• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    DREWDARK
    DREWDARK --- ---
    THE_MIRACLE: Kdy je poprava?
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    THE_MIRACLE: a ještě k tomu s PANDOU!!!
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    ADMIX: Přesně. Do 40 bych dával těžkou pokutu, do 50 žalář a nad 50 zastřelit.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    THE_MIRACLE: Tam by mela bejt 30km/h, nechapu kterej Kalousek tam dovolil dat 50tku!
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    připadám si jako největší pirát no, když jsem si dovolil zde:

    https://www.google.cz/...,3.12h,76.31t/data=!3m6!1e1!3m4!1sIX16NiaP0i7_bF71ggaQ5A!2e0!7i13312!8i6656

    jet 60 kmh.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Tihle teroristi.
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    THE_MIRACLE: Pořeš to případně helmutem, né?
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Netušíte, jestli už měří ten radar ve Slánské? Nějak jsem na něj pozapomněl. Říkal jsem si, proč ten taxikář jede jako z hnojem, tak jsem ho předjel a pak si všiml kamer. Jel jsem asi 62 kmh dle tachometru, takže to po odečtech vidím tak na 55. Doufám, že tam je padesátka tedy :-).
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    JOPS: Jestli je to to základní rádio alá RCD210, tak to opravdu umět asi nebude. Navíc budeš mít z výroby asi jen jednu anténu, takže lepšího signálu FM tuneru se asi jen tak nedočkáš ani po výměně rádia. Ale umí to "aspoň" MP3. Leda zkus zmáčknout ten pravý čudl (na frekvenci) a třeba podržet nebo pokud se ti po vložení CD na displeji objeví něco jako scan nebo mix, tak zmáčkni čudl na volbu přednastavené stanice co bude +/- pod tím nápisem.
    SPM
    SPM --- ---
    JOPS: to je ono, random přehrávání je určitě až v příplatkový výbavě :-) Je to škodovka; tam mě jenom udivuje, že to v základu má volant.
    JOPS
    JOPS --- ---
    KORKMAZ: je to Octavie II 2008 zakladni vybava
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    JOPS: Pro starou oktávku je origo rádio s CD spíš luxus, tehdá frčely ještě kazety.
    JOPS
    JOPS --- ---
    jsem prekvapenej, co jsem si poridil starsi oktavku, tak jsem zjistil, ze originalni autoradio nema nahodne prehravani skladeb na CD. Jsem to tam kua nikde nenasel :))) a dalsi pro me sokujici zjisteji, ono to nema ani jack :)))

    nejradsi bych si koupil jine radio, ale mne prijdou vsechna jak cirkusacka. Pozadavek nemam nejak silenej. Chci aby to umelo MP3 s flashdisku ci SD karty a bonus by byl bluetooth. Nepotrebuju CD :)
    DYNK
    DYNK --- ---
    ADMIX: Kdyby zaspal, tak bude pospichat, tenhle spis usnul ;) /trololo
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    JOPS: Nebo proste zaspal, nehody se stavaj
    JOPS
    JOPS --- ---
    DRMENGELE: ty jo.. to musel cumet do mobilu
    DRMENGELE
    DRMENGELE --- ---
    Slušnej cirkus.. Divím se, že z toho vyváznul.
    Ta letící baterka se zakousla do zaparkovanýho auta.
    Vážná nehoda na D2 / Hard accident on czech highway
    http://www.youtube.com/watch?v=pVpVKDRV5xo
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Jeli k ty buchte neasi!
    SPM
    SPM --- ---
    Normálně měli velkej hlad :-)
    JOPS
    JOPS --- ---
    DYNK: ono spechajici hlidka :) ono to je trochu slozitejsi, ale pritom strasne jednoduche :) a ne, nebudu to tu rozebirat :))) ale je to presne jak pises, trochu bizar :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam