavného?
    SITH
    SITH --- ---
    JOPS: na jinem serveru jsem cetl ze zrovna vylezali z auta a sli oznacit auto trojuhelnikem
    JOPS
    JOPS --- ---
    Auto na D6 srazilo dva muže opravující vůz, směr na Prahu byl uzavřený - iDNES.cz
    http://praha.idnes.cz/...vreny-smer-na-prahu-dn1-/praha-zpravy.aspx?c=A161205_074836_praha-zpravy_jj

    ty kraso, by me fakt zajimalo co se stalo.... to ze se baba psychicky zhroutila, tomu se nedivim, ale co tam vyvadeli ti dva typci...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam