• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    Tato diskuze je věnována všem, kteří si uvědomují, že slušnost na silnici je velmi důležitá. Nejde o to striktně dodržovat pravidla, jde o to u řízení myslet! Zároveň také těm, kteří pomáhají zachraňovat lidi a odstraňovat následky dopravních nehod.

    Kdo si myslí, že je výborný řidič, a že se mu nemůže nic stát většinou dopadá nejhůře.

    Stop parkovacím zónám v okrajových částech Prahy




    "Provozovatel vozidla zajistí , aby při užití vozidla na pozemní komunikaci byly dodržovány povinnosti řidiče a pravidla provozu na pozemních komunikacích stanovená tímto zákonem."

    rozbalit záhlaví
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    SPM: ok. je to prijemny prekvapeni docela. tri kila je tak max vychovnej pohlavek, cekal jsem vic a cekal jsem body dolu...
    SPM
    SPM --- ---
    KRUPAN: provozovatel o ně nikdy přijít nemůže... Pokud řidiče neztotožní, tak pak můžou za to popotahovat provozovatele, nicméně ten už vždycky dostane jenom pokutu. (Pokud se nezaplatí tohle a budou to řešit dál, tak pokutu větší, ale pořád bez bodů).
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    PNXNTDD: uz na nic, vyreseno. zaplati se pokuta v terminu a zadny body se nebudou odecitat. zajimalo mne, kdyz je neztotozneny ridic, kdo by mel teoreticky prijit o body. provozovatel vozidla? ale uz to neni aktualni.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    KRUPAN: můžeš to prosimte napsat trochu srozumitelně ? Na co se vlastně ptáš ?
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    cau, prekrocil jsem v obci o deset km, neztotozneny ridic a tri kila pokuta. nejaky bodiky dolu? :) nasel jsem dva, ale taky jina pokuta. kdyz neztotozneny ridic, tak provozovatel vozu?
    WANAH
    WANAH --- ---
    SPM: kdepak. Mělo by se počítat s tím, že tě náraz trochu “nadzvedne”
    SPM
    SPM --- ---
    tak z hlediska funkce dokud za ni maji alespon krk, tak je to snad porad ok. Vetsi strach bych mel z toho jak maji serizeny zrcatka :-D
    MVEK
    MVEK --- ---
    KORKMAZ: Já bych tipl, že nevědí, jak to může být důležité (já tedy jen teoreticky) a tak ji třeba nastaví jednou, jenže pak se střídají řidiči, nebo se stáhne při luxování, praní potahů apod. omylem nebo úmyslně apod. a už se nikdy nenarovná, dokud někomu nevadí.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Takové zamyšlení - zdá se mi to nebo spousta lidí neumí v autě nastavit hlavovou opěrku? Dost často vidím jak jim čouhají nad ní třeba celý hlavy.
    MVEK
    MVEK --- ---
    FELCARKILLER: Tak je tam předpřipravený výjezd pro třetí tubus, ale tam by se nevešly dva pruhy....
    RALI
    RALI --- ---
    BLAF: Huraaaaaa!
    BLAF
    BLAF --- ---
    RALI: Dopravni prostredky do rukou jen profesionalum!
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    SPM: zavozit brckama a vykopat vedle novej :D
    SPM
    SPM --- ---
    podle me ten tunel uz nepujde opravit a bude potreba ho zbourat :D
    RALI
    RALI --- ---
    BLAF: mozna povolit jen mhd a smluvni prepravce pokud povezes naklad nad statem stanovenou vahu ci rozmer
    DIVA
    DIVA --- ---
    BLAF: to by tam jeste furt mohly havarovat auta. Opravdu ucinne a soucasne jednodussi bude zvrit cely tunel.
    BLAF
    BLAF --- ---
    Nebylo by jednodussi zakazat motorky?
    RALI
    RALI --- ---
    MVEK: az se tam nejakej motorkar zabije, jako ostatne vetsinu znamych a dlouhodobe prehlizenych problemovych mist.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Motorkářka dostala smyk ve Strahovském tunelu, stroj vzplanul - iDNES.cz
    https://praha.idnes.cz/...vsky-tunel-praha-f0c-/praha-zpravy.aspx?c=A180625_070600_praha-zpravy_linv
    Kdypak asi zastaví ten průsak vody za vjezdem...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HANZO: UAMK jsou asi takovy "experti" jako BESIP...
    GLAVER
    GLAVER --- ---
    HANZO: ok, ale máš auta se zabudovanou kamerou a s tou nic neuděláš. Ta legislativa je dost složitá, určitě tě po cestě na dovolenou kvůli dobře umístěné kameře prudit nebude. Pokud to někoho zajímá, můžu zkusit zjistit od kamaráda v Rakousku detaily
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam