• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    Tato diskuze je věnována všem, kteří si uvědomují, že slušnost na silnici je velmi důležitá. Nejde o to striktně dodržovat pravidla, jde o to u řízení myslet! Zároveň také těm, kteří pomáhají zachraňovat lidi a odstraňovat následky dopravních nehod.

    Kdo si myslí, že je výborný řidič, a že se mu nemůže nic stát většinou dopadá nejhůře.

    Stop parkovacím zónám v okrajových částech Prahy




    "Provozovatel vozidla zajistí , aby při užití vozidla na pozemní komunikaci byly dodržovány povinnosti řidiče a pravidla provozu na pozemních komunikacích stanovená tímto zákonem."

    rozbalit záhlaví
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    WYMA: V tomto případě by muselo být prokázáno zavinění. V podstatě reálně lze jen v případě, že se k tomu přiznáš.

    MVEK: Technicky vzato pokud budeš po zastavení pokračovat v jízdě, když už o chybějící značce prokazatelně víš, to máš jasné. Takže netřeba nic zakazovat a je to tak odjakživa.

    PNXNTDD: Používáme řadu let.

    PNXNTDD: Tak to tě natáhli. Je to tam buď za plnou, anebo se přestupek nestal.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    WYMA: A kdyz ti znacka upadne za jizdy, tak te rovnou zastreli? :D
    WYMA
    WYMA --- ---
    ADMIX: nehajila by se dle meho nazoru nijak. mas upravenou znacku, a tim to konci. za stav sveho vozu odpovidas.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    WYMA: Je otazka, jak by se hajila ta folie - tenhle vysoce reflexni material se prodava i ve spreji, a kdyz ti tim nekdo prejede znacku pred barakem, tak to okem nepoznas ...
    SPM
    SPM --- ---
    Ještě zajímavá otázka je, jestli tu čitelnou SPZ musí mít i stojící, zaparkované auto :-) To jenom tak na okraj, když se teď automatizovaně hlídají parkovací zóny :-)
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Tady podle PíÁrka Pachů je za nečitelnou SPZ jenom domluva. (2:00+) I když podle toho odkazu z toho může být i zákaz.

    Policejní passat na Hradubické
    http://www.youtube.com/watch?v=TvNN2h3x3qc
    WYMA
    WYMA --- ---
    PNXNTDD: dostal.
    Vozidlo se zakrytou, upravenou nebo nečitelnou SPZ - dopravní přestupek podle § 125c / 1a) 2. :::12bodů.cz:::
    http://www.12bodu.cz/bodovany-prestupek-125c-1a-2.html
    DRMENGELE
    DRMENGELE --- ---
    PNXNTDD: Proto je v závorce "snad na pár kusů", protože to už je dnes opravdu rarita, aby stacionáry nebo úsekovka, měli normální blesk.
    Blesk přímo z vozidla PČR už jsem taky viděl, ale to už je jiná situace, protože tam mají možnost vás hned chytit za ruku a řešit to s váma.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    DRMENGELE: No počkat počkat, mě radar normálně v noci už dvakrát s bleskem vyfotil za poslední rok. A jednou mě s bleskem vyfotili přímo benga. A tam by to byl asi problém i když, dokázat ti, že sis to tam nalepil sám by asi nebylo jednoduchý, ale v našem krásným systému bys za to nějakou pokutu beztak dostal.
    SPM
    SPM --- ---
    Jsem naposled viděl někdy snad před 5 lety, že na mě radar blejsknul... a upřímně kdyby z toho tenkrát něco přišlo, tak jsem tomu úředníkovi o ten radar rozmlátil hlavu, protože to bylo za deště a mlhy ve tmě a ten radar vypálil takovej záblesk, že jsem několik minut vůbec nic neviděl.
    DRMENGELE
    DRMENGELE --- ---
    MVEK: Obsluha? Myslíte, jakože někdo věčně sedí u radaru a kouká v reálnym čase na každý vyfocení? :D
    Nemůže to fungovat už z toho důvodu, že u nás už neexistujou (snad na pár kusů) radary, které by pouštěly tenhle klasický blesk. A proti našim IR to nemá žádnej smysl. Hlavně žádnej radar vás nevyfotí takhle krásně kolmo, jako je vidět na videu, aby se ten blesk odrazil a znemožnil přečtení RZ.
    MVEK
    MVEK --- ---
    I kdyby něco v tom smyslu fungovalo, tak nevěřím, že by to někdy nechytila nějaká obsluha, aby povolala hlídku a auto odchytili. No a pak je to snad maření úředního výkonu, ne?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    PNXNTDD: Dobrej scam, doufam ze k tomu davaj baleni diamantovy vody :D
    PETINY
    PETINY --- ---
    PNXNTDD: ? blejskal ti někdy v posledním století stacionární radar výbojkou do obličeje?
    DRMENGELE
    DRMENGELE --- ---
    PNXNTDD: No to je volovina=)) To u nás ani nemůže fungovat.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    co tohle ? zkoušel někdo ? :D

    anti radar sticker CZ
    https://www.youtube.com/watch?v=P9B277CcnVg
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    HUGGI: Jeste teda tchyne ma nejaky odrazkovy nalepky na textyl, maj to na bundach nejakej patek a uz prezila i nejaky to prani, to mi prijde docela fajn
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    BIGHEAD: Já našel jen tuhle apotom LifePaint do Volva, ale ty zase píšou, že to vydrží cca 10dnů..to je na prd úplně:)
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    HUGGI: No tchyne to ma a stoji to pekne za hovno, malo se osrazi svetlo a loupe se to z bundy, ale je mozny ze nejaka jina znacka by mohla bejt v pohode
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    Máte tuněkdo praktickou zkušenost s reflexním sprejem? Konkrétně při použití na oblečení - zda to přežije následné praní, déšt a podobně..
    Albedo100 Invisible Bright 100ml PL Reflective Spray - Sprej | Alza.cz
    https://www.alza.cz/sport/albedo100-invisible-bright-100ml-pl-reflective-spray-d4016484.htm?o=1
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    VIRTUALVOID: snad mu nekdo brzo proplachne hubu pesti
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    Tragéd z YouTube – Jirka Laga si hraje na MikeJePan | Agresori-blog.com
    http://agresori-blog.com/traged-z-youtube-jirka-laga-si-hraje-na-mikejepan/

    dufam, ze veprikovi zoberu aj obcanku :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam