• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    SITH
    SITH --- ---
    dneska nějaké skvrny na slunci, všichni dneska ráno nějak tíhli k levému pruhu a tak jsem musel tak 20 aut plynulou souvislou jízdou předjet pravým pruhem, který byl naprosto prázdný. Korunu tomu nasadil kamion, co na tříproudou sílnici vlítnul z připojovacího pruhu rovnou do prostředního :D
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    PNXNTDD: takze jsi to napsal proste blbe? :)
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    VYWERN: Psal jsem tam jak jsem to myslel, tak mě netahej za slovíčka ;)
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    PNXNTDD: protoze tohle by si netroufl rici ani profi rallye jezdec :)
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    VYWERN: Proč jako
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    PNXNTDD: ..nebo já, kterej to tam má najetý a má auto v top stavu a vše pod kontrolou.. Tohle me docela pobavilo :D
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    PNXNTDD: Jasně, jsi pyrát s velkým P. Za prvé zabíjíš žabičky zbytečnými výfukovými zplodinami. To je samozřejmě na špagát samo o sobě. Ale co je horší - předjíždíš a ohrožuješ slušné Čechy, kteří jedou vzorně a předpisově dle vlastních možností.

    Co kdyby se tě takový slušný Čech lekl, strhl řízení a porazil po krajnici právě jdoucí školku! Zabil bys na místě 30 dětí. A nezapomeň, že podle jediného správného zpravodajství TV Noha platí aktuální přepočet 1 dítě = 10 dospělých životů. Takže by se z tebe vlastně stal masový vrah.

    Měl by ses jít okamžitě nahlásit na policii, protože ses dopustil obecného ohrožení ve stadiu pokusu.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    Je pirát člověk, co jezdí rád a jezdí rychle ? :D Já třeba párkrát za týden se jedu projet jenom tak bez cíle, protože si rád užívám jízdu. Mám vyhlídlou takovou parádní okresku v lese, samý zatáčky a tak a včera jsem tam právě jezdil a kdosi mě strašně vyblikával v nějakým pickupu když jsem si ho dovolil předjet. Oázka je, jestli je víc nebezpečnej on, když ho taková malichernost dokáže nasrat nebo já, kterej to tam má najetý a má auto v top stavu a vše pod kontrolou... Tím mám na mysli, že bych nikdy nepředjížděl v zatáčkách a takovýhle šílenosti.
    SPM
    SPM --- ---
    JOPS: ja uz parkrat potkal i takovej material, kterej pri tom podjizdeni jeste zacal pridavat... jinak jel asi 120.
    JOPS
    JOPS --- ---
    SPM: tak to ti gratuluji :) ja s jednim takovym i jel... ty voe. Mel nadupanou Audi A8, na tempomatu si nastavil 136 km/h a jel celou dobu v levem. Za nama auta, blikala na nas, ja jako spolujezdec schovanej v sedacce a delal jsem, ze tam vubec nejsem a rikam mu. Jestli by nebylo dobre jet v pravem pruhu (byl uplne prazdnej), ze v levem nemame co delat... A on na me, ze ho nemaj co predjizdet, kdyz ma na tachometru 136km/h.

    Tak nas samozrejme vsichni podjizdeli a on kroutil hlavou, co si to dovolujou. Ty voe, nikdy vic s nim
    SPM
    SPM --- ---
    CAIDEL: jo, striktního dodržovače zákona jsem taky nepotkal, protože oni navíc obvykle nejedou ani těch 130... když předjíždí kamion, tak je mi to celkem jedno (na druhou stranu předjíždět kamion osobákem rychlostí 95km/h mi přijde taky trochu zbytečné, ale i to mi zas tolik nervy nedrásá). Ale těch, co se nezařadí vůbec nebo když je někde kilometr na obzoru něco dalšího je taky až víc než dost (rekordman, kterého jsem zatím potkal, si to na prázdné dálnici tím levým pruhem štrádoval 70km/h). Ten v tom videu zrovna tak. Ano, ten co ho podjel, to už měl relativně natěsno, ale ten s kamerou tam v té chvíli teprv měl přejíždět, do té doby tam akorát blokoval jak debil. Kdyby jel v tom pravém pruhu, tak ty dvě auta by ho předjely, byly dávno někde pryč a nikdo by na něj neblikal a nenajížděl...
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    MRAKY: Ne, popravdě jsem striktního dodržovače zákonů na D1 vlastně nikdy nepotkal. A to se pohybuju zpravidla 120-140 reálných.

    Ale možná jen nečekám, že se někdo, kdo jede 115 teleportuje do škarpy, když zrovna předjíždí kamion a nemá kam uhnout jen proto, že jedu o pár km rychleji, zatímco někdo jiný by ze stejného chování usoudil, že narazil na chronického vychovávače.
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    ale jsou tam opravdu pekna videa...
    Debil v kamionu-extra materiál!
    https://www.youtube.com/watch?v=Lx7dFJRwrZ4


    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Ty nový úseky jsou pěkný, tam se to dá už trošku vosolit. 3 pruhy řidiče stejně jen matou :-)
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    klasickeho dodrzovace zakonu na d1 asi zazili vsichni.... nicmene to video ukazuje neco jineho - podle zaznamu v 1:03 ma dotycny pred sebou v levem pruhu stejne rychle jedouci auta a kdyby se zaradil do praveho, tak by musel dupnout na brzdy diky dojizdeni nakladaku..... ta myska od toho 5af6318 pekna nebyla..
    D1 neni delana pro rychliky dokud ma jen 2 pruhy & auta s vyrazne odlisnou maximalni povolenou rychlosti.
    YOT
    YOT --- ---
    SAMOUT: Toto je asi nejlepší anegdota tohoto volebního období. Nojo lidé potřebují chléb a hry...
    DREWDARK
    DREWDARK --- ---
    SPM: No proste dalsi moralista, co ani nezna predpisy. Zbytecny se nad tim rozcilovat.
    SPM
    SPM --- ---
    DREWDARK: je to zároveň ten, co tam to video uploadoval; se podívej na title toho videa. Co bys čekal od takovýho? :-)
    DREWDARK
    DREWDARK --- ---
    SPM: Pritom se sami dospousteji prestupku. Pecka je, ze maji nick `jezdeteSmozkem`. No to je dobrej epic fail
    SPM
    SPM --- ---
    DREWDARK: uvažuje... v tý reportáži to taky asi mysleli smrtelně vážně, že na ně piráti blikaj, když blokujou levej pruh...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam