• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    RALI
    RALI --- ---
    BLAF: Huraaaaaa!
    BLAF
    BLAF --- ---
    RALI: Dopravni prostredky do rukou jen profesionalum!
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    SPM: zavozit brckama a vykopat vedle novej :D
    SPM
    SPM --- ---
    podle me ten tunel uz nepujde opravit a bude potreba ho zbourat :D
    RALI
    RALI --- ---
    BLAF: mozna povolit jen mhd a smluvni prepravce pokud povezes naklad nad statem stanovenou vahu ci rozmer
    DIVA
    DIVA --- ---
    BLAF: to by tam jeste furt mohly havarovat auta. Opravdu ucinne a soucasne jednodussi bude zvrit cely tunel.
    BLAF
    BLAF --- ---
    Nebylo by jednodussi zakazat motorky?
    RALI
    RALI --- ---
    MVEK: az se tam nejakej motorkar zabije, jako ostatne vetsinu znamych a dlouhodobe prehlizenych problemovych mist.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Motorkářka dostala smyk ve Strahovském tunelu, stroj vzplanul - iDNES.cz
    https://praha.idnes.cz/...vsky-tunel-praha-f0c-/praha-zpravy.aspx?c=A180625_070600_praha-zpravy_linv
    Kdypak asi zastaví ten průsak vody za vjezdem...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HANZO: UAMK jsou asi takovy "experti" jako BESIP...
    GLAVER
    GLAVER --- ---
    HANZO: ok, ale máš auta se zabudovanou kamerou a s tou nic neuděláš. Ta legislativa je dost složitá, určitě tě po cestě na dovolenou kvůli dobře umístěné kameře prudit nebude. Pokud to někoho zajímá, můžu zkusit zjistit od kamaráda v Rakousku detaily
    HANZO
    HANZO --- ---
    GLAVER: co říkají na nově nevím, televizi čas nevěnuju. Ale říkal jsem si, že na uamk by to vědět mohli... http://www.uamk.cz/aktuality/dotazy-motoristu/1301-kamera-a-reflexni-vesty-v-rakousku
    GLAVER
    GLAVER --- ---
    HANZO: nevěř všemu co říkají na nově ;) kameru používat můžeš, jen pro soukromé účely, záznam nesmíš za žádných okolností zveřejňovat
    HANZO
    HANZO --- ---
    GLAVER: v Rakousku myslím nemůžeš používat kameru
    GLAVER
    GLAVER --- ---
    THE_MIRACLE: jojo, to by mělo být ok... já používám na navigaci telefon, mám ho v mřížce ventilace a jsem s tím spokojen. Kameru mám schovanou za zrcátkem.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    GLAVER: takže když to naplácnu úplně doleva ke sloupku nebo naopak doprava, tak je to ok? Já jezdil z navigací uprostřed několikrát na západ a nikdy nic, ale je fakt, že mě ani nikdy v cizině nestavěli.
    GLAVER
    GLAVER --- ---
    THE_MIRACLE: na skle nesmíš mít nic co by ti bránilo ve výhledu, tam kde stírají stěrače. U nás se to neřeší, ale na západě to tvrdě pokutují, také jsem o tom slyšel
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    A ještě jeden dotaz - náš řidič v práci mi říkal, že prý Rakušáci a Němci jsou nějak víc teď hákliví na navigaci na čelním skle. Je to pravda? Nikde jsem o tom nic moc nenašel. Samozřejmě se ji snažím mít nějak rozumně, ale to sklo je prostě nejpraktičtější. A skoro si myslím, že i nejbezpečnější, než čumět někam dolů... Díky.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Netuší někdo, jestli to bonzácké eltodo auto předává i info, když někdo parkuje, kde se nemá, nebo jen kontroluje zaplacení? Včera jsem stál u popelnic právě proto, abych nestál v zóně. Dokonce tam není ani žlutá čára, ale asi je to porušení, protože to není vyhrazené parkoiště. Stál jsem tam asi 5, maximálně deset minut. Když jel kolem, tak jsem si stoupl k autu tak, aby nebyla vidět SPZ, ale nevím, zda jsem to stihnul. Paradoxně, když bych stál na zóně, tak jsem asi v pohodě, protože pokud vím, musí neplatícího nabrat dvakrát za sebou, ale pokud řeší i přestupky parkování, nejen nezaplacení, tak to asi neprojde... Díky.
    SPM
    SPM --- ---
    No s tím už jsem taky zažil, že nám jednou odtáhli auto a při vyzvednutí měšťáci napřed nechali podepsat papíry a teprv pak odvedli za bránu k autu. Auto bylo zaparkovaný korektně, jenom pod ním prasknul vodovod, takže bylo odtažený kvůli tomu, aby se tam dostali vodohospodáři. Takže o pokutu ani nešlo, ta se neplatila. Nicméně předpokládám, že v těch papírech bylo něco takovýho, že si člověk zkontroloval jeho stav, blabla, takže kdyby ho při tom odtahu odrbali, tak už z nich člověk nic nevyrazí...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam