• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    MVEK
    MVEK --- ---
    I kdyby něco v tom smyslu fungovalo, tak nevěřím, že by to někdy nechytila nějaká obsluha, aby povolala hlídku a auto odchytili. No a pak je to snad maření úředního výkonu, ne?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    PNXNTDD: Dobrej scam, doufam ze k tomu davaj baleni diamantovy vody :D
    PETINY
    PETINY --- ---
    PNXNTDD: ? blejskal ti někdy v posledním století stacionární radar výbojkou do obličeje?
    DRMENGELE
    DRMENGELE --- ---
    PNXNTDD: No to je volovina=)) To u nás ani nemůže fungovat.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    co tohle ? zkoušel někdo ? :D

    anti radar sticker CZ
    https://www.youtube.com/watch?v=P9B277CcnVg
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    HUGGI: Jeste teda tchyne ma nejaky odrazkovy nalepky na textyl, maj to na bundach nejakej patek a uz prezila i nejaky to prani, to mi prijde docela fajn
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    BIGHEAD: Já našel jen tuhle apotom LifePaint do Volva, ale ty zase píšou, že to vydrží cca 10dnů..to je na prd úplně:)
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    HUGGI: No tchyne to ma a stoji to pekne za hovno, malo se osrazi svetlo a loupe se to z bundy, ale je mozny ze nejaka jina znacka by mohla bejt v pohode
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    Máte tuněkdo praktickou zkušenost s reflexním sprejem? Konkrétně při použití na oblečení - zda to přežije následné praní, déšt a podobně..
    Albedo100 Invisible Bright 100ml PL Reflective Spray - Sprej | Alza.cz
    https://www.alza.cz/sport/albedo100-invisible-bright-100ml-pl-reflective-spray-d4016484.htm?o=1
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    VIRTUALVOID: snad mu nekdo brzo proplachne hubu pesti
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    Tragéd z YouTube – Jirka Laga si hraje na MikeJePan | Agresori-blog.com
    http://agresori-blog.com/traged-z-youtube-jirka-laga-si-hraje-na-mikejepan/

    dufam, ze veprikovi zoberu aj obcanku :D
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    PHAILO: Jo, to dava smysl, IR ma asi vyrazne lepsi rozliseni, hlavne v noci ... to bych taky chtel!
    SPM
    SPM --- ---
    MVEK: no něco takového mi to dělalo někdy před těmi 3 týdny, ale jenom jeden den... druhý den už to zase jelo ok... Ale ten den to prakticky bylo nepoužitelné, protože jsem pořád jel někudy jinudy...
    MVEK
    MVEK --- ---
    SPM: Když už jsi nakousl Waze, jsem jediný, kdo má pocit, že minimálně cca poslední 3 týdny má větší problém s GPS? Ano, možná to signál oslabují mraky, často byla nízká oblačnost. A ano, mám ho blbě umístěný.
    Ale jinak mě pěkně se*e, že má takovou vysokou inteligenci, že když jedu 130 po dálnici, tak mě najednou může hodit do silničky těsně vedle... Dále ve 130.
    SPM
    SPM --- ---
    Mi skoro ráno ani nehrálo rádio, jak waze furt prudil s mlhou :-))
    DAVETESS
    DAVETESS --- ---
    SITH: Nojóó, dyť to řikali včera v televizi, že bude mhla. Tak ráno preventivně všechno zapnout, ať je to bezpečný, mámo!
    SITH
    SITH --- ---
    KRUPAN: a na D4 velmi slabá mlha, viditelnost 600m a mlhovky každý druhý trdlo
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    vole, na D7 mlíko a jen jeden zapnutej mlhovky...
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    Plus (zatim jen u high endu) infračervená kamera. A to funguje až děsivě dobře, byť je to drahé. U A8 jsem to měl a bylo možné vidět i myš na okraji silnice. Zároveň to má vepředu IR diody na přísvit, takže s trochou zvyku by s tím šlo jezdit i bez světel :-)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    DANYSEK: Ty senzory nejsou opticky, je to kombinace radaru a lidaru, optika je tam jako doplnek k tem hlavnim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam