• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    KRUPAN: někdy nenaděláš :-)
    ale tady fakt stačilo stát kolmo přes dvě místa a ne šikmo přes čtyři, zvládnou to i větší auta než to jeho, tohle byla L2, max L3.
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    TRISSIE: my mame iveco daily maxi a obcas proste musim parkovat pres tri mista uhlopricne, jinak bych byl vyprdelenej do jezdici ulicky. Standardne prakuju pres dve, preci jenomto ma 7m ;)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MLUKS: hele, já tam přijela transitem (na osobáky máme moc dětí), takže o těchhle problémech něco vím :-)
    ale zrovna tohle je hodně velkoryse koncipované parkoviště, na šířku i délku stání - OK, možná na délku by mu to nevyšlo (ale o málo, max 20 čísel), ale on prostě zastavil šejdrem (tak 20 stupňů, odhadem) takovým způsobem, že krom toho, že stál šikmo přes dvě stání na svojí straně, tak ještě měl čumák přes dvě stání "na druhé straně".

    Prostě expert, no!
    MLUKS
    MLUKS --- ---
    TRISSIE: sám jezdím malou dodávkou (Peugeot Expert 2016, L2, s délkou 4956mm a šířkou přes zrcátka 2204) a parkování na normovaných místech 5000*2500 mm je prostě mor. Cokoliv delšího se na místo nevejde a buď bude trčet do uličky nebo holt zabere část místa proti. U velkého Iveca Daily bude k vedlejším místům nacpanej tak blízko, že ani nebudou moct pořádně otevřít dveře.

    Snažím se tedy parkovat co nejdál od vchodů, abych někomu nepřekážel a pokud to dotyčný s dlouhou dodávkou udělal stejně, tak bych mu to nezazlíval. Jestli to ale prásknul hned ke vchodu, aby si neprošoupal podrážky, tak je to prostě tatar :D
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    dneska jsem viděla moc pěknou věc...

    jako že se s dlouhou dodávkou blbě parkuje, to chápu. Ale zaparkovat na jedno parkovací místo takovým šejdrem, že zablokuje další tři parkovací místa (čtverec 2x2 místa), tak to už chce pravého umělce!
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Výchova šokem: policie vytáhla čumila z auta, aby si prohlédl mrtvolu - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi/dalnice-cumil-nemecka-policie-tragicka-nehoda.A210505_145905_automoto_fdv
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    RALI: Aha, mrknu na to znovu, to jsem si nevšiml. Díky
    RALI
    RALI --- ---
    GLOBETROTTER: 1:18 je tam rez vozovkou a je to tam videt, pod celou vozovkou jsou parkovaci stani.
    RALI
    RALI --- ---
    GLOBETROTTER: myslis vjezd do podzemniho parkoviste?
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    Napadá někoho, k čemu je ta brána (0:32 - 0:37)?
    https://vod.idnes.cz/1711/20/VF171120_142616_flv_high_salv.mp4
    AMANT
    AMANT --- ---
    ANDR3E: hmmm, to se ale fakt jen tak nevidi:))))
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    pekne uklizeny svestky a pekne rozpadlej zetor

    Fotogalerie: Policisté se při pronásledování vozidla, které jim na Tachovsku ujíždělo...
    https://www.idnes.cz/plzen/zpravy/nehoda-policiste-traktorista-auto-srazka-tachovsko-obvineni.A210426_131114_plzen-zpravy_vb/foto/VB7e71d0_viewimage.jpg
    SPM
    SPM --- ---
    PANPOSPA: myslim že svodidla... taky mě na tom fascinuje, jak to nejsou schopný udělat naráz... napřed jeden rok opraví kus silnice, který byl docela v pohodě. Pak další to na něm rozkopou kvůli svodidlům. Při tom tu silnici rozmrdají takovým způsobem, že je v daleko horším stavu, než byla před tou první rekonstrukcí. Pak to posunou dál. Takže až dodělají svodidla, tak můžou zase dělat silnici, protože bude v příšernym stavu. Za 5 let v tom úseku Štěrboholy - Černý Most bylo pokaždé nějaké omezení...
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    Mě by zajímalo, co tam zase budou dělat.. na tomhle úseku asi to zužování trénují
    SPM
    SPM --- ---
    PISKVOR: já mám prej podle papíru bez zrcátek 1,7m a myslim, že jsem ten pruh vyplnil úplně celej... což vzhledem k tomu, že ty mantáci ten pruh ještě nenakreslili ani rovně a je tam několik kliček, nedává úplně moc prostor na manévrování (a těm kamionům vpravo ty ostré kličky taky zrovna moc nejdou :-) ).
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SPM: Jo, taky jsem koukal, že s dvěma metry a pěti cm přečnívám ven z dvou metrů dvaceti :D
    SPM
    SPM --- ---
    Koukám, že inflace má asi i nějaký zásadní dopad na metrický systém. Na jižní spojce (pro hnědopichy Štěrboholské :-) ) nám zase postavili každoroční atrakci zúžení pruhů. Nevím, čím to je, ale těch 2,2 metru je rok od roku užší a užší :-)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Pobavilo velmi :-).

    V americkém Kentucky postavili kruhový objezd, většina lidí netuší, jak ho používat | Autoforum.cz
    https://www.autoforum.cz/bleskovky/v-americkem-kentucky-postavili-kruhovy-objezd-a-vetsina-lidi-netusi-jak-ho-pouzivat/
    RALI
    RALI --- ---
    VRAN: za / na, spatne jsem to cetl
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    VRAN: Já tomu taky nerozumím. Pokud mě nabourá do předního kola, tak přeci jsem mu tam spíš vlítnul na poslední chvíli a tedy spíš neoprávněně, než když mě nabourá do zadního kola, ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam