• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Psychologové proto natočili klipy, vypracovali informační brožury pro výrobce, prodejce i autoškoly. Právě Josef Lakomý jednu takovou má a speciální proškolení u psychologů se mu velmi zamlouvalo. „Čerpám z toho doteď a jsem nadšený. Například jsem se dozvěděl, že adaptivní tempomat může také selhat a překvapit řidiče.“

    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    Moderní technologie v autech můžou zhoršit řidičské dovednosti, varují psychologové | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/...ologie-v-autech-muzou-zhorsit-ridicske-dovednosti-zjistili_1802031349_jra
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    KORKMAZ: technicky vzato... nikdo není uvedeno, že "smíš", ale zase... z hlediska přestupkového či trestního jednání a nutnosti naplnit "oba znaky"... teoreticky (přiměřeně) ject rychlejc můžeš...
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Nesmí. Někde to tak platí ale ne u nás. Jednou jsem takhle předjel skrytej dohled, byla to celkem lapálie.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Matně si pamatuju z autoškoly, že při předjíždění se smí krátkodobě překročit maximální povolená rychlost. Je to opravdu/pořád tak neboť jsem letmo prolétl zákon o provozu...a tamjsem to nenašel?!
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    FAT: No... řekl bych, že právě proto že už je to trestnej čin, tak ten postup takhle probíhá...
    FAT
    FAT --- ---
    Když jsem tu před časem psal o kolegovi a že nadýchal 2,5, tak ještě nic nedostal. Ale předvolali si ho na PČR a tam mu vzali otisky, vyfotili si ho i s tetováním a odebrali DNA. Je to normální postup? Vím, že to už je trestný čin, ale přišlo mi to až dost.
    Díky za názory.
    FILIPSZ
    FILIPSZ --- ---
    Naměřili mi alkohol v dechu, jaké jsou následky? | AK JUDr. Iva Kremplová
    http://www.ak-kremplova.cz/blog/namerili-mi-alkohol-v-krvi-jake-jsou-nasledky
    FILIPSZ
    FILIPSZ --- ---
    FORTRESS: krev se mnou vubec neresili..akorat v protokolu bylo policko - odber krve - ne
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    FILIPSZ: Správně jsi řekl že jsi nepožil a že jde o ústní vodu / ostřikovače / mentolku. Pokud šlo o orientační měření dragerem a neodmítl jsi krev (?) tak bys měl bejt safe. Nicméně je to otázka spíše pro místního zlého právníka.
    RALI
    RALI --- ---
    DANYSEK: ja to mam na motorce, cim lepsi mam vybavu (paterak, protektory, kvalitni rukavice a helmu) tim vetsi mam falesnej pocit bezpeci a tim vic si dovolim prasit. Kdyz jedu nahodou v kratasecha v tricku, jedu podstatne opatrnej
    RALI
    RALI --- ---
    FILIPSZ: svara za 0,12 prisel na pul roku o ridicak...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    SPM: To je prave ta degenerace!
    SPM
    SPM --- ---
    DYNK: jsou kontrolky a kontrolky. Dřív když někdo vletěl na mokrý silnici do zatáčky a ještě přímo v té zatáčce velice inteligentně šlápnul na brzdu, tak si rozbil držku. Dneska se mu rozsvítí žlutá kontrolka a jede dál :-)
    FILIPSZ
    FILIPSZ --- ---
    resp. 0.14, 0.19, 0.11, 0.09
    FILIPSZ
    FILIPSZ --- ---
    ahoj, muzu dotaz?
    nadychano 0.19, 0.11, 0.09.
    do protokolu poznamka ze jsem nic nepil ani nepozil a ze ostrikovace.
    na netu info ze odchylka do 0.24, tzn ze se 0.24 odecte..
    cekam na dopis z uradu..rp mam..co muzu cekat, muzu bejt v klidu?
    dik
    DYNK
    DYNK --- ---
    Když jedu moc blízko za autem přede mnou, tak se mi rozsvítí červená kontrolka. Nemyslim, že to ze mě udělalo horšího řidiče. Naopak mě to naučilo líp rozlišovat bezpecnou vzdálenost a víc si ji uvedomovat. Driv jsem si tu a tam odpočítával dvě vteřiny a pokládám to za horší variantu.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    DANYSEK: Tak to kazdopadne.
    BLAF
    BLAF --- ---
    SAMOUT: Napad, vypocet bude proveden na zaklade predchozi ucinnosti brzdeni :)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    LOPIK: myslim soubor tech hracek jako celek... kamionaci cuci za jizdy na film, v osobacich ti ridici za jizdy datluji maily/sms... atd.. protoze mas preci asistenta pro jizdu v pruhu, adaptivni tempomat, co ti drzi vzdalenost... tak proc se za jizdy tem cinnostem za jizdy nevenovat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam