• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    SITH
    SITH --- ---
    DANYSEK: kamiony v pravým :)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    VIDEO: Po zkolabované D1 jeli hasiči krokem, řidiči stále neumí uhnout - iDNES.cz
    https://brno.idnes.cz/...nna-ulicka-rozhovor-fjf-/brno-zpravy.aspx?c=A180117_151443_brno-zpravy_krut
    MLUKS
    MLUKS --- ---
    RALI: A nemohl by spíš vyjet sloupek? Když poškodit, tak totálku!

    Snad to rychle demontují :/
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    RALI: obavam se, ze kvuli mitigaci jednoho prestupku neni mozne pachat trestny cin (poskozovani cizi veci)... takze jestli to myslej vazne, uz se tesim na prvni rozbity auto... :-)
    SPM
    SPM --- ---
    MATHEZ: no já se hrozně těšim, až to jednou rozšlehá i tu sanitku... ono to sice má auta IZS poznat, ale s jakou přesností a úspěšností, to už se nepochlubí :-) Mně v práci taky otevírá závora na značku a dneska jsem před ní jezdil jak debil, až jsem musel najít kartu :-)
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    RALI: to je strasna picovina. motorkare to zabije, SUVckar to ani nepociti
    DREWDARK
    DREWDARK --- ---
    RALI: Dalsi zpusob kurveni nasich aut za nase penize.
    RALI
    RALI --- ---
    A k cemu je jako tohle? A to pomijim, ze po takovych drobnych nerovnostech se jezdi na 80% ceskych siknic zcela bezne :)
    Do ČR míří nový nový způsob trestu za překročení rychlosti. Rány dává okamžitě | Autoforum.cz
    http://www.autoforum.cz/...-miri-novy-novy-zpusob-trestu-za-prekroceni-rychlosti-rany-dava-okamzite/
    SITH
    SITH --- ---
    VYWERN: hele vzhledem k tomu kolik je málo českých řidičů kamionů a koho všechno dneska jsou firmy shcopný za ten kamion posadit, od mongolců, albánců, poláků a búhvíčeho, se fakt už nedivím. Překvapuje mě, jak jsou firmy tak zoufalý, že do auta za x milionů s nákladem za x milionů posadí naprosté opice. Při cestě to naprosto pořád telefonuje, jezdí v žabkách a nedodržuje přestávky, tohle mám vždycky strach že to potkám v protisměru a já se zmůžu jen na "a kurwaa"
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Aktualne, kopecek, plna, zluty se rozhodl predjizdet cerveneho, nepovedlo se. Cerveny mezitim zapl redukce a odjel, zluty porad blokuje protismer. Uz cca 20min. Chapu, ze to maji kamionaci tezke. Ale kdyz to kurva nejde nahoru, tak co predjizdim a kdyz uz stojim, tak couvnu tech par metru dolu na parkoviste a uvolnim pruh...



    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    THEODORT: eh, to je hrozny...
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    GRANTORINO: loni tam umrel znamej, nicmene byl opily a prechazel o par set metru vedle aby si zkratil cestu, asi..
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    SPM: klasicke NIMBY :-) Oni ten okruh vsichni chteji, jen kazdej na opacnym konci Prahy... :D
    PISKVOR: developerum to je pumpicka, ti postavej... prodaj... a tim to pro ne konci.
    SPM
    SPM --- ---
    DANYSEK: jo, no, hlavně mě fascinuje, že si pražáci sami sobě blokujou stavby okruhů, ale pak chtěj zakázat vjezd kamionů, protože kamiony jsou tranzit a ten je nezajímá :-)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    DANYSEK: Občanská společnost a.k.a. developeři. A takhle my si tu žijem (téměř identicky Běchovice).
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    SPM: ne, ten kus je jen I/7 (tzn. zadna dalnice) D7 zacina az u najezdu na letiste - ten kousek ve finale prijde zbourat cely. A muzes podekovat "obcanske spolecnosti" z okoli Suchdola, ktera dlouhodobe dela vse mozne proti dostavbe D0 mezi D7 a D8... aneb lidi si koupili levne pozemky a ted je stve, ze by tam ta davno (uz v dobe toho vyhodnyho kaufu) nakreslena dalnice skutecne vzniknout ;-)
    SPM
    SPM --- ---
    DANYSEK: jo, vida... ale R7 možná furt na tomhle kusu zůstalo, ne? Pač z tý druhý strany (poté, co to slavnostně opravili a začalo to být sjízdný) je teď 110 :-D ono teď, teď... že do toho teď nikdo nechce dávat prachy se řiká tak minimálně už 15 let? :-) Nějak se o tom mluvilo, když tam už taky před x lety v noci někdo na tom vypnutym semaforu toho chodce srazil... takže následně sice furt nebyly prachy na nadchod/podchod, ale na úsekové měření tý pitomý padesátky se prachy našly :-)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    SPM: D0 / D7 ... mas stary oznaceni :-) Jinak tam to cilove ma byt uplne jinak - zmizi prechod, krizovatka bude o kus dal v poli (D7 tam bude koncit)... takze tam ted nikdo prachy cpat do niceho typu podchod/nadchod/lepsi napojeni odbocky na Horomerice nechce.
    SPM
    SPM --- ---
    Druhá taková super stavba je ten přechod mezi R1 a R7. Tedy z pohledu řidiče na dálnici, kde se z obou stran jinak jezdí 130 (dle plánů se někde v těch místech měl napojovat ještě nějaký další okruh, který tam ale neni, takže je tam normálně dálnice, pak její konec, 70, 50, přechod a zpátky :-) ). Tenhle teda měl alespoň semafor, ale ještě do ne tak dávný doby vylepšenej o to, že v nočních hodinách se vypínal a blikala na něm oranžová.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    BLAF: Je pravda, že to býval jenom přechod bez ničeho; v historicky nedávné době tam přibyla ta padesátka a osvětlení.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam