• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    EXAGE: neni jen o veku, ale treba zeny obecne se boji na to dupnout a proslapnout pedal.

    TOOMIX: takovych tu je. Nedavno se mi stalo, ze jsem poustel starou pani na prechodu, bala se. Nez se odhodlala, tak me dojela dve auta a predjela me odbocovakem, jako kdyby nic. Sedel v tom nejaky stary chlap a zena kolem 40. Kdyby ta pani na ten prechod vlezla, je po ni.

    A jinak porad v CR standard, prijdu na prechod, mam ocni kontakt a zastavi mi v tom lepsim pripade 10-15 auto, jinak jen vsichni blbe cumi a jedou.
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    Hlavne brzdil asi hodinu po tom co videl chodce... nechci hazet vsechny do jednoho pytle, ani nevim kdo to ridil, ale nedavno jsem byl na skole smyku v Moste a je mazec videt jak moc pomaly jsou ridici treba uz kolem 50 let.... ty rozdily brzdny drahy treba moji (v Rapidu) a typka co ridil novy BMW 3 GT byly skoro dvojnasobny ackoli mel najezdovou rychlost vzdy podstatne nizsi.
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    ANDR3E: jo, bezne to tam mastej kilem, je tam 70ka
    LAZARIUS
    LAZARIUS --- ---
    TOOMIX: o hodně větší - právě proto je na přechodech zakázáno předjíždět. Navíc, důvod proč auto před ním staví na přechodu bude skoro vždycky to, že tam někdo právě přechází
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    SITH: Kokot je hlavne ridic. Do prdele, kdyz prede mnou stavi auto pred prechodem, tak tam asi bude nejakej chodec, ne? Jako jasne, spousta lidi jsou kamikaze, ale pokud ten prvni v pohode zastavil, tak to asi nebyl tenhle pripad.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SITH: ano oba, ale ten co ho srazil o kousek větší
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    ANDR3E: Coz by vysvetlovalo i to, proc ma bus nabouranej pravej predni roh.
    SITH
    SITH --- ---
    TOOMIX: kdo? oba

    kluka pustí jedno auto, on se rozeběhne a nepodívá se
    řidič vidí, že auto zastavilo a vydá se ho objet
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    dobrej dement

    VIDEO: Řidič objel auto a srazil chlapce na přechodu, natočily to kamery - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...srazilo-chlapce-ceska-lipa-zraneni-kamera.A200212_083330_liberec-zpravy_jape
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    KRUPAN: tam musel jet hodne pres povolenou a jestli tam bylo nekde trochu naledi tak se asi roztocil a mrdnul to do toho autobusu, to auto je slusne slisovany
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    ANDR3E: tam je to normalni, jezdej tam vsichni jako curaci, neni to jedinej smrtak za poslednich pet let
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    moc nechapu jak se jim tohle povedlo

    V Praze se srazil autobus s autem, jeden mrtvý a tři zranění - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...lanek/v-praze-se-srazil-autobus-s-autem-jeden-mrtvy-a-tri-zraneni-40313140
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    To prostě smrdí veledůležitou SMS, zařizoval babičce operaci bez který by nepřežila nebo něco podobnýho...
    MAAJAA
    MAAJAA --- ---
    GLOBETROTTER: jasně, já bych taky navíc čekala, že hlídka požene alespoň slovně děti z přechodu když se blíží auto co nezpomaluje, to taky semafor neudělá... ale nebyla jsem tam tak nevím...
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    MAAJAA: Semafor můžu přehlédnout. Tedy neměl bych, ale stane se. Živého člověka spíš nepřehlédnu. A ten živý člověk by měl být interaktivní, tedy když vidí, že nezpomaluju, tak se chovat agresívněji (to zatím semafory neumí). Když jedu do školy nevyspalý a ten strážce by mi už skočil do jízdní dráhy a mával na mě, tak na brzdu dupnu spíš, než když přehlédnu červenou a následně malého žáčka.
    MAAJAA
    MAAJAA --- ---
    GLOBETROTTER: jo, to netuším a jsou to zajímavé otázky, jen jsem četla ten článek a zapamatovala si, že tam byla ta citace hlídače tak jsem se chtěla podělit o info z dalšího zdroje. =)
    RALI
    RALI --- ---
    VYWERN: nadchod :)
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    GLOBETROTTER: jo pise, ale pockam si na zaver policie. Jinak sebrani ridicaku proc ne, ale nijak tim nevyresis to, ze podobne tu jezdi polovina CR a jsou to jen nahody, ze tech nehod neni vic. Nemluve o celem konceptu prechodu, me to teda nejak nadstandardne oznacene neprijde (vzhledem k opakovanym problemum, ktere tam jsou), meli tam dat semafor, retarder, hlidani rychlosti atd.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    MAAJAA: Nabízejí se dvě otázky:
    - Je semafor větší překážkou pro magora než L.Machura? Viz nehody na přejezdech, kde blikala červená.
    - Alkohol negativní. Jsou řidiči, kteří jsou za střízliva pro bezpečnost horší, než jiní s půl promile. Jak ale z provozu dostat ty první?
    Omlouvám se za trolení, ale nedalo mi to :-)
    MAAJAA
    MAAJAA --- ---
    VYWERN: na čt24 citovali hlídací službu: "V době nehody navíc na provoz před školou dohlížel Ladislav Machura z obecního úřadu. 'Byl jsem uprostřed a zastavoval jsem auta. A on pořád jel,“ popsal.'
    Na Pardubicku srazilo auto na přechodu čtyři děti. Jedno převezl vrtulník do fakultní nemocnice — ČT24 — Česká televize
    https://ct24.ceskatelevize.cz/...637-na-pardubicku-srazilo-auto-na-prechodu-ctyri-deti-jedno-prevezl
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam