• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    V pohodě. Chyby jen ve věcech týkajících se koňů (měl jsem tam na ně dvě otázky) nebo nějakých formálních lhůt, což mé svědomí opravdu netrápí :)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Jedna chyba - špatná odpověď na otázku, jaké parametry musí splňovat nádoby na záložní palivo :-D
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    PNXNTDD: pro zajimavost z autoskoly jsem 19let a mel jsem to za 8 minut s jednou chybou :)
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    PNXNTDD: to je pekna kundovina :)
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    PNXNTDD: 49/50 bodů :-) Seknul jsem se jen v názvu značky (prostě odlítající štěrk)
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    jenom tak pro zajímavost.. dejte si online testík z autoškoly :D Já jsem po deseti letech řízení měl pět odpovědí špatně... :D http://www.autoskola-testy.cz/
    BLAF
    BLAF --- ---
    KORKMAZ: Treba je to chytrejsi, nez se zda... zkus si pred testem zobnout nejaky benzodiazepin :)
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Když už se nakouslo autonomní řízení i asistenti - jak funguje ten asistent únavy u řidiče? Zkoušel jsem to "uměle" vyvolat a nic. Jinak jestli je to jen časová smyčka třeba na jízdu X hodin v kuse bez zastavení tak to moc sofistikovaný asistent teda není.
    GORG
    GORG --- ---
    PNXNTDD: před časem jsem četl,že Mercedes chystá plně autonomní vozidlo na trh pro rok 2020. nevím jestli stíhají ,ale mělo jít už o komerční produkt.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    SPM: Nejsmutnější na tomhle je, že se najdou už dneska lidi, co si tu Teslu koupít kvůli tomu, že si myslí že to jezdí samo.. nedávno mi o svým otci a tomhle a o tom jak mu pak nechtěl nikdo vrátit (překvapivě ;-) vyprávěl nějakej holanďan..
    SPM
    SPM --- ---
    ADMIX: já s tím sarkasmem nezačal :-D
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    SPM: Ja mam v tomhle klubu vzdycky problem poznat, jestli tu pisete nejakej sofistikovanej trolling, nebo jestli jsou to vazne mineny veci :(
    SPM
    SPM --- ---
    ADMIX: na druhou stran u aut co tohle dělají je to taky dost divná funkce... když už na tý dálnici usneš, tak řekněme, že ti tohle zachrání život. Ale ono to zjistí, že nedržíš volant a vypne se to :-)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    SAMOUT: </ironie>
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    SPM: A proto musis v Tesle drzet volant, jinak se ten autopilot vypne ...
    SPM
    SPM --- ---
    copa řidič nedouk, mně se nejvíc líbí to prohlášení při tý nehodě, kdy to autopilot narval na dálnici do kamionu z boku. To jsou furt od všech kecy, že autonomní auta jsou, jenom na to nejsou zákony, že to řídí líp než lidi a podobný kydy. A když se v tom někdo zabije, tak je to jenom asistent, je to napsaný v návodu a je to jeho chyba :-)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    MUADDIB: To je jedina vec, kterou ma. Musk umi naprosto perfektne mlatit hubou. Jako jeste ze se dal na domnely automobilovy (neb soucasna podoba elektromobilu je zcela evidentni slepa vetev), ci hmatatelny kosmicky pokrok. Protoze kdyby se s timhle marketingem chtel stat diktatorem, tak by mohl uspet, a cert vi, co by ho pak napadalo.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    MUADDIB: No tak to je bez debaty.
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    PNXNTDD: Tesla má hlavně úžasnej marketing...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam