• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    Tato diskuze je věnována všem, kteří si uvědomují, že slušnost na silnici je velmi důležitá. Nejde o to striktně dodržovat pravidla, jde o to u řízení myslet! Zároveň také těm, kteří pomáhají zachraňovat lidi a odstraňovat následky dopravních nehod.

    Kdo si myslí, že je výborný řidič, a že se mu nemůže nic stát většinou dopadá nejhůře.

    Stop parkovacím zónám v okrajových částech Prahy




    "Provozovatel vozidla zajistí , aby při užití vozidla na pozemní komunikaci byly dodržovány povinnosti řidiče a pravidla provozu na pozemních komunikacích stanovená tímto zákonem."

    rozbalit záhlaví
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    CAIDEL: A nebo to tenhle případ nebude, jako u spousty jiných takových případů.


    PALEONTOLOG: Tam, kde vede D11, samozřejmě železnice široko daleko není. mmj. mayximální zatížení na nápravu nikdy nikdo neporušil, žeano.
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    BLONDYNKA: Samozřejmě až na ty nadměrňáky, u kterých to možné není. Což bude nejspíš tenhle případ.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    FELCARKILLER: nadměrné náklady mají jezdit po železnici a ne likvidovat už tak na hovno dálnice.
    WYMA
    WYMA --- ---
    MVEK: hele ty řídíš tejden, nebo jak je možný, že tě překvapujou takový věci? :))
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    MVEK: Takže protože jsi jednou někde potkal nadměrný náklad, není dobrý nápad jezdit po dálnici kolem půlnoci? To nechápu. Kdybys ho potkal o 30 km dál, tak není dobrý nápad jezdit v půl jedné? Ehh?
    SM3
    SM3 --- ---
    MVEK: Tak podle téhle logiky není dobré jezdit ani ve 3-4 ráno, protože ten nadměr můžeš potkat na jiném místě... Ty nadměry jsou ze zákona hlášené, občas to hlásí i v rádiu.
    Ten tvůj případ byla možná přeprava vojenské techniky na dny NATO
    Dopravní informace
    http://www.dopravniinfo.cz/seznam.aspx
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    MVEK: nvm, vyznelo to trosku jinak ;)
    MVEK
    MVEK --- ---
    FELCARKILLER: WTF? To jsem ani nenaznačoval. Psal jsem, že asi není dobrý nápad jezdit kolem půlnoci, že pak člověk potkává tohle.
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    MVEK: ze jo, nadmerny naklady maj jezdit hezky ve spicce, at si uzijou vsichni
    MVEK
    MVEK --- ---
    Jezdit kolem půlnoci po dálnicích asi není dobrý nápad. Včera jsme zkysli bez vysvětlení na D11 u lanového mostu někde u Sadské. Policajti zastavili celou dálnici, aby po mostě po x minutách projela jakási obří "kostka" tažená dvěma tahači, pak to zas pustili. Tak netuším, jestli to bylo tak těžké, že z bezpečnostních důvodů na ten most neměl jet nikdo další (ani v protisměru)...

    Už těšící se na spánek jsem tak akorát přemýšlel, jestli si mám vzít vestu a vystoupit se zeptat (ale mezitím se světelným terčem zastavili za námi kamion a už jsem ani dozadu neviděl), nebo volat na 158. Protože to, že oba proudy noční dálnice (pravda, na rovině na konci mírného stoupání) stavíme jen dvě osobní auta s blikačkami, policejní dodávka s majáčkem a dva policajti s terčem, se mi vůbec nelíbila.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    ADMIX: Taky me to ani nenapadlo :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Ja uz jsem si od tohohle vseho docela odvyknul, takze je mi to vylozene trapny vubec resit :D
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    PHAILO: nebavime se o +200 a milionarskym aute, bavime se o tom kdyz vesnicky podrztazky buzerujou, tam mi zatim vzdycky stacilo chovat se slusne a asertivne, a slusnym a asertivnim zpusobem jim naznacit ze to rad budu resit a ze tim zabijou hromadu casu, a ze si jsem dost jistej ze na me nic nemaj... taky netvrdim ze to bude fungovat vzdycky :-)
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    ZVIRATKO: Tak to hodně štěstí. Sice jsem zrovna dnes úspěšně vyřešil dalšího člena elitního klubu (+200), ale trivka už to není, jak bývávala. Dnes už fakt musíš dobře vědět co děláš.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    ADMIX: vetsinou staci vystupovat dost sebejiste a za chvili jedes... :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    ZVIRATKO: To jo, ale hadat se s kokotama v prdelakove je presne to, cim chci travit svuj volnej cas, jestli mi rozumis :))
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    ADMIX: od toho by mel byt materialni aspekt - pojistka proti vsudypritomne urednicke demenci...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    A co se tyce rychlosti, vcera jsem jel na sever od Plzne, okolo Tremosny a dal, delaj tam novej povrch, takze je tam na ty statovce vsude 50km/h, nevim, 5km v kuse? Mozna vic? Nikde jedinej stroj, jen zakaz predjizdeni a omezeni rychlosti, tak ja jak kokot tam jedu podle znacky aspon treba 70, a vsichni me predjizdi kilem :D Klasicka ceska.
    Tak jsem instruoval posadku, aby vyhlizela policajty, a jeli jsme normalne 90 o papiry.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    ADMIX: ale jo, me uz se to parkrat povedlo i projet na tech 80, co tam na dalnici maj :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    DANYSEK: Regensburg stoji snad kazdej den, ne? Tam se mi jeste nikdy nepodarilo jet, abych neskoncil v odpoledni kolone :D
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    SAMOUT: tak v obecny rovine >30% dalnic v Nemecku ma pevny limity a v case spis pribejvaj. A hlavne jsou tam, kde jezdi obvykle hodne lidi.... ale uz i do Nemecka prisla moda "nocniho klidu" na dalnicich....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam