• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    Tato diskuze je věnována všem, kteří si uvědomují, že slušnost na silnici je velmi důležitá. Nejde o to striktně dodržovat pravidla, jde o to u řízení myslet! Zároveň také těm, kteří pomáhají zachraňovat lidi a odstraňovat následky dopravních nehod.

    Kdo si myslí, že je výborný řidič, a že se mu nemůže nic stát většinou dopadá nejhůře.

    Stop parkovacím zónám v okrajových částech Prahy




    "Provozovatel vozidla zajistí , aby při užití vozidla na pozemní komunikaci byly dodržovány povinnosti řidiče a pravidla provozu na pozemních komunikacích stanovená tímto zákonem."

    rozbalit záhlaví
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    VYWERN: Tahle buzerace s klíčem ti přijde v normě? Naštěstí se nikdy nikdo neodvážel po mě chtít povinnou výbavu.
    GRANTORINO: Jo, možná měl. Ale pokud mu ho tam dal policajt, protože dobrovolně chtěl, tak způsobil-li škodu, bude ji muset stát nahradit.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    VYWERN: souhlas. z toho videa se neda vycist vsechno. a je to nuda, ten chlap je nesympatickej a kolo si tam mel dat sam.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    JFM: ach jo, takze... psal jsem, ze policajt na facku je - tady neco nechapes?
    Pak jsem psal, ze ridic taky - tady to evidentne nechapes, tak jen drobnosti...nevime, co udelal pred videem, jen tam neco mele, jak byl zdrzen nesmyslne policii, ja z videa nasledne videl, ze byl hlavne zdrzen svou blbosti, kdy hledal nejakou dobu kde ma klic ke kolu a vyrypujici diskuzi to dostaval z druhe strany stejne sezrat. Takze pro me proste opet jen srazka dvou blbcu, jen si kazdy hral na neco jineho. Nic zajimaveho.
    JFM
    JFM --- ---
    VYWERN: Nemá cenu vysvětlovat, jasně. Ty máš tedy přístup dost podobný jako ten policajt... Obvinil z přestupku, ale jakej zákon byl porušen taky nevysvětlil.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    JFM: jestli to nechapes, tak ani nema cenu vysvetlovat.
    JFM
    JFM --- ---
    VYWERN: Proč?
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    PNXNTDD: no tak nevim, ten policajt sice na facku je, ale ten ridic uplne na stejnou.
    SKRU
    SKRU --- ---
    ten klid mu zavidim:)
    DAVETESS
    DAVETESS --- ---
    PNXNTDD: Šikovnej týpek. Hezky s klidem, tak to má být. 8-)
    Nejlepší bylo, jak se tem příslušník zakoktával... 8-)
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    PNXNTDD: Normálně na facku ten policejní hošík.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    Tak tohle je krásnej příklad zbytečné policejní buzerace... Zakomplexování chudáci co zneužívaj svýho postavení ke zdržování řidičů... Naštěstí takový teda nejsou všichni.

    Bezdůvodné zastavení policií a hledání záminky k šikaně
    https://www.youtube.com/watch?v=RGW2kW21lIg
    SKRU
    SKRU --- ---
    no naky svetylko si vzit moh
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    Chudák borec na kole. Já bych to viděl tak, že ráno prostě nenakopl svůj zamrzlej nafťák a stylem "kde jsou moje blatníky" sedl na kolo a s vědomím, že zas schytá kare za pozdní příchod, byl ochoten riskovat zdraví své i ostatních účastníků provozu.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    ja bych tu zimu zakazal a byl by klid
    SPM
    SPM --- ---
    Tak možná bychom se mohli pro začátek shodnout na tom, že je lepší v zimě vůbec nevycházet :-)))
    MVEK
    MVEK --- ---
    nevím, jen vím, že na to nemám dost informací, abych si udělal názor. A vadí mi rychlé zaujímání radikálních postojů.
    Proto obvykle nereaguju a dneska zbytečně zdržuju:-).
    PETINY
    PETINY --- ---
    MVEK: protože nejsem idiot a typově to kolo poznám (a věřím že ty taky), navíc na kola jde vidět celou dobu a na hlavu ne, protože má na skle sníh.

    Tohle téma z mýho pohledu nění "auta vs. kola", jak se tu někteří snaží podsouvat, ale bezpečnost na silnici. Klidně to pojmenuj/zlehči jako výkřik frustrace nějakýho solitéra, nicméně já se s tím ztotožňuju, protože takovej člověk není riziko jen sám pro sebe, ale i pro ostatní.
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Jasně měl hřeby, ve švédsku je to běžný, možná to byl Roman Kreuziger co potřebuje trénovat každej den. Netřeba to dál řešit.
    MVEK
    MVEK --- ---
    PETINY: Jak víš, že má tenký pneumatiky a citybike, když nepoznáš, jestli má helmu?

    Ale ani to není podstatné, prostě výkřik frustrace jednoho řidiče to splnilo, dobrý nápad to není, ale neznáme souvislosti. Jestli jel po hlavní silnici a mimo obec a daleko, nebo mezi dvěma vesnicemi. Jestli jezdí pravidelně, nebo si jel zablbnout, nebo jestli to byla nouzová situace, kdy jet riskantně, donutit nějaké řidiče objet ho ještě pomaleji, než stejně kvůli sněhu jedou pomalu, a nechat je zanadávat způsobí menší újmu než, když někam nedorazí včas, nebo když bude riskovat, že někde jiní neopatrní řidiči nabourají a autem by neprojel, zatímco na kole ano.
    GEN_IO
    GEN_IO --- ---
    ADMIX: Sjér na to ;)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    PETINY: Ale tys rikal "kazdej" :)) Jen jsem se chtel pridat do mistniho kolecka univerzalni nenavisti, sorry no
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam