• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    THE_MIRACLE: Que?!?!?! Misto toho, aby sel kamionak nekompromisne brucet za obecny ohrozeni, a uz nikdy nesedl za volant, tak dostane pokutu i ten clovek z osobaku?
    DYNK
    DYNK --- ---
    THE_MIRACLE: Taky jsem cetl. Necekany mi to nepripada. Nelogicky jo.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Tři vteřiny od smrti. Z tunelu se v protisměru vyřítil kamion, vyšetřování skončilo nečekaně - Seznam Zprávy
    https://www.seznam.cz/...mion-vysetrovani-skoncilo-necekane-37576?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp
    SPM
    SPM --- ---
    DANYSEK: podle toho množství aut co tam jezdí mi přijde, že by to v pohodě vydělalo na 3 lidi, co tam můžou stát 24/7 směny a ještě jim hodně zbyde :-)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    SPM: te poslou k sipku s tim, ze tam porad stat nemuzou :)
    SPM
    SPM --- ---
    Moje trpělivost a pětiprodovkou na jižní spojce ČM směrem do centra asi právě dochází. Ráno tam pravidelně stojí kolony, které ačkoliv celkem jedou, tak hromada takydržitelů řidičského oprávnění si musí mermomocí zkrátit cestu o 10 sekund a předjíždět celý ten úsek až ke sjezdu na Běchovice odstavným pruhem. Kromě řady expertů s osobákama se tudy serou i autobusy MHD plné lidí a kamiony, které se do toho odstavného pruhu velice ztěží vejdou. Minulý týden mě tam málem orval autobus, kterému jaksi nevadilo, že chci sjíždět na ten sjezd a prorval to vedle mě. Dneska pro změnu mě tam kamion skřípl do kleští o druhý, když mě podjel a pak mu ten pruh přišel jaksi úzký a začal z něj najíždět na mě.

    A pointa: ačkoliv to má dle mě šanci trhnou v tržbách měřenou 30ku na Novodvorský, tak jsem tam v životě neviděl stát policajta. Vyjma případů, kdy některý z těhlech expertů tam doopravdy nějaký auto orval a způsobil nehodu. Takže otázka zní: jaká instituce je ta správná, abych začal buzerovat, jestli by laskavě nechtěli začít tohle kontrolovat, když tam jezdí jedno auto za druhým?
    JAYBEE
    JAYBEE --- ---
    DYNK: "jedeme tu po sedmnácté od třetí zkoušky" :D :D to mě totálně dodělalo.
    BLAF
    BLAF --- ---
    JAYBEE: Vida, tohle pokracovani mi uniklo :)
    DYNK
    DYNK --- ---
    Vase mamka mi rekla, ze neumim ucit :D
    JAYBEE
    JAYBEE --- ---
    BLAF: Dejv je fakt materiál :D :D :D
    Trilogie "David a jeho drezúra" dospěla do svého finále...
    https://www.youtube.com/watch?v=cV1hGLn-OOU
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    JFM: jiste
    JFM
    JFM --- ---
    Já jen doufám, že až bude Adamíra za volantem, bude myslet na něco jiného, než na tuhle debatu. Jinak by mohl na křižovatce snadno něco přehlédnout.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    SPM: hele nas do toho netahej :))
    SPM
    SPM --- ---
    Píše se tu klub slušných řidičů, ale začínám si tu připadat, jak na srazu taxikářů :-D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    aaa, rozumbrada adamira trousi moudra i zde....
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    aha, takze proste urvanej zmrd, uzij si to blbce
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    ADAMIRA: Chlapče, chlapče, máš to ale těžký život. Každopádně děkujeme za názor a posíláme klíčenku.
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    :)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    ADAMIRA: rozlisit
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    nebo mate opravdu tak vyhrabano v hlave ze nedokazete v hlave rozsirit trest odebrani ridicaku na pul roku a vezeni na dozivoti?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam