• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    Pavel Křepelka - Chápete????
    https://www.facebook.com/pavel.krepelka.52/videos/945235162849784/
    Rozkaz, ten zněl jasně! Jízdní řád dodržet!
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    GLOBETROTTER: Takže stokilová cikorka teď vyinkasuje kromě každoměsíčních dávek ještě něco bokem na borcovi na kole.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    GORG: Mestskej cyllista a respekt k okoli? Kde zijes...
    GORG
    GORG --- ---
    Hmm nedávno jak kouříme před hospodou v bělehradské , když tu náhle kolem mě vžum vysokou rychlostí jel po chodníku nějaký pan cyklista hned kousek vedle mého ramene. Já o něm do poslední chvíle vůbec nevěděl a jel dolů mi za zády... jako kdybych jako s tím pivkem tam rozhodně je potenciál, že udělám nečekaný pohyb.. nebo prostě kdybych v tu chvili zrovna tam vykročil, tak by mě srazil... ten mohl jet taky těch 40 km/h

    Jako já nejsem fanatik proti tomu, aby cyklista jezdil po chodníků, ale ať v tý jeho debilní palici aspoň funguje nějaký základní respekt, a pokud vidí na chodníku postávat lidi, tak aspoň by ten kretén měl zpomalit.. a pokud opravdu chtěl svištět rychle dolů, proč nejel teda po silnici? To už fakt opravdu jen úplnej vylízanec pojede takhle rychle po chodníku. Tohle byl fakt klasickej cyklozmrd.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    Příliš rychlý cyklista smetl chodce, zaplatí 100 tisíc korun - CNN Prima NEWS
    https://cnn.iprima.cz/rychly-cyklista-srazil-chodce-na-pokute-a-odskodneni-zaplati-temer-100-tisic-korun-57180
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Uf...

    Převrácený kamion, aquaplaning a zahučel do sněhu - Fanouškovský speciál #8
    https://www.youtube.com/watch?v=20NHgApAb-U
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    HAR4NT: No, gratuluju, seš dobrej. Že někdo v prvních pěti sekundách (dál to video není) zamrzne a panikaří, za to bych ho nepranýřoval.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    ANT_39: moje rec!:))
    ANT_39
    ANT_39 --- ---
    HAR4NT: Vono taky proc cumet chlapovi na boky...
    STRACENA
    STRACENA --- ---
    HAR4NT: okej, tak Frantovi do kolbenky
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    STRACENA: dyk je to chlap, kam cumis? na boky evidentne ne;))
    STRACENA
    STRACENA --- ---
    HAR4NT: Souhlasim s Tebou ta reakce je spatna. Samozrejme to nevim, ale na volání na 112 to nevypadá. Spíš bych si vsadil ze volala Růženě z prasečáku, co se to zrovna stalo.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Řidič odmítl vážení kamionu se dřevem, šéf mu přivezl sto tisíc na pokutu - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/olomouc/zpravy/kontrolni-vazeni-pokuta-sto-tisic-korun-zaplatil-miste-d35.A220210_095214_olomouc-zpravy_dmk


    WTF co to je za bulshit? Tyhle pokuty se (naštěstí) dávají pravidelně.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HAR4NT: ve štatlu sražený boháče prostě nemáme a pak jsme na záběrech za křoví. většinou to je někdo, koho dobře znáš a komu to stejně přeješ
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    PALEONTOLOG: (;´༎ຶД༎ຶ`)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HAR4NT: chápu, když už pražan vidí sraženýho miliardáře, tak si tu šacovačku nemůže nechat ujít :F
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    PALEONTOLOG: v praze jsou vsechny tridy uvedomele a tak nejak automaticky se vrhame k bohacum srazenym salinou, abychom se zahrali v kapsach jejich kozichu a obvykle nic nenamitaji, ono vic bohacu saliny nesrazej a oni si to mezi sebou nak podedej no...:))
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HAR4NT: v praze dělnická neleje nebo co ;)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    PALEONTOLOG: jo to je brno aha, tak to reknu rovnou ne, slusny lidi si pak usetrej ruzny arytmyje:))
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SPM: to si protahuješ nohy, uklouzneš a spleteš si třeba brzdu s plynem

    HAR4NT: to si vykračuješ se štamprlí v krvi pěkně po ulici a najednou přemýšlíš, jestli ti někdo nedal něco do pití.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam