• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    Tato diskuze je věnována všem, kteří si uvědomují, že slušnost na silnici je velmi důležitá. Nejde o to striktně dodržovat pravidla, jde o to u řízení myslet! Zároveň také těm, kteří pomáhají zachraňovat lidi a odstraňovat následky dopravních nehod.

    Kdo si myslí, že je výborný řidič, a že se mu nemůže nic stát většinou dopadá nejhůře.

    Stop parkovacím zónám v okrajových částech Prahy




    "Provozovatel vozidla zajistí , aby při užití vozidla na pozemní komunikaci byly dodržovány povinnosti řidiče a pravidla provozu na pozemních komunikacích stanovená tímto zákonem."

    rozbalit záhlaví
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    ADMIX: Taky už mi párkrát praskla guma na zadním autě. A v různých autech toho mám naježděno dost na to, abych mohl kvalifikovaně posoudit, ve kterém typu a koncepci vozidla bych si takovou situaci, pokud bych měl možnost si vybrat, řešil raději ;) Dodávku se zadní prasklou gumou bych řešil s prstem v nose. Takže asi tak ;)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    J3RRYNA: Kde presne v tom videu cernejch ovci je ten zaznam z onboard kamery? Samozrejme predpokladam, zes ho videl, kdyz srovnavas dve totalne odlisny situace.
    SQUATBOSS
    SQUATBOSS --- ---
    Mě se to právě jednou stalo, jel jsem do dlouhý zatáčky ne víc jak 60 a najednou, ani nevim jak letím z meze do rybníku, naštěstí mě zastavil strom, jedinej okolo. I tak malá rychlost dokáže svoje, byl jsem v šoku, takže ani nevzpomínám jestli bylo nějaký bum prásk.. Otázka jak tomu předejít? Byla to stará fiesta a ty pneu asi nic moc, ale co ten van ve videu, je to na rovině, žádný díry nevidím a z ničeho nic...
    ADMIX: Sorry, jestli to zní hloupě, je to vážně míněná otázka i když si za ní můžeš domýšlet. :-)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    SQUATBOSS: To je vazne minena otazka, nebo narazka na neco co mi uniklo? :D
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    SQUATBOSS: Zmetek z výroby, bublinka/boule po trefení výmolu, případně jiné poškození. Prostě se to stane.
    SQUATBOSS
    SQUATBOSS --- ---
    ADMIX: Jak se to stane, že prostě praskne guma?
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    BTW, jak to dopadá, když neumíte řídit a praskne Vám zadní pneumatika ve velké, těžké dodávce s dlouhým rozvorem, navíc naložené, ve které máte na všechno hromadu času: http://www.ceskatelevize.cz/porady/10417697909-cerne-ovce-na-silnici/212452801080615-cerne-ovce/

    a pro srovnání, jak to dopadá, když jedete v kousavém, malém, lehkém, přemotorovaném sporťáku s nesmyslným rozložením hmotnosti a ještě k tomu kurevsky rychle, přičemž cosi v paži máte: https://www.youtube.com/watch?v=yG96u_qm9Ls

    Berte to jako takovej slap in the face všem, kteří mi tu mínusovali mé "debilní kecy ohledně nutnosti umět zvládnout za volantem cokoliv" :)
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    HERR_FLICK: Pokud se Ti nechce srát s napráskáním (třeba i neexistujícího) cizince dočasně ubytovaného na poštou dosažitelné (je vskutku důležité, aby byl kontaktní) adrese s tím, že tenhle cizinec, říkejme mu třeba Helmut, se následně přizná, v důsledku čehož je uznán vinným z přestupku, ergo magorstrátní paraziti to pak již nemohou obrátit zpět na provozovatele, tak to raději zaplať ;)

    P.S.: Náklady na poštovné včetně všech případných komplikací i ve variantě, že bys nebohého Helmuta zastupoval (+fun factor :D ) nepřesáhnou á 150kč na poštovném... Pokud máš DS, neváhal bych ani minutu :D
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    btw. kdyz mi prisla pokuta 600 za rychlost (myslim 63 na tom kratkym useku v modranech kde neni 70ka) to neni jak s parkovanim a je dobry to hned zaplatit?
    MVEK
    MVEK --- ---
    SPM: Za to přidání, nebo za projetí na červenou?
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    SPM: A proc to delas? :D
    SPM
    SPM --- ---
    já už se nesměju ničemu :-) Na magistrále v centru mi padla na semaforu uranžová, já přidal a už jsem byl o 6 stovek chudší... pak jsem si o měsíc později takhle vyzkoušel, že funguje i ten v druhém směru...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    ADMIX: Nastesti je to tady chudej kraj a tak tu nikde nemaj zadny kamery, phew!
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Ty vole, ja se mu tady smeju a ted jsem cestou z prace prehlidnul semafor na prechodu u zastavky, nikde nikdo nebyl tak jsem to tam poslal a az za prechodem koukam, ze tam u toho je takovy cerveny svetylko :D
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    DREWDARK: nevím, dám vědět.
    DREWDARK
    DREWDARK --- ---
    THE_MIRACLE: Kdy je poprava?
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    THE_MIRACLE: a ještě k tomu s PANDOU!!!
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    ADMIX: Přesně. Do 40 bych dával těžkou pokutu, do 50 žalář a nad 50 zastřelit.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    THE_MIRACLE: Tam by mela bejt 30km/h, nechapu kterej Kalousek tam dovolil dat 50tku!
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    připadám si jako největší pirát no, když jsem si dovolil zde:

    https://www.google.cz/...,3.12h,76.31t/data=!3m6!1e1!3m4!1sIX16NiaP0i7_bF71ggaQ5A!2e0!7i13312!8i6656

    jet 60 kmh.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Tihle teroristi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam