• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    VYWERN: uz jsem to tu psal, u par situaci jsem byl, dal jsem to vicemene na robota a pak sem se slozil a zeblil a brecel jak malej harant /lol/.
    ale i tak to zamrznuti proste nechapu, jaktoze potencialni smrtelny ohrozeni jinyho (aspon vizualne) spolucloveka nekoho nevyburcuje, ze by zboril svet, aby ho zachranil, ale misto toho zmrzne jak kotatko pred kobrou. nepobiram to ani raciem. i fizlum srovnavajicim se v plny polni v 35°C "proti me" jsem daval flasky dobry vody, museli se v tom varit.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    HAR4NT: to takhle nemuzes posuzovat, kazdy reaguje jinak a jakakoliv reakce je lepsi, nez zadna :)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    GUMBA: a prvni otazka, kterou na 112 dostane, bude, voilá - jestli ten lezici je pri vedomi a dejcha.
    pro me je, jak rikas, prvni ten clovek.
    nechapu zadnou reakci krome toho k nemu okamzite sprintovat..ale, jak taky rikas, kazdej to ma jinak, muze to bejt bait;)
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    HAR4NT: Imho vytáhl telefon, aby (nejspíš) volal 112. To mi přijde jako celkem ok. Já bych se teda jako první rozběhl k tomu ležícímu (a až pak volal), ale holt to má někdo jinak, no.
    SPM
    SPM --- ---
    GLOBETROTTER: to auto jsem viděl ten den (už po nehodě) na živo. Upřímně jsem taky vůbec nechápal, jak to dokázal (auto vypadalo, jak když na něj někdo hodil lodní kontejner) a nechápu to znova ani po shlédnutí toho videa :-)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    GLOBETROTTER: teda ten "divak" je taky dobrej debil ale.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SITH: Přitom udělat tam hlavní rovně ze severu na jih...ale asi by to nepomohlo, je to hlavně psychologický: "sjedu z dálnice, ale v hlavě ještě pět minut jedu po dálnici." Ten mírný oblouk tomu paradoxně nahrává...
    SITH
    SITH --- ---
    nedaleko u nás máme také poměrně vypečenou křižovatku.

    řidič co jede po Pražské, poté odbočí na Klíneckou a chce po ní pokračovat i dolů, musí dát přednost autům sjížídích z dálnice, kteří pokračují dále po hlavní po Klínecké až na křižovatku Pražská / Všenorská. Což vypadá jako přehledná a normální křižovatka, ale auta z dálnice sjíždí poměrně rychle, auta vyjíždějící z dolní Klínecké a chtějící se napojit na dálnici musí dát přednost těmto rychle sjíždějícím autům a ještě dát přednost autům jedoucích po horní klínecké na dálnici. Není měsíc, aby to rychle sjíždící auto z dálnice nesmetlo zprava vjíždící auto na dálnici. Hrozný meh



    lokace:
    Mapy.cz
    https://mapy.cz/zakladni?x=14.3377832&y=49.9241534&z=18

    mapy view:
    Mapy.cz
    https://mapy.cz/zakladni?x=14.3372858&y=49.9241806&z=18&pano=1&pid=64203367&yaw=6.186&fov=1.257&pitch=0.153
    https://mapy.cz/zakladni?x=14.3375835&y=49.9246194&z=18&pano=1&pid=64210979&yaw=4.455&fov=1.257&pitch=0.155

    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    GLOBETROTTER: Najel na ten betonovej oddělovač? Ale padesát jet nemoh, to by na něm zůstal viset a neodletěl do vesmíru...
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    Před pár dny pro mě jela moje žena a čerstvě pár sekund před ní se na střechu otočilo auto na místní magistrále. Neviděla to, ale bylo jasné, že to bylo před pár sekundami. Nechápala jak se to auto mohlo otočit na střechu, než jsem jí popsal, jak jsem se před lety ocitnul na střeše já. Tohle ale nepochopím :
    Prague Morning - 😮 Today at Hostivař, Prague 10: around 8...
    https://www.facebook.com/praguemorning/videos/1741058039421223/?app=fbl
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TOOMIX: Což je přesně ten důvod, jenom ten přejezd není na fotkách vidět.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    no je to proste ptácká krizovatka a bez debat se to da rict i mnohem hur:)))
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ZVIRATKO: to nevím, dřív ta křižovatka vypadala takhle - lidi jedoucí zprava co chtěli odbočit vlevo přes koleje to museli risknout, protože nebylo zleva nic vidět. Často tam přes ty koleje vletěl někdo jako hovado a tohohle odbočujícícho sejmul. Stejně tak když protijedoucí chtěl odbočit před kolejema vlevo, tak taky tyhlety jedoucí přes koleje rovně neviděl.

    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    TOOMIX: kristovanoho, proc tam nenechali normalni krizovatku a jen nenakreslili odbocovaci pruh at si clovek najede...? o_O
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SAMOUT: v Mladé Boleslavi v Ptácké ulici, viz TOOMIX
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    TOOMIX: Jen tak pro zajimavost, kde to je?
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    kdyby mu nevadily polní bahenní podmínky, tak křižovatka ZelenýPruh-Hudečkova je takovej parkovací plácek pro dost aut
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    GLOBETROTTER: vím o tom, že toto existuje v Olbrachtově u Molky

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX: a stejná křižovatka i z druhé strany

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam