• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    DYNK
    DYNK --- ---
    MVEK: Ja jezdim s autama, ktery na dalnici trosku prizvednou potkavacky, takze ani nemam potrebu dalkovy pouzivat. Obcas se stane, ze me z protismeru nekdo dalkovyma oslni, ale bezne mi ty dalkovky spis nevadi. Jako rikam si proc sviti dalkovyma, kdyz vidi, ze tam jedu, ale fakticky me to nijak extra neomezuje.
    HANZO
    HANZO --- ---
    MVEK: me teda oslnujou právě suv, dodávky a podobný bordel, který mají světla výš
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    MVEK: Je to hlavně o výšce porostu ve středním pásu. Osobně na dálnici dálkové spíš nepoužívám, pokud, tak jen v případě, že nikde nikdo není. Pokud totiž střední pás není dost vysoký, oslňuje to.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Dotaz hlavně na pravidelné řidiče osobáků i nákladních:
    Jakou máte zkušenost s oslněním na dálnici v noci s dálkovými světly protijedoucích vozidel? Mám na mysli tedy hlavně nízkých vozidel, ne SUV, a spíš halogenky.

    Když je fakt někde špatně vidět, případně je tam les bez plotu, tak jsem to zkoušel na kratší úseky svítit a pokud nešlo o pravotočivou zatáčku nebo úsek dálnice, kde nebylo ani křoví (pravda, v zimě prosvítá), tak mi nepřišlo, že bych nějak víc oslňoval než běžná potkávací světla na silnici s jedním pruhem v jednom směru.
    Ale netroufám si ze svých pár zkušeností začít jezdit s dálkovými po dálnici běžně.
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    MATHEZ: "zábor veřejného prostranství" popelníkem? Whiskey, Tango, Foxtrot? :D
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    SPM: Né, když ten John Nashville uzná chybu a sám se úřadu přizná, že ten den daným místem vskutku poněkud pospíchal :D
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    PHAILO: v podstate podobnej princip jako tohle
    Obchodnice dostala pokutu za otevřené dveře. Může se jednat o policejní šikanu? - Podnikatel.cz
    http://www.podnikatel.cz/...nice-dostala-pokutu-za-otevrene-dvere-muze-se-jednat-o-policejni-sikanu/
    stojan s popelnikem by byl zabor verejneho prostranstvi, mam to pisemne zakazane. budu muset najit takovej popelnik jehoz podstavec nebude zasahovat do chodniku. nebo najdu nejakej prvorepublikovej mosaznej nastennej venkovni popelnik a domluvim se s pamatkarema ze ho privrtam do zdi. a pak mi ho nejaka smazka slohne.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    MATHEZ: To s tím popelníkem bych chtěl rozvést, zní to jako slibný příběh :)
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    SPM: prcam na ne. budu parkovat na ctyrce u rodicu. je to o petikilo drazsi nez loni a parkuje se mi tu cim dal hur. mam na dvojce trvaly a provozovnu, dane platim jak mourovatej a sluzby mesta stojej za vylizprdel. všude psi hovna, pred barakem mi parkujou Ústecký lidi bez karet a mestapo to neresi (ale me pokutu daj, asi protoze mam slovensky znacky). ani podelanej popelnik si nemuzu dat pred dvere, to by bylo za litr/den pokuty. dneska byl dobrej den tvl.
    SPM
    SPM --- ---
    MATHEZ: jestli chces bejt hustej, tak at to zamestnavatel nascannuje a posle jim to datkovkou
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    nekdo z mc praha 2 tady? odmitli mi prodat parkovaci kartu, loni v pohodě. chtej abych dal zaměstnavateli podepsat formular. zaměstnavatel je 800 km daleko. kundy.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    PNXNTDD: Koukal jsem na to. Je to jednak nepříliš aktuální (což je pochopitelné vzhledem k tomu, že to je snad z r. 2009) a jednak na můj vkus trochu jednostranné. Taková klasická policejní propaganda, která jen klouže po populárním povrchu.
    SPM
    SPM --- ---
    FILIPSZ: jo, nicméně podle mě když ho nenajdou, nedoženou, nedonutí ho se přiznat nebo to zaplatit, tak mají podle mě furt prostředky na to, že můžou chtít zaplatit pokutu po provozovateli vozidla... a IMHO jedinej důvod proč se tak neděje je, že se nebudou srát s papírováním kvůli těm pár lidem, co tohle udělají... (ergo, až to začne dělat většina lidí, tak zase vymyslí postup, jak co nejjednoduššeji to výpalné vybrat :-) ).
    FILIPSZ
    FILIPSZ --- ---
    no ale to neznamena ze nikdo takovej neni, navic kdyz ridil moje auto..
    SPM
    SPM --- ---
    FILIPSZ: akorát to podle mě závisí na tom, že těch lidí není moc na to, aby se s tim úřady chtěly dále papírovat... neb bych jinak čekal, že když vymyslí dost papírů s tématem "hledali jsme johna nashvilla, ale nikoho takového jsme nenašli," tak se to vrátí jako jiný sprdel s vyšší pokutou pro provozovatele vozidla...
    FILIPSZ
    FILIPSZ --- ---
    HERR_FLICK: imho staci napsat ze to ridil tvuj kamos john nashvill z usa kterej se pred jizdou prokazal platnym ridicakem..ja to teda delam..
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    Dokument o českých řidičích, jejich prohřešcích a policejních metodách v dopravě

    V očích smrt 1/4
    https://www.youtube.com/watch?v=OeocfuRXI8o
    BLAF
    BLAF --- ---
    BLAF: S tim, ze je tam prunik nekterych potrebnych dovednosti, samozrejme.
    BLAF
    BLAF --- ---
    J3RRYNA: V prve rade by mozna neuskodilo zacit videt rozdil mezi ridicem a zavodnim jezdcem. Imho se jedna o odlisne cinnosti kazda vyzadujici rozdilne zkusenosti a schopnosti.
    Tedy v dusledku tazeno do extremu vytecny zavodnik muze byt spatnym ridicem a naopak...
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    J3RRYNA: ja mam pocit, ze ani nemas rp :) teda ak neratame ten z playstationu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam