• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    RALI
    RALI --- ---
    PATISLAV: obecne nechapu lidi, co jezdi autem do prahy, aniz by k tomu meli jinej duvod nez si vest prdel ve vlastnim, asi masochisti :)
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Napadá vás, proč zrovna dneska je snad nejhorší dopravní situace v Praze za poslední rok? Co zrovna dneska lidi přimělo sednout do aut?
    AMANT
    AMANT --- ---
    JOHY: ja moh s pianem mrkat. byl tam prepinac na sviceni jen levejma nebo pravejma.
    DIVA
    DIVA --- ---
    WYMA: me napadlo dat prvni rp na dobu urcitou, treba pet let, pak zrevidovat jak se ridic osvedcil. Co neziskas v prvnich letech, to uz si osvojis sotva.
    BLAF
    BLAF --- ---
    JOHY: Bacha, dlouhy prosviceni znamena "si kokot", a uziva se pri mnoha prilezitostech. Chceme-li kolegu ridice jen upozornit, je lepsi bliknout kratce dvakrat.
    SPM
    SPM --- ---
    WYMA: Tam se takový praktický věci moc neřeší :-) Testy jsem klikal zrovna minulý týden. Místo toho tam řešíš takové důležitosti jako kdy jsou silnice sjízdné (s odpověďmi na 3 řádky každá plná právnickýho textu, kterými nikdo nerozumí), kdy si můžeš zažádat o řidičák poté, co ti ho seberou nebo co je to kombinovaná doprava. Případně kde může parkovat v obci automobil s váhou převyšující 3500kg - což je také velice užitečná otázka, když děláš testy na B+E :-)
    WYMA
    WYMA --- ---
    SPM: já když to čtu, tak si říkám, že by se asi měly zpřísnit testy v autoškole :))
    SPM
    SPM --- ---
    JOHY: světelná houkačka bez světel fungovala i na hodně starých autech... Teda pokud se nebavíme o nějakým trabantovi, tam to možná nebylo :-)
    JOHY
    JOHY --- ---
    Tak já mám starý auto, mrknu na to
    WYMA
    WYMA --- ---
    RALI: přesně tak.
    RALI
    RALI --- ---
    JOHY: co ja vim, treba to funguje nezavisle na svetlech, jako svetelna houkacka, nebo jak se tomu rika, nebo je to jen shoda nahod
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Jo a úplně dobrý není blikat před křižovatkou, pokud jedete po hlavní a na vedlejší čeká auto... ;-)
    JOHY
    JOHY --- ---
    Já takhle blikal na dodávku a mladej týpek mě začal fakovat...
    JOHY
    JOHY --- ---
    RALI: jan můžeš někoho probliknout, když nemáš rozsvíceno? jakože rukou?
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Já jednou v Mělníku blikal na nesvítící auto proti a pak jsem zjistil, že taky nesvítím :). Takže vlastně +2.
    SPM
    SPM --- ---
    TOMBRIDER: no, jednak jsem je neviděl a jednak to bylo ve městě a to druhý bylo už za nějakou křižovatkou, takže nebyl úplně patrný směr, kam jsem se pak mohl vydat :-)

    PATISLAV: vypadali, že fakt blikali
    DIVA
    DIVA --- ---
    No ale proc jsem s tim zacla, jezdim denne od rana do vecera a potkavam denne nesvitici auta, v zadnem pripade se na ukazani nerozne kazde druhe. Z moji zkusenosti ukazana po Pze nema zaden ucinek tak z 90%.
    DIVA
    DIVA --- ---
    TOMBRIDER: rukou dolu mavati popisuju jako driblovani ,) a ja to teda nejdurazneji pouziju pri zasadni prekazce v provozu. Kdyz mijim cerstvou neoznacenou nehodu, neukaznene cyklisty v neprehlednych mistech, i blbe oznacenou nebo uplne novou stavbu v mistech kde je treba vyrazne zmenit rezim jizdy atp. Navesum ukazuju na vetsi vzdalenost. Na organy spis jenom blikam, ev i rukou “tocim” radar kdyz je.
    FAT
    FAT --- ---
    DIVA: Já jsem ze středních Čech a je to normální neverbální komunikace mezi normálními lidmi.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    DIVA: jop, je to tu odnepaměti a sám jsem toho aktivním účastníkem.. Plus ještě je zvykem blikat a rukou mávat směrem dolů = bacha cajti, zpomal.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam