• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    Tato diskuze je věnována všem, kteří si uvědomují, že slušnost na silnici je velmi důležitá. Nejde o to striktně dodržovat pravidla, jde o to u řízení myslet! Zároveň také těm, kteří pomáhají zachraňovat lidi a odstraňovat následky dopravních nehod.

    Kdo si myslí, že je výborný řidič, a že se mu nemůže nic stát většinou dopadá nejhůře.

    Stop parkovacím zónám v okrajových částech Prahy




    "Provozovatel vozidla zajistí , aby při užití vozidla na pozemní komunikaci byly dodržovány povinnosti řidiče a pravidla provozu na pozemních komunikacích stanovená tímto zákonem."

    rozbalit záhlaví
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    DIVA: kdyz se ti vyserou brzdy, tak je ti opatrnost k hovnu
    DIVA
    DIVA --- ---
    KRUPAN: no .) tak ted zvaz toto, vsecky opravdu rizikove stavby zavazim v ramci firmy adresne ja. Kde je naka seriozni pravdepodobnist skody na zdravi a majetcich, tam posilaji me. Spratelene firmy si me pujcujou na ruzne tyhle neprijemnosti typu vaclavak atp. Protoze jsem halt opatrna zretelne vice nez ostatni. Dobre, ze? .)

    Tak snad jsem nekomu zatrasla jistotama a trochu nad tim porozjima. Moje trocha je ve mlyne .)
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    budu ti rikat hepnarova
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    DIVA: se tesim az nekoho sejmes a vyjde najevo, ze jsi vedela o brzdach ze jsou v pici. to je tak 10 ler v chladku, mozna 15? :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    chce to vic zenskejch s nebrzdicima nakladakama na ceskejch silnicich :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Nepozorný řidič na Havlíčkobrodsku smetl odstavenou avii i auto v protisměru - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...idic-na-havlickobrodsku-smetl-odstavenou-avii-i-auto-v-protismeru-40313499
    DIVA
    DIVA --- ---
    KRUPAN: no jasne ze te to nezajima! A to je to, proc sem neco pisu, jsme u jadra pudla .) zacina ti svitat?
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    DIVA: to me vubec nezajima, jestli jedes s nalozenym nakladakem dal a vis o tom, ze ma vysrany brzdy, tak ses proste uplne debilni, ale jakoze total debilni, to se na me nezlob
    DIVA
    DIVA --- ---
    KRUPAN: kolik jsi uz potkal tazenych nalozenych nakladaku? Zadny? A ted kvizova otazka: je to proto, ze nalozene nakladaky nemaji poruchy?
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    DIVA: a ty s tim jako dal jedes?
    DIVA
    DIVA --- ---
    KRUPAN: no, tys to cet nak ob slovo?
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    DIVA: jo von je to jeste nalozenej nakladak se spatnejma brzdama?
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Ty to zvládneš.cz - CHODEC vs. ABSOLUTNÍ PŘEDNOST 3D
    https://www.youtube.com/watch?v=UqcXgF3NRZM
    DIVA
    DIVA --- ---
    SPM: chybuji vsichni, vcetne ridicu a mechaniku. Toto je strategicky dulezita informace, kterou doporucuju zahrnout do sveho chapani reality.
    DIVA
    DIVA --- ---
    FRIZER: jako ze bys odstavil v prazskem provozu nalozeny nakladak a zacal bys shanet jiny nakladak, ktery ma nosnost celeho tveho nakladaku vcetne nakladu, neni nalozeny, neni daleko, je v nem ridic co ma volny vykon a soucasne s nim na ten vykon nikdo nepocita. Aha, tak to me nenapadlo, ale priste uz vim jak na to .)

    Samozrejme nechat trilete deti volne behat pres cestu, na to ma kazdy svrchovane pravo. Tak jo .) rozhodne radeji pujdu sedet, nez bych si prohlidla vlastniho potomka vnitrkem ven, takze moje stesti, furt jsem na te spravne strane kapoty.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Velký přehled nehodovosti v Česku. Proč se tolik zabíjíme na silnicích?
    https://www.novinky.cz/...y-prehled-nehodovosti-v-cesku-proc-se-tolik-zabijime-na-silnicich-40312871
    SPM
    SPM --- ---
    DIVA: ne, řekl bych mu, ať to nechá opravit někde, kde nemaj na rukou nasráno nebo ať s tím jezdí někdo jinej... volnejch pracovních míst je furt spousta :-)
    DIVA
    DIVA --- ---
    SPM: jako ze bys to vyresil po svem a zatahl to? .) az takhle hodna na sefa byt nechci, jeste by si zvykl ,)
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    DIVA: No neboj, už získávám.... ale vědět že mi nemakaj správně brzdy, tak auto odstavim a necham odvézt, ale rozhodně nebudu na nyx vypisovat jak mi tam skacou malý děti a jak se maj chodci rozhlížet. Prostě vidim lidi u přechodu, automaticky zbystřim....nebo je rovnou radši pustim. Nadávat na to že lidi skáčou do přechodu, zrychlujou naschvál atd. no, máš to těžké.
    SPM
    SPM --- ---
    DIVA: tak mně kdyby po druhym servisu v řadě opětovně selhaly brzdy tak, že nebrzdí, tak bych asi jel už do jinýho :-)
    DIVA
    DIVA --- ---
    FRIZER: zkusenosti zaka v autoskole, to je tak tvrdy argument, ze az jednou ziskas ty doopravdicke z provozu, tak si z toho utrousis do gati

    A ze slusni ridici nemaji technicke zavady je kazdemu jasne, na to ani tu skolicku nepotrebujes. S tim se clovek rodi, v apatyce nekoupi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam