• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    SPM: prcam na ne. budu parkovat na ctyrce u rodicu. je to o petikilo drazsi nez loni a parkuje se mi tu cim dal hur. mam na dvojce trvaly a provozovnu, dane platim jak mourovatej a sluzby mesta stojej za vylizprdel. všude psi hovna, pred barakem mi parkujou Ústecký lidi bez karet a mestapo to neresi (ale me pokutu daj, asi protoze mam slovensky znacky). ani podelanej popelnik si nemuzu dat pred dvere, to by bylo za litr/den pokuty. dneska byl dobrej den tvl.
    SPM
    SPM --- ---
    MATHEZ: jestli chces bejt hustej, tak at to zamestnavatel nascannuje a posle jim to datkovkou
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    nekdo z mc praha 2 tady? odmitli mi prodat parkovaci kartu, loni v pohodě. chtej abych dal zaměstnavateli podepsat formular. zaměstnavatel je 800 km daleko. kundy.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    PNXNTDD: Koukal jsem na to. Je to jednak nepříliš aktuální (což je pochopitelné vzhledem k tomu, že to je snad z r. 2009) a jednak na můj vkus trochu jednostranné. Taková klasická policejní propaganda, která jen klouže po populárním povrchu.
    SPM
    SPM --- ---
    FILIPSZ: jo, nicméně podle mě když ho nenajdou, nedoženou, nedonutí ho se přiznat nebo to zaplatit, tak mají podle mě furt prostředky na to, že můžou chtít zaplatit pokutu po provozovateli vozidla... a IMHO jedinej důvod proč se tak neděje je, že se nebudou srát s papírováním kvůli těm pár lidem, co tohle udělají... (ergo, až to začne dělat většina lidí, tak zase vymyslí postup, jak co nejjednoduššeji to výpalné vybrat :-) ).
    FILIPSZ
    FILIPSZ --- ---
    no ale to neznamena ze nikdo takovej neni, navic kdyz ridil moje auto..
    SPM
    SPM --- ---
    FILIPSZ: akorát to podle mě závisí na tom, že těch lidí není moc na to, aby se s tim úřady chtěly dále papírovat... neb bych jinak čekal, že když vymyslí dost papírů s tématem "hledali jsme johna nashvilla, ale nikoho takového jsme nenašli," tak se to vrátí jako jiný sprdel s vyšší pokutou pro provozovatele vozidla...
    FILIPSZ
    FILIPSZ --- ---
    HERR_FLICK: imho staci napsat ze to ridil tvuj kamos john nashvill z usa kterej se pred jizdou prokazal platnym ridicakem..ja to teda delam..
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    Dokument o českých řidičích, jejich prohřešcích a policejních metodách v dopravě

    V očích smrt 1/4
    https://www.youtube.com/watch?v=OeocfuRXI8o
    BLAF
    BLAF --- ---
    BLAF: S tim, ze je tam prunik nekterych potrebnych dovednosti, samozrejme.
    BLAF
    BLAF --- ---
    J3RRYNA: V prve rade by mozna neuskodilo zacit videt rozdil mezi ridicem a zavodnim jezdcem. Imho se jedna o odlisne cinnosti kazda vyzadujici rozdilne zkusenosti a schopnosti.
    Tedy v dusledku tazeno do extremu vytecny zavodnik muze byt spatnym ridicem a naopak...
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    J3RRYNA: ja mam pocit, ze ani nemas rp :) teda ak neratame ten z playstationu...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    J3RRYNA: Nijak, nevim proc s nulama jako jsem ja vubec ztracis cas :(
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    ADMIX: Hmm, tak já už fakt nevím, jak jinak Ti nastínit skutečnou šíři škály řidičského umění...
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    SPM: To jsem nemel možnost zkusit. Ale paseku to dokáže nadělat slušnou. Nehledě na lekací efekt (na ten já naštěstí netrpím).
    SPM
    SPM --- ---
    PHAILO: na druhou stranu tohle asi gumu neprorazí... jako paseku to nadělá, ale že by ten kus plastu prorazil zrovna gumu...
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    DRMENGELE: Ještě staré Golfy. Dostal jsem tím před pár lety na D1 do masky, bylo to za 90K.
    DRMENGELE
    DRMENGELE --- ---
    PHAILO: Přesně tak, z toho mám občas celkem vítr, když jedu za nějakou octou na dálnici a vidím jak ji to na spodku auta kmitá nahoru a dolů. To člověk jen čeká, kdy to prostě ulítne a zakousne se to do auta za ním. Viděl jsem to snad vždycky jen u octávek
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    JOPS: Z Octavií první a druhé generace docela často odpadávají kryty motoru. Taky už jsem tím jednou dostal. Každá třetí Octa v provozu to má viditelně uvolněné.
    JOPS
    JOPS --- ---
    J3RRYNA: jel jsem v levem pruhu po dalnici a pod prave predni kolo mi neco vlitlo (vypadalo to jako olejova vana, nevim) a guma na sracky behem vteriny.

    viz tenhle prispevek co jsem sem kdysi daval
    [ JOPS @ Klub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-( ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam