• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    DRMENGELE
    DRMENGELE --- ---
    [CRASH] Nalitej autobusák v Brně před sebou tlačil auto
    http://www.youtube.com/watch?v=8n7YnsPmBu4
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    dneska jsem videla, jsk se malem srazily dve SUV, protoze jak jinak nedalo to jedno blinkr a predjelo to druhe :D docela me to pobavilo, zname to pocit velikosti opravnuje ridice nepouzivat blinkr, protoze s timhle se srazit nechces pravidla nepravidla... ze by na to jednou ti ridici dojeli ;)?
    DRMENGELE
    DRMENGELE --- ---
    ADMIX: No vidíte a proto lidé koukají na můj kanál. =))
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    DRMENGELE: Mne to taky bavi sledovat, ale jen kdyz je tam neco zajimavyho :D
    DRMENGELE
    DRMENGELE --- ---
    KVIIIK: :D Aha, takže já chtěl poukázat na to, jak měl někdo potřebu školit mě, přitom sám udělal tu samou "špatnou" věc a ve finále jsem od vás označenej jako školitel já.
    YOT
    YOT --- ---
    KVIIIK: Takže ani do 'Neváhej a toč' by to nezapadalo? Žádný děti hrající si na řidiče, vyndaná sestra cumlající šaltrpáku, nebo tchýně co si nevšimla vajec na zadním sedadle?
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    ADMIX: ve zkratce: hrozne ho sere, kdyz nekdo jede max povolenou rychlosti v obci, zabira u toho levy pruh a on ho pak chudak musi predjizdet zprava a pres plnou caru a mit u toho pocit, jak moc ho "vyskolil"
    DRMENGELE
    DRMENGELE --- ---
    ADMIX: Sám odebírám desítky jiných kanálů, kteří zveřejňují "onboard z českých silnic". A jelikož mě to baví sledovat, tak mě baví i ukázat něco ze své kamery. Každej má nějakej svůj zájem přece, ne ? :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    SMOKY: Me zajimalo, jestli se tam stane neco zajimavyho ... jsem postizenej takhle :D
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    SMOKY: co ti na to poviem, kazdeho vzrusuje cosi ine :D
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    VIRTUALVOID: Zabavnosti bych to prirovnal k tomuhle videu: https://www.youtube.com/watch?v=wuicNenuBxU a ejhle, ma to i podobnej pocet odberatelu.
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    SMOKY: tak podla poctu odberatelov, tato problematika zaujima kopec ludi :))
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    DRMENGELE: toho hajnika si zabil :DD
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    ADMIX: A taky co nekoho vede k tomu to pak sledovat ...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Docela by me zajimalo, co te vede k tomu travit cas sestrihem naprosto nezajimavejch situaci ze silnic :)) Jakoze, obcas se taky nudim, ale takhle?
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Vzrušující.
    DRMENGELE
    DRMENGELE --- ---
    Novej sestřih, tady to přece nesmí chybět =))
    Mix ze silnic a dálnic 59.
    https://www.youtube.com/watch?v=wIJuDSkzZyE&
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Dyť má pravdu...
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    FERNIE: Ano, EVO na hřebech mě přesvědčilo o tom, že lepší když se setkaj dva echtovní piloti, než dva idioti jedoucí "opatrně"
    DRMENGELE
    DRMENGELE --- ---
    KVIIIK: Co má společného má údajná namachrovanost s tvýma papírama? Děláte jak kdybych tady přejížděl maminky s kočárkama a ohrožoval ostatní řidiče, kteří kvůli mně bourají =)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam