• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    AMANT
    AMANT --- ---
    TOOMIX: "kdo rozumi kvalite":D
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOMBRIDER: klasika

    Túúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú
    http://www.youtube.com/watch?v=L705mynv9O4
    SPM
    SPM --- ---
    TOMBRIDER: Ještě lepší jsou ti, co ti při tom podjíždění na to šlápnou. A eventuelně až ho předjedeš a zpomalíš na omezení, tak na tebe bliká :-)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    ARMADILLO: Zlej bílej divokej tranzit :)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    TOMBRIDER: a samozřejmě jede nebezpečně, taky tenhle typ řidičů nesnáším
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    TOMBRIDER: Asi má averzi na tvoje auto, nic osobního v tom nehledej :) čím jsi jel?
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Hergec, proč se lidi držej zubama nehtama levého pruhu...

    Nebyla tu někde diskuze jak zlý lidé podjíždějí a bezdůvodně? Já jen že jsem asi zlý člověk..

    Tadyhlec mladá paní se mi tam vecpala(bez blinkru) před rozjeté auto(já 130,zpomalení na 100)-Mám pochopení, uberu plyn-hustější provoz..
    Všichni před ní ujedou, ona se courá vedle kamionů-Mám pochopení nelze bez zpomalení uhnout
    Konečně velká mezera! Tak snad konečně uhne-bez zrychlení okupuje, sere mě ale ok, v dáli je jedno auto tak mám sic menší, ale stále pochopení..bleh jede furt kilo
    Před tunelem jde na brzdy a padá na 70kmh- zapínám levej blinkr aby pochopila že jako chci předjet.
    Nic, bliknu dálkovejma, haló za tebou ještě někdo jede, nejseš tady sama.. Vůbec, nezájem dokonce lehké zpomalování. To už troubím a du do pravého. A podjíždím, jo prasečina! Ještě tůtnu aby o mě věděla že jedu zprava jelikož evidentně prostě už nikdy uhybat nehodlá.. Podjíždím v 80kmh(je tam radar)
    Mladá paní urputně hledí vpřed, jen vystrčená ruka s fakáčem :D
    Na konci tunelu za radarem už dupu na plyn a mám tam hnedle 120-130kmh a mladá paní na to konečně dupne a předjede mne ještě rychleji stále hledíc křečovitě vpřed ale s nataženou rukou na jedničku :)
    Poté hned odbočí na Zbrasla/Lahovice
    Takže evidentně umí jet víc jak 100kmh ale jen když si vzpomene?
    Kralovna leveho pruhu.
    https://www.youtube.com/watch?v=tpDyFe93kPE
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    EXAGE: Tak on píše o předjetí, ne o podjetí, takže předpokládám, že "jeho" je pravý pruh. Jenže u něj nikdo neví...
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    ATOMIKS: A kterej ten pruh, ze je to ten "TVUJ"? Levej predpokladam.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    BASIK: Jo, to je reseni. Bo pak se stane jezdeni autem tak nebezpecny, ze ho nikdo nebude pouzivat. Problem solved.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    BASIK: probůh, to určitě ne.
    BASIK
    BASIK --- ---
    TRISSIE: Jo to vubec nepopiram. Reseni je tak jedine nejaky koordinovany autonomni rizeni ve vsech autech :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    BASIK: tak jediná chvíle, kdy na dálnici nevznikají pitomé situace, je o víkendu ve tři ráno v dubnu a listopadu (když ještě/už nesněží a ještě/už není nic rozkopaného) :-/

    jako jsem zvyklá na ledacos, čekám ledacos, ale tohle mi přišlo fakt hodně o hubu, že v té rychlosti štrejchne jednoho z nás a bude z toho řetězovka.
    BASIK
    BASIK --- ---
    TRISSIE: Mne se zas casto deje na dalnici opak :D lidi do levyho vyjizdej pul kilometru pred "prekazkou" v pravym, kdyz pak jedem takhle s vic lidma v "kolone" a druhej nebo treti zacne predjizdet podstatne driv, nez je potreba, vznikaj docela pitomy situace.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    když se jenom lepí, tak ještě furt dobrý...
    včera jsem jela do Berouna, předjížděla jsem (nikterak pomalu), už jsem měla k předjížděnýmu auto ani ne 15 metrů, když v tom přilítnul magor (nebyl ani na obzoru, když jsem se řadila do levýho), švihnul to těsně za mnou do pravýho a jal se cpát zpátky přede mě. No radši jsem to zadupla a pustila ho, vypadal, že než by těch pár vteřin počkal, tak nás radši nabourá všechny tři.
    AMANT
    AMANT --- ---
    DIVA: lidi co se nekomu lepej na prdel maj imho vysazeno nejspis permanentne:))
    DIVA
    DIVA --- ---
    SPM: zalezi, vzpomen kdyzs nekdy jel fakt unaveny nebo kdyz do tebe nekdo z posadky zacne hucet a rozptylovat. Prestanes tolik ridit a prizpusobis jizdu predjedoucimu.
    SPM
    SPM --- ---
    DIVA: tak to jsem asi divnej, ale mě daleko víc unavuje, když mám před sebou zdržující auto, za kterým musím furt brzdit, zpomalovat, přidávat, ... než když tam mám volno, vidím dost dopředu a můžu jet jak chci. Příjemnější mi to je možná akorát za tmy v silnějším provozu, kde jako první jsem furt oslněný od protijedoucích a v tu chvíli je asi lepší sledovat osvětlený cíl před sebou.
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    ATOMIKS: Za chvíli bezpečnou vzdálenost budou hlídat kamery a automaticky chodit pokuty jako v Německu tak to ty lepiče rychle přejde.
    DIVA
    DIVA --- ---
    ATOMIKS: kdyz se nekomu povesis za prdel, muzes mentalne vysadit. Na dlouhe trasy se to dela i cilene, k unavenemu ridici predsadis jineho, ktery ho vede. Coz je samozrejme prasarna, to jen k ilustraci. Cili ten za tebou kopiruje tvoji jizdu, aby nemusel tolik vnimat. Mozna zrovna diktuje prispevky na nyx tak bacha ,)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam