• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Poprvé v této dekádě se mi poštěstilo projet se křížem krážem po ústeckym kraji mimo hlavní silnice města atd. a docela mě překvapilo, že účka jezdí jako účka i tam u nich, kde by se teoreticky měli aspoň trochu orientovat. Takže co se tam za těch cca 7 let změnilo? Vlastně nic, jen lidi účkujou v novějších autech :-)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KRUPAN: "Je to věc, kterou si ponese po zbytek života." Chudáček malej vrahounek, ťuťu.
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    Soud znovu potvrdil vinu muže, který srazil cyklistu a zabil jiného řidiče - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/...ic-sazka-cyklista-umrti-ridic-fvd-/domaci.aspx?c=A170807_113329_domaci_nub

    mrdka mladá, vylízaná
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    KORKMAZ: To rozhodně, na to se moc těším!!
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    PHAILO: Počkej, až vystřihnou (dvoupruhový!) kruháč před Benešovem. Když se to spojí s kolonou od Mrače, tak to bude teprve stát za to.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    Jezdím po I/3 několikrát týdně. Potvrzuji, že na místech sbíhání 2 pruhů do jednoho vznikly nové špunty a tedy nové kolony. Navíc zelená plastová dilda akorát brání uhnutí IZS v případě pomalu jedoucí kolony. Prostě další dementní dopravní opatření.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    GREVE: Presne, jak pises - kdekoliv je usek s vic pruhama, tak se to tam akorat stosuje.. viz treba cesta do Benesova
    SPM
    SPM --- ---
    GREVE: Já se trochu obávám, že pěkné to ve výsledku bude jenom v jednom směru... pokud se to provede v klasickém provedení, kdy mezi tím jednorpuhovým protisměrem bude dvojitá plná a najebané palisády, tak jeden směr sice pojede, zato protějšek se potáhne za prvním šnekem několik kilometrů, než ten pruh skončí a půjde legálně předjet. Zrovna na té I/3, kde ty pruhy se dávají do kopců, takže ve směru na Prahu jich je minimum, se mi to stává snad pokaždý, že chytnu nějakýho sedmdesátkáře na začátku toho dvoupruhu a jedu za ním 10km.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    GREVE: hl cesti ridici nezvladaji obecne jizdu v pruzich. Bud jedou v L a kdyz jsou 3, tak zasadne v prostrednim.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    GREVE: "Více pruhů snižuje stres z předjíždění u nezkušených řidičů, kteří tak mají na manévr více času"... mas to i s pricinou :)
    GREVE
    GREVE --- ---
    Stát na vybraných silnicích přimaluje třetí pruh, má zrychlit dopravu - iDNES.cz
    http://ekonomika.idnes.cz/...vi-silnic-a-dalnic-1nj-/eko-doprava.aspx?c=A170805_130715_ekonomika_fer

    Pěkné, jen nevím, jestli si autoři nápadu na třípruhové silnice všimli, že v Čechách je to skoro nepoužitelné, protože čeští řidiči prostě nezvládají se na konci dvoupruhu sjet zase zpátky do jednoho plynule a bez zastavení. Zrovna na té I/3, kterou dávají za příklad, je to naprosto typické - stačí trošku větší provoz a na konci dvoupruhu se jede krokem, protože správné zipování je pořád jev z říše snů.
    SPM
    SPM --- ---
    KORKMAZ: asi to nemohli zastavit :-)
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Do mě nedávno takle v Příbrami regulérně najížděla parta pražskejch hejsků v kšiltovkách v novým šjundé i30. Ta agresivní reklama by se asi měla zakázat
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Mě pobavil před par dny týpek, co nedal přednost zprava a ještě pak chudáka, kterému tu přednost nedal, vytroubil.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYWERN: mě taky borec tlačil z pruhu. zřejmě vůbec nevěděl, co se děje. když jsem na něj troubil a ukazoval fakáře (ranní pruda) tk se tvářl, že vůbec netuší.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    ADAMIRA: Tak urcite. Tak zas ahoj.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    No, ja na D1 (!!!) videl v zacpe stat pred nama auto, ktery melo zapnutej mobil prikurtovanej pres vnitrni zpetny zrcatko. A ne, nedal ho tam az v ty zacpe, ale mel ho tam uz kdyz tam prijel.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    klid, je vedro, nehadejte se :)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    FELCARKILLER: jak mam vedet ze to nepocitas? to neni rejpani, akorat jsem reagoval na zjevnou blbost, to ty jsi to "myslel jinak" jsem nemohl vedet, vysvetleno, smir se s tim
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam