• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    DREWDARK
    DREWDARK --- ---
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    DANYSEK: Tak mel by mu hrozit hlavne zakaz policajtovani, ne?
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    nepochopis...
    VIDEO: Výstražné světlo na přejezdu ani padající závory ho nezastavily. Policistovi hrozí zákaz řízení | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/vlak-zeleznice-prejezd-racice-litomericko_1907231212_dok
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    Aha, diky!
    HANZO
    HANZO --- ---
    GLOBETROTTER: nově malované
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    GLOBETROTTER: Tam jsou svetla, u semaforu to nevadi.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    BODY: Tak nevím, ale třeba v Praze na Karláku (pokračování Ječné) je to mnohem víc. Nebo se to týká jen nově namalovaných přechodů?
    BODY
    BODY --- ---
    GLOBETROTTER: Maximální délka přechodu (délka mezi obrubami) je 6500 mm
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    Změnou pruhů na Údolní v Brně zmátli řidiče. Část z nich jezdí špatně - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...ridici-zastavka-vsetickova-udolni-ulice-brno.A190722_150449_brno-zpravy_mos1

    Může mi prosím někdo vysvětlit tento blábol (zkopirovany článek)? Například čím je tato ulice příliš široká, aby se kvůli namalování zebry musela uměle zúžit?ttps://www.idnes.cz/brno/zpravy/prechod-zmena-pruhy-zmateni-ridici-zastavka-vsetickova-udolni-ulice-brno.A190722_150449_brno-zpravy_mos1
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    TOMBRIDER: To je definiční znak všech těch dashcamerů. Oni jezděj jak chtěj, ale běda jak je někdo omezí to ho vytrouběj jak v Turecku. Nicméně jsou ještě mnohem horší kanály než ten Plzeňskej.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    TOMBRIDER: hele at si kazdy dela co chce, jeho vec, ne? Me spis prijde kokotske, ze dava takova videa a pak sam porusuje predpisy...kdyby jezdil ciste, tak ok, ale takhle....
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Proč na mě působí ten člověk co to točí jako kokot, postiženej "mám kameru tak abych měl co točit budu bezohlednej".
    Většinu věcí by mě ani nenapadlo dávat na net....
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    TOOMIX: to nechci omlouvat, ale tohle jde fakt prehlednout, vzdy se toho bojim, uz se mi to stalo. Par let zpet jsem se 2x se rozhledl na stopce na obe strany, nic, tak vyjizdim a najednou projede auto (nastesti jsem to zaslapl)....fakt doted nevim, jak jsem to auto mohl prehlednout, napada me jen slunce, co mi svitilo z boku do oci. Tak se na tom miste uz par let rozhlizim jak blbec 3x.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SITH: v komentářích jsem nic nenašel
    SITH
    SITH --- ---
    TOOMIX: tam tuším že to auto na hlavní blikalo doprava a tak to tam ten Peugeot pustil. Ale jen spekuluji, nedá mi to, že by byl tak slepý
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SITH: on je super i ten expert na konci, co na těch dvou stopkách zastaví, rozhlídne se a pošle to přímo před auto, který tam má aspoň kiko
    SITH
    SITH --- ---
    tady na videu je vidět klasika českých dálnic a idioti, co nechápou připojovací pruh. Buď jej ignorují, nebo se serou na dálnici hned po pár metrech. Dojet až nakonec a v klidu a plynule se připojit vidím tak u 20% řidičů

    čas 6:28
    Vážná nehoda, rychlokontrola od městské policie a PČR v akci - Mix 170.
    https://www.youtube.com/watch?v=KDO25PEl9VM
    GORG
    GORG --- ---
    v clanku ctu, ze spachala prestupek, kdzy zastavila v levem pruhu dalnice, aby dala autum vpravo prednost ve snaze odbocit na exit ? neni to spis obecny ohrozeni?
    cloveku se muzou chyby stat, ale kdyz nekdo vedome ohrozi lidi kvuli stihnuti exitu, tady by mely padat velke tresty a odebrani ridicaku na x let. mela jet normalne dal a pocitat se zajizdkou.

    podobne video tu bylo nedavno.. typka taky chtela stihnout exit, tak zastavila snad taky v levym pruhu a nakladak za ni prevedl bravurni manevr div se neprevrhl ale minul ji... a ta si pak v klidu dokoncila svuj exit z malem horici dalnice :-) vsak ho malem prejela ,] tech par minut zajizdky navic by ji uz nikdo nevratil.
    DIVA
    DIVA --- ---
    Co nejdriv pred mistem nehody zastavit na blinkrech v odstavnem, vytocit 112, couvat odstavnym do vyhledu, vzit vestu a signalizovat od svodidel, zastavit dopravu. Kolona je bezpecnejsi nez stos zpomalujicich klickujicich aut. Stojici auta uz se pak vymotaji krokem, kdo chce pomoct, odstavi se za nehodou a pomaha. Teda situace z videa nevypada az tak vazne .) ale jinak nehody na dalnicich byvaji opravdu fakt moc hnus. Urcite co nejdriv vytvorit stojici kolonu.
    HANZO
    HANZO --- ---
    JOPS: vždycky by se mělo stavět až za bourackou
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam