• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    ADMIX: Musím říct, že to je poměrně hraniční případ, kde jsem na vážkách.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    SPM: Souhlas, dokud nic neudělal, ať jezdí.
    SPM
    SPM --- ---
    PHAILO: tak to bysme asi měli za tím volantem tolerovat i chlast a drogy, ne? Proč pokutovat někoho za to, že jede vožralej a zfetovanej, když ještě nikoho nezabil...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    PHAILO: Takze vybrzdeni kamionu, ktery kamionak nejakym zazrakem ubrzdi, by se postihovat nemelo?
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    SPM: Překročení rychlosti samo o sobě nebezpečné není. To ostatní je ryze subjektivní a ano, mělo by se to postihovat až v případě, že tím je způsoben negativní následek.

    Hlásíš všechny přestupky, co na silnici vidíš? Hlásíš i sám sebe?
    SPM
    SPM --- ---
    PHAILO: asi stejná jako u těch kamioňáků, co je někdo vybrzdil a oni to ubrzdili. Taky je to v pohodě, když se vlastně nic nestalo?

    PHAILO: překročení rychlosti v obci o více než 40km/h, nedodržení bezpečného odstupu, ohrožení ostatních účastníků provozu. Tam by toho šlo napasovat, jéje...
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    ADMIX: U nás takový přestupek není.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    SPM: Dobře. Takže se nic nestalo. Jaká je tedy motivace někoho nahlásit?
    GORG
    GORG --- ---
    SPM: zazil jsem vloni podobneho... slalomoval mezi auty jak lyzar tak dvounasobnou rychlosti
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    PHAILO: Bezne se to klasifikuje jako reckless driving, pro vyznavace svobody tzv. zlocin bez obeti (teda dokud nekdo nezarve) :))
    SPM
    SPM --- ---
    PHAILO: tak jasně, kličkovat ve 150 přes 3 pruhy mezi hromadou aut (kde sám ani nemůže vědět na koho najíždí) je úplně v pohodě a bezpečný. Když vletěl přede mě a nebrzdil bych, tak jsem ho v sobě nejspíš měl, nehledě na to, že mu ta popelnice při tomhle stylu na tý silnici ani nedržela. Kdyby to do někoho napálil (jako že podle měl z prdele kliku, že to všichni stačili uhnout/zpomalit), tak to tam odklízí ještě teď...
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    SPM: A on něco reálně provedl, že máš potřebu ho nahlásit?
    SPM
    SPM --- ---
    A cenu největšího kreténa dnešního dne vyhrává řidič starého Volva. Na jižní spojce v ranním provozu odhadem tak 150km/h, kličkování mezi auty fest na těsno a přejíždění mezi pruhy ve stylu formule F1, takže ta prdel kombíku za ním permamentně tančila. Škoda že v tomhle autě nemám kameru, s tím bych snad i na ty policajty došel osobně.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    CAIDEL: Tak se na to schválně zaměř. Odhaduji, že to dělá každý třetí i mimo město
    SPM
    SPM --- ---
    CAIDEL: to už měl asi natrénovaný, já potkal na jižní spojce takovýho, co se dostal půl autem už přes tu čáru a když si to uvědomil, tak se vrátil zpět za brutálního brždění...
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    PHAILO: Nějak jsem to dřív nepozoroval (v Praze zas tak často autem nejezdím), ale zrovna včera v Blance přesně tohle - šněrování od lajny k lajně... příčina pochopitelně jednoduchá - dotyčný měl na volantu mobila a něco si tam šudlal...
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    PHAILO: Tak v tom případě asi jen klasicky chatujou v mobilu
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    KORKMAZ: U většiny z těch aut přítomnost takové technologie fakt nehrozí.
    BLAF
    BLAF --- ---
    KORKMAZ: Aha! To si musim nekdy vyzkouset.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    BLAF: Spíš lidi s lane assistem. Ten často vypadá, jako že by měl minimálně jedničku pod kůží.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam