• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    MVEK
    MVEK --- ---
    SAMOUT: To mohlo odtát. Sice kapotu to vypadá, že asi očistil, to asi nebude od tepla, ale i tak bych to neviděl jako záměr.

    Si říkám kolík osob navíc ta čepice znamená (a tedy spotřeba). Jestli 50 kg nebo víc...
    PETINY
    PETINY --- ---
    SAMOUT: to je jako dát Hitlerovi malý bezvýznamný plus za to, že byl vegan..
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    PETINY: Malé bezvýznamné plus za to, že má aspoň očištěný světla (doufejme že i vzadu).
    PETINY
    PETINY --- ---
    Slušný Čech(TM) ve svém přirozeném prostředí

    SPM
    SPM --- ---
    konečně nějaká zábava :-) Ještě by to chtělo nepoužívat sypače, pač tam kde to nebylo posypaný si aspoň piloti služebních aut moc nevyskakovali a neni z toho ten hroznej rozsolenej bordel na čelním skle :-)
    SITH
    SITH --- ---
    ADMIX: a pak jsi byl za pět minut v práci? :D
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Ja jsem rano uz auto neometal, ale doslova zametal - musel jsem si vzit velky koste a omest 20cm snehu ze stran, potom 30cm ze strechy, a potom ten snih odhazet a auto vykopat ze zaveje, abych moh vubec videt, pac bylo snehu po svetla :D
    JOPS
    JOPS --- ---
    dneska konecne snih i tady.

    Jedu okolo Benziny, co je u kruhaku ve Zdibech a proti me bile auto (myslim, ze nejakej starej Peugeot), rozsvicene varovne blinkry a nehorazne na tom snehu hrabe (ale ted si rikam, ze to vlastne byla zadokolka) a ujede tak jeden metr za pul minuty a za nim byla kuuuuuuuurva dlouha fronta :) Asi to byl pritel letnich pneumatik :) Dojel jsem ke druhemu kruhovemu objezdu a samozrejme ucpanej, protoze vsechna auta za nim cekala, az typek se dostane na nejakej povrch, kde to nebude klouzat :) Asi po dvou minutach stani na kruhaku se dve auta pohnula a zase se to trochu kruhak uvolnil . Podle me typek se snazil jenom dojet k benzince a tam asi ted ceka na oblevu :)
    COLON
    COLON --- ---
    LOPIK: jj, vyjíždět odpoledne od Měšic, to je zážitek...
    MVEK
    MVEK --- ---
    LOPIK: Ano, ta věřím, že je horší, po té jezdívám po hlavní a občas lidí lituju, ale když je vidím až poté, co se rozjedu na těch 70...
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    MVEK
    MVEK --- ---
    LOPIK: Nevím, kterou myslíš, na video se podívat nemůžu (blokace), ale jednu křižovatku taky miluju, protože pro bezpečnost tam dali stopku, přitom je při tom výjezdu z Líbeznic krásně vidět, takže když je vlevo volno, tak nemusím zdržovat zastavením, i když zpomalit na skoro krokem tam obvykle je třeba stejně.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    FORTRESS: To vypadá na křížovatku za Líbeznicema, tam je bouračka tak co dva týdny snad - jezdím tudy každej den.. je tam nahovno, že tam je na hlavní provoz jak kráva a lidem cukaj nervy po tom čekání..
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ADMIX: Z toho videa není poznat, že jde o cajty, takže možná fake.
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    ADMIX: asi už měli načárkováno...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    FORTRESS: Me teda spis pobavili ty cajti, jak je auto v noci bez svetel vubec nevzrusilo :D
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Už jsem chtěl říct že jízdu na dálnici v levém pruhu za zvuku Radikahl a Stahlgewitter můžu natočit taky ale teda 2:23 nepříjemná situace, to bych taky asi vyváděl.
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    Kompilace ze silnic 60 - Ruch drogowy
    https://www.youtube.com/watch?v=UF-sWJyR_jQ
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    FRK_R23: Ber to jako nezaručenou informaci, ale někde jsem na to narazil a vypadalo to celkem věrohodně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam