• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    DIVA
    DIVA --- ---
    Ja treba dost jezdim pravym, jak uz to s tezkymi stroji byva, a kdyz se mi podari predjet formaci jedne pizdy a nekolika sporadanych chudaku za ni .) na chvilku zajedu do leveho, jako jestli tu zombi treba neproberu, no a obcas to vyjde.
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    TOMBRIDER: Jako pani je levoproudarka bez diskuze, ja jen jestlis tim neprispel ke zbytku chovani (to jeji nasledne nastvane predjeti zpatky).
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    GUMBA: To bylo jestli náhodou paní nedocvakne že je v blbym pruhu. Takovej hint aby pochopila o co mi jde...
    Proto jsem se záhy zas vrátil do pravého.
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    TOMBRIDER: Proc se po podjeti radis do leveho pruhu? Pravy byl zcela volny.
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    EXAGE: Pise ze je to v obci, takze je to uplne fuk.
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    TOMBRIDER: taky jsem zly clovek, z toho si nic nedelej
    AMANT
    AMANT --- ---
    TOOMIX: "kdo rozumi kvalite":D
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOMBRIDER: klasika

    Túúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú
    http://www.youtube.com/watch?v=L705mynv9O4
    SPM
    SPM --- ---
    TOMBRIDER: Ještě lepší jsou ti, co ti při tom podjíždění na to šlápnou. A eventuelně až ho předjedeš a zpomalíš na omezení, tak na tebe bliká :-)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    ARMADILLO: Zlej bílej divokej tranzit :)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    TOMBRIDER: a samozřejmě jede nebezpečně, taky tenhle typ řidičů nesnáším
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    TOMBRIDER: Asi má averzi na tvoje auto, nic osobního v tom nehledej :) čím jsi jel?
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Hergec, proč se lidi držej zubama nehtama levého pruhu...

    Nebyla tu někde diskuze jak zlý lidé podjíždějí a bezdůvodně? Já jen že jsem asi zlý člověk..

    Tadyhlec mladá paní se mi tam vecpala(bez blinkru) před rozjeté auto(já 130,zpomalení na 100)-Mám pochopení, uberu plyn-hustější provoz..
    Všichni před ní ujedou, ona se courá vedle kamionů-Mám pochopení nelze bez zpomalení uhnout
    Konečně velká mezera! Tak snad konečně uhne-bez zrychlení okupuje, sere mě ale ok, v dáli je jedno auto tak mám sic menší, ale stále pochopení..bleh jede furt kilo
    Před tunelem jde na brzdy a padá na 70kmh- zapínám levej blinkr aby pochopila že jako chci předjet.
    Nic, bliknu dálkovejma, haló za tebou ještě někdo jede, nejseš tady sama.. Vůbec, nezájem dokonce lehké zpomalování. To už troubím a du do pravého. A podjíždím, jo prasečina! Ještě tůtnu aby o mě věděla že jedu zprava jelikož evidentně prostě už nikdy uhybat nehodlá.. Podjíždím v 80kmh(je tam radar)
    Mladá paní urputně hledí vpřed, jen vystrčená ruka s fakáčem :D
    Na konci tunelu za radarem už dupu na plyn a mám tam hnedle 120-130kmh a mladá paní na to konečně dupne a předjede mne ještě rychleji stále hledíc křečovitě vpřed ale s nataženou rukou na jedničku :)
    Poté hned odbočí na Zbrasla/Lahovice
    Takže evidentně umí jet víc jak 100kmh ale jen když si vzpomene?
    Kralovna leveho pruhu.
    https://www.youtube.com/watch?v=tpDyFe93kPE
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    EXAGE: Tak on píše o předjetí, ne o podjetí, takže předpokládám, že "jeho" je pravý pruh. Jenže u něj nikdo neví...
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    ATOMIKS: A kterej ten pruh, ze je to ten "TVUJ"? Levej predpokladam.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    BASIK: Jo, to je reseni. Bo pak se stane jezdeni autem tak nebezpecny, ze ho nikdo nebude pouzivat. Problem solved.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    BASIK: probůh, to určitě ne.
    BASIK
    BASIK --- ---
    TRISSIE: Jo to vubec nepopiram. Reseni je tak jedine nejaky koordinovany autonomni rizeni ve vsech autech :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    BASIK: tak jediná chvíle, kdy na dálnici nevznikají pitomé situace, je o víkendu ve tři ráno v dubnu a listopadu (když ještě/už nesněží a ještě/už není nic rozkopaného) :-/

    jako jsem zvyklá na ledacos, čekám ledacos, ale tohle mi přišlo fakt hodně o hubu, že v té rychlosti štrejchne jednoho z nás a bude z toho řetězovka.
    BASIK
    BASIK --- ---
    TRISSIE: Mne se zas casto deje na dalnici opak :D lidi do levyho vyjizdej pul kilometru pred "prekazkou" v pravym, kdyz pak jedem takhle s vic lidma v "kolone" a druhej nebo treti zacne predjizdet podstatne driv, nez je potreba, vznikaj docela pitomy situace.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam