• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    včera jsem jel přes Dolní Břežany a v jednom údolíčku od jílového byla solidní námraza. na druhé straně z břežan směrem na zbraslav to bylo úplně v pohodě a někteří oktávkáři to docela hrotili. přestože teploměr uakzoval všude 4C a mlha byla taky všude stejná, byl to v povrchu pekelnej rozdíl. pěkné seznámení se zimou, pojedu zas jak posranej.
    RALI
    RALI --- ---
    TRISSIE: nejdriv to tam uklouzlo citroenu, dle vseho se opreli o stredovy svodilda a podle tech stop a vyteklejch provoznich kapalin to dolouzali az na krajnici a ty zensky to ulitlo taky, ale do pravejch svodidel a tam nkde je sundala a dobruslila az k jejich autu. takhle mi to pripada z fotek a videa, a mozna jsem uplne mimo :)
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    MVEK: me xenony nevadi, vadi mi spatne serizena normalni svetla, vetsinou oslunuji prave ta. Osobne bych nic uz jineho nez xenon na aute nechtel...mozna ledky budou uz podobne.
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    citroen ... co si budeme hovorit :))
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    SITH: do toho mi ale nějak nesedí, že sejmula i to auto... to by snad muselo být ještě v jízdním pruhu? že by s tím nesjeli do odstavného?
    SITH
    SITH --- ---
    JOPS: na jinem serveru jsem cetl ze zrovna vylezali z auta a sli oznacit auto trojuhelnikem
    JOPS
    JOPS --- ---
    Auto na D6 srazilo dva muže opravující vůz, směr na Prahu byl uzavřený - iDNES.cz
    http://praha.idnes.cz/...vreny-smer-na-prahu-dn1-/praha-zpravy.aspx?c=A161205_074836_praha-zpravy_jj

    ty kraso, by me fakt zajimalo co se stalo.... to ze se baba psychicky zhroutila, tomu se nedivim, ale co tam vyvadeli ti dva typci...
    MVEK
    MVEK --- ---
    FORTRESS: Jestli opravdu i ty odcházející, tak je blbé, že to vlastník těžko sám zjistí:-(.
    PETINY
    PETINY --- ---
    MVEK: u mě vedou spíš mlhovkáři, xenony mě nějak moc netankujou, holt někdy to na mě blikne, ale to je asi součást folkloru.
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Změnu barvy to maj tak nějaký neoriginální HID nebo xenony co se loučej.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    J3RRYNA: tomu docela věřím, protože já bych to teda s rukou v kalhotkách nedával.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Probliknutí by mi nevadilo, vadí mi změna barvy. To prostě považuji za lehce rizikové (leknutí). A klidně jen kvůli nějaké spáře na normální silnici první třídy, nemám na mysli zrovna D1.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Jojo, ja taky na bixenony nedam dopustit :D
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    MVEK: Originál kvalitní xenony jsou udělány tak, že serva je udržují v rovině i na nerovné silnici. A docela dost dobře to funguje. Samozřejmě, pokud jde o tankodrom, nepomůže ani tohle. V každém případě neoriginály z tržnice takhle fungovat asi nebudou..

    Když jedu jednou do roka s někým, kdo nemá xenony/LED, nechápu, jak jsem s tím dřív mohl jezdit.
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    SITH: jo to sedi - ted o vikendu se o tom delala 'reportaz' v nejakejch zpravach :) duraz byl kladen na 'jenom pokuta do 2.000 a bez bodu' :)
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    MVEK: Holt naše silnice sou jedno velký vlnobití, s tím se toho moc dělat nedá....
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Na nerovný silnici mi přijde - když auto za mnou houpne nějakou nerovností že mě problikává. Jestli to poskakuje i mně nevim, ale halogeny už bych nechtěl a špatný ledky taky ne.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Nemám rád xenony... já fakt nevím, jestli je to jen špatnou montáží, ale přijde mi, že tak v polovině případů za poslední rok, kdy víc jezdím za tmy, si na zlomek sekundy myslím, že za mnou je modrý majáček, nebo za mnou dává blinkr. A přitom jen poskakuje po nerovné silnici a svítí xenony.
    Párkrát to ale byl i lehký šok, že je třeba nějak se zachovat, a přitom nic.

    Jakou s tím máte zkušenost vy, co jezdíte víc? Mně to přijde horší než oslňující normální světla, protože to je nepříjemné, ale neruší to.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    J3RRYNA:
    PNXNTDD: jj, ženský jsou největší kokoti. To je fakt :-D.
    PETINY
    PETINY --- ---
    MVEK: to nemusis, zrovna rychlostni omezeni na strakonicke nema s bezpecnosti provozu nic spolecneho, ta padesatka je tam jen ke "zklidneni provozu". Myslim ze na zacatku te akce to bylo dokonce v obou smerech se smyckou pod silnici jako usekovka. Hodne se okolo toho par let psalo i v mediich.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam