• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    Tato diskuze je věnována všem, kteří si uvědomují, že slušnost na silnici je velmi důležitá. Nejde o to striktně dodržovat pravidla, jde o to u řízení myslet! Zároveň také těm, kteří pomáhají zachraňovat lidi a odstraňovat následky dopravních nehod.

    Kdo si myslí, že je výborný řidič, a že se mu nemůže nic stát většinou dopadá nejhůře.

    Stop parkovacím zónám v okrajových částech Prahy




    "Provozovatel vozidla zajistí , aby při užití vozidla na pozemní komunikaci byly dodržovány povinnosti řidiče a pravidla provozu na pozemních komunikacích stanovená tímto zákonem."

    rozbalit záhlaví
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    ADMIX: Na dálnici, tj. kos měnil pruhy
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    ADMIX: Na dálnici ne, no. Jdu znova do autoškoly.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    BLONDYNKA: Prednost zprava ti nic nerika?!
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    PHAILO: Odnesl to ale jen on, žejo. Já měla na masce kousky kosa a to bylo určitě větší maso. Byla jsem na dálnici a vlítl mi tam zprava. Blbec.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    BLONDYNKA: To si nejsem tak jistý. Jeden vrabec to do mě napálil (byl jsem na hlavní) čelně a zůstal mi ještě týden v masce.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Nejméně nehod způsobí myši a vrabci, ale nevím, v jakem pořadí.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    Zapomněli jste na psy. Ti způsobí fakt minimum nehod.
    BLAF
    BLAF --- ---
    Nejvice nehod zpusobi strizlivi ridici. Jake si z toho vzit ponauceni, je na snade...
    DIVA
    DIVA --- ---
    Nejbezpecnejsi auta jsou veterani, statisticky videno. A nejlepsi ridici kvadruplegici. Cisla hovori jasne.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    GRANTORINO: Když budeš mít nehodu, bude to pravděpodobně se škodovkou.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    KRUPAN: dekuju za odpoved.
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    BLONDYNKA: ja nekoho urazil?
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    GRANTORINO: z ty statistiky vyplyva proste hovno :)) ale vzhledem k tomu, ze je na silnicich vic chlapu, tak je vysoce pravdepodobny, ze to bude s chlapem :)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    KRUPAN: o každé statistice můžeš říct, že je zkreslená, vylhaná, cokoli. Ale aby už jen to, že sem tu statistiku někdo postne, vyvolalo shitstorm a osobní urážky, to je trochu moc, ne?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    KRUPAN: hele, reknu to jinak, co vyplyva z te etatistiky? Kdyz budes mit nehodu, bude to spis se zenskou nebo s chlapem? Ciste generalne jako zaver, bez ohledu na procenta skutecne ridicich ci neridicich atd.
    Bude to spis vina zensky nebo chlapa?
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    BLONDYNKA: ja nikomu sodu nedal, jen jsem poukazal na to, ze statistika nize uvedena neni uplne nejlepsi. v pohode, mej si vypozorovano co chces, ja ti to neberu
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    DAVETESS:
    KRUPAN: Jste legrační, pánové. Když Grantorino napsala, že něco vidí nebo si všimla, dostala sodu jako blázen, že to, že něco vidí/nevidí, nic neznamená, a teď se tu oháníte tím, že "vidíte". Já zas vidím, že po městě jezdí stejně tak žen jako mužů a že počet řidiček (tedy aktivních) docela stoupá. To, že za většinou vážných nehod jsou chlapi, je prostě fakt, poměřování péra je totiž v autech zvláště nebezpečné. Ostatně, když mě agresivně a nebezpečně předjede nějaké auto, které jsem si dovolila předním předjet, protože jelo pomalu, není za volantem nikdy ženská, vždycky je to chlap. Když už tedy mluvíme o vlastním pozorování.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    ADMIX: Grantorino bude pravděpodobně klasický strážce tradičních hodnot ve felicii...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ADMIX: ne, ja na to jen nahodou narazila na ty statistiky, tak je sem davam trochu ex post.. mezitim jela nejaka jina debata, ale zase ty reakce na to. Jen potreba to znegovat, poprit, najit mouchy.. Na statistice besipu .. No snad to delaji odbornici vetsi nez jsme my vsichni dohromady, ja teda doufam.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    GRANTORINO: lol aha, tak to sorry, nejak jsem nedokazal mentalne uchopit, ze by se takovy tema mohlo zvrhnout v 200+ diskusi :))
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ADMIX: hele, byly to jednoznacne mistni prispevky, ktery zacaly s tim, ze za to muzou mlady ridicky, takze me z toho neobvinuj :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam