• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    DARK_SAVANT: To je ale na velký dráze v situaci "porucha zabezpečovacího zařízení," nikoli libovolný nesignalizovaný přejezd. Tahle metalurgická operace se bohužel stává i na křižovatkách se semaforem, typicky Zahradní město: "brm brm brm, co je výrazně menší nebo větší než auto, to nevidím."

    Ostatně, na Barrandově jsme takhle přišli k železničnímu přejezdu, pak k signalizovaný křižovatce, a stejně se to tam děje furt.
    JOHY
    JOHY --- ---
    TOOMIX: tam jsem jel okolo, řikal jsem si, jak se tam dostal
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    LOPIK: On/a možná odbočoval do té ulice vpravo z pohledu kamery, neotáčel to.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    DARK_SAVANT: To by musela jezdit krokem vsude - ten tramvajak s tou dodavkou ani nepocital - koukal na auta naproti, ktery staly, ta dodavka tam uplne nesmyslne otacela..
    DARK_SAVANT
    DARK_SAVANT --- ---
    TOOMIX: u tohodle by me zajimaly i podrobnosti - chapu, ze je vina na strane ridice dodavky, ale nemela by ta tramvaj na podobnych usecich jet krokem?

    (pamatuju si z vlaku, ze kdyz jsou rozbity prejezdy, tak se tam jezdi fakt krokem a jeste predtim nekolikrat troubi..)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Těžká dopravní nehoda - Tramvaj vs. Dodávka
    http://www.youtube.com/watch?v=oPclJKdyXfQ
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    SPM: Legendy, že rouška zajistí ochranný štít a nezranitelnost, se nepotvrdily.
    SPM
    SPM --- ---
    Ale zase měl roušku, to se musí ocenit :-))
    FAT
    FAT --- ---
    GLOBETROTTER: Já ji zapínám v okamžiku usednutí za volant. A taky i kvůli pumpičkám, co si života nevážej.
    :-)
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    FAT: Asi jsem to blbě formuloval. Samozřejmě ne každá pumpička má pocit nesmrtelnosti a pocit, že je nad zákony. Ale takových, co ty pocity mají, je na silnicích celého světa víc než dost. I kvůli nim mám zapnutou kameru.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TOOMIX: škoda, to moh bejt čistej darwin. představa, že ještě někomu vlítne pod kola a ten to bude muset odsedět..
    FAT
    FAT --- ---
    TOOMIX: No to je ale blbec...
    :-(
    A to jsem pumpička taky, ale zřejmě ne [ GLOBETROTTER @ Klub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-( ] standardní...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    TOOMIX: Dobrej idiot.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    TOOMIX: Tak standardní chování pumpičky, co má pocit nesmrtelnosti a současně pocit, že se ho zákony netýkají. Běžný obyvatel snad všech zemí světa.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Železniční přejezd Březhrad 26.03.2020
    http://www.youtube.com/watch?v=YkjXNRVpxKs
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    PNXNTDD: Tak to je jasné. Nesmíš se přiznat a nesmí Tě někdo nabonzovat / policajt vidět, jak piješ před jízdou.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    GLOBETROTTER:
    JFM:

    Kazdopadně tuhle toleranci zabiješ v okamžiku když řekneš, jo měl jsem nějaký pivka včera večer a tohle je zbytkáč z nich. Protože jakmile se policajtum přiznáš žes vědomě pil, tak myslím, že i těch 0,24 rázem může být problém podle mě.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    JFM: Ještě je tam vliv přirozené hladiny alkoholu, se kterou se již naštěstí počítá. Takže těch 0,24 by fakt mělo být v pohodě, jak říkáš.
    JFM
    JFM --- ---
    PNXNTDD: Hájit se tím nemůžeš. Jde o to, že policejní detekční přístroje Dräger mají takovou toleranci měření a proto policajti mají pokyn do této hodnoty považovat výsledek za negativní. Ale pokud tento pokyn v některém případě ignorují a buděš nesouhlasit s výsledkem, můžou tě vzít na test z krve a tento už bývá přesnější.
    Z výše uvedeného jaksi vyplynulo hospodské zjednodušení, že do 0,24 se může řídit v pohodě.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    PYROMANEK: To máš odkud že se v ČR 0,24 neřeší ? Jako vážně by mě zajímalo jestli je to pravda a pokud ano tak nějaký relevantní zdroj abych to mohl považovat za fakt a kdyžtak se tím případně hájit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam