• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    MVEK
    MVEK --- ---
    Ví tu někdo, co je to nadsázka?
    Jestli jsem si na něco stěžoval, tak snad jedině na způsob zastavení, který mi nepřijde bezpečný. Tedy mě a druhý osobák zastavili ok, ale pak nás použili jako nárazník pro vytvoření kolony. Nevím, jaký jiný způsob, jak stavět další, je osvědčený nejbezpečnější, ale zůstat nikoliv na špici, ale někde mezi kamiony, tak asi opouštím auto a čekám s vestou za svodidly. Narážím na případy, kdy spící řidič s těžkým vozidlem smete několik aut, a když máme tmu.


    (Jinak vojenský konvoj to asi nebyl, jelo to od Prahy na Hradec, a jen mě zaskočilo, že zavřou most v obou směrech. Ale jako jasně, kdoví, kolik tun ten náklad vážil, to těžko posoudím.)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BLONDYNKA: a kam železnice nevede tam ji postavíme. mmj. zákon udává maximální zatížení na nápravu,
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    BLONDYNKA: Samozřejmě až na ty nadměrňáky, u kterých to možné není. Což bude nejspíš tenhle případ.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    FELCARKILLER: nadměrné náklady mají jezdit po železnici a ne likvidovat už tak na hovno dálnice.
    WYMA
    WYMA --- ---
    MVEK: hele ty řídíš tejden, nebo jak je možný, že tě překvapujou takový věci? :))
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    MVEK: Takže protože jsi jednou někde potkal nadměrný náklad, není dobrý nápad jezdit po dálnici kolem půlnoci? To nechápu. Kdybys ho potkal o 30 km dál, tak není dobrý nápad jezdit v půl jedné? Ehh?
    SM3
    SM3 --- ---
    MVEK: Tak podle téhle logiky není dobré jezdit ani ve 3-4 ráno, protože ten nadměr můžeš potkat na jiném místě... Ty nadměry jsou ze zákona hlášené, občas to hlásí i v rádiu.
    Ten tvůj případ byla možná přeprava vojenské techniky na dny NATO
    Dopravní informace
    http://www.dopravniinfo.cz/seznam.aspx
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    MVEK: nvm, vyznelo to trosku jinak ;)
    MVEK
    MVEK --- ---
    FELCARKILLER: WTF? To jsem ani nenaznačoval. Psal jsem, že asi není dobrý nápad jezdit kolem půlnoci, že pak člověk potkává tohle.
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    MVEK: ze jo, nadmerny naklady maj jezdit hezky ve spicce, at si uzijou vsichni
    MVEK
    MVEK --- ---
    Jezdit kolem půlnoci po dálnicích asi není dobrý nápad. Včera jsme zkysli bez vysvětlení na D11 u lanového mostu někde u Sadské. Policajti zastavili celou dálnici, aby po mostě po x minutách projela jakási obří "kostka" tažená dvěma tahači, pak to zas pustili. Tak netuším, jestli to bylo tak těžké, že z bezpečnostních důvodů na ten most neměl jet nikdo další (ani v protisměru)...

    Už těšící se na spánek jsem tak akorát přemýšlel, jestli si mám vzít vestu a vystoupit se zeptat (ale mezitím se světelným terčem zastavili za námi kamion a už jsem ani dozadu neviděl), nebo volat na 158. Protože to, že oba proudy noční dálnice (pravda, na rovině na konci mírného stoupání) stavíme jen dvě osobní auta s blikačkami, policejní dodávka s majáčkem a dva policajti s terčem, se mi vůbec nelíbila.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    ADMIX: Taky me to ani nenapadlo :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Ja uz jsem si od tohohle vseho docela odvyknul, takze je mi to vylozene trapny vubec resit :D
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    PHAILO: nebavime se o +200 a milionarskym aute, bavime se o tom kdyz vesnicky podrztazky buzerujou, tam mi zatim vzdycky stacilo chovat se slusne a asertivne, a slusnym a asertivnim zpusobem jim naznacit ze to rad budu resit a ze tim zabijou hromadu casu, a ze si jsem dost jistej ze na me nic nemaj... taky netvrdim ze to bude fungovat vzdycky :-)
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    ZVIRATKO: Tak to hodně štěstí. Sice jsem zrovna dnes úspěšně vyřešil dalšího člena elitního klubu (+200), ale trivka už to není, jak bývávala. Dnes už fakt musíš dobře vědět co děláš.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    ADMIX: vetsinou staci vystupovat dost sebejiste a za chvili jedes... :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    ZVIRATKO: To jo, ale hadat se s kokotama v prdelakove je presne to, cim chci travit svuj volnej cas, jestli mi rozumis :))
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    ADMIX: od toho by mel byt materialni aspekt - pojistka proti vsudypritomne urednicke demenci...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    A co se tyce rychlosti, vcera jsem jel na sever od Plzne, okolo Tremosny a dal, delaj tam novej povrch, takze je tam na ty statovce vsude 50km/h, nevim, 5km v kuse? Mozna vic? Nikde jedinej stroj, jen zakaz predjizdeni a omezeni rychlosti, tak ja jak kokot tam jedu podle znacky aspon treba 70, a vsichni me predjizdi kilem :D Klasicka ceska.
    Tak jsem instruoval posadku, aby vyhlizela policajty, a jeli jsme normalne 90 o papiry.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    ADMIX: ale jo, me uz se to parkrat povedlo i projet na tech 80, co tam na dalnici maj :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam