• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    VYWERN: dnes jsem během hodiny potkala jen tři neblikače a všechno to byly ty Audi.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    RIMSAK: je dobre si uvedomit, ze nedavani blinkru neni domenou nejake znacky, ale obecnym jevem. I kdyz chapu, ze na typka v audi, bmw a mercedesu se nadava lepe, jak na typka ve felde :)
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    Dnes jsem na silnicích potkala celkem tři audiny řízené muži středního věku, kteří jeli stylem "ochabuje mi penis, tak nedávám blinkr". To už je celkem statistický signifikantní.......
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Dnes jsem kupoval novou známku a bylo to jak říká tady kolega SAMOUT.

    Velice jednoduché. Až podezřele...
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Mne teda vic vadi, ze nejde koupit dalnicni znamka na 24h, ale to nejenom v CR.
    ANT_39
    ANT_39 --- ---
    Potvrzuju, taky mi prislo upozorneni mailem, klikl jsem na link a bylo to predvyplnene. Jestli to tak bylo loni nevim, byla to moje prvni dalnicni znamka :)
    YOT
    YOT --- ---
    SAMOUT: Tak teď nevím jestli není chyba u mě, může být... Každopádně mail s koncem platnosti nemám. Netvrdím že nepřišel, ale pochybuji že by skončil v koši. Takový věci z mailu nevyhazuju.
    SPM
    SPM --- ---
    SAMOUT: tak aspoň že tak... já mail nevyzkoušel, pač mi přišel asi den před skončením platnosti těch stávajících a to jsem psychicky nevydržel a měl jsem je už koupené :-)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    SPM:
    YOT: Jeste jsem to ted overoval, a me link z mailu, kterej jsem dostal pred koncem platnosti, dovedl na predvyplnenej formular, kam jsem zadal jen druh, zacatek a zpusob platby. SPZ, mail a telefon tam byly.
    YOT
    YOT --- ---
    SPM: Tohle taky nechápu. Třeba proč tam není blbej profil platce s "garazi".
    SPM
    SPM --- ---
    No ještě by taky eshop za 300 míčů mohl ke konci platnosti té zámky posílat rovnou objednávku na novou a ne abych tam jak vocas na všechny auta musel znova vypisovat značky a doufal, že se někde neseknu.
    JOHY
    JOHY --- ---
    SAMOUT: nevim kámo, já dostal dálniční od táty, ten se s brejlema spletl a prohodil dvě čísla. Já to pak neřešil (a stejně bych to nemohl změnit, na to byl limit 15minut !!!) a policajti mě samozřejmě po půlroce zastavili. krom pokuty (milostivě jen 500) jsem dával novou dálniční, naštěstí časově od toho momentu.

    Prej to bylo kvůli tomu, aby s tim lidi nešmělili. Už vidim, jak se potkaj majitelé stejnejch modelů aut a podobnejch SPZ a domlouvaj si, že si koupěj jednu známku a pak se budou vymlouvat.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SAMOUT: to ano, ale tohle tam mělo být od začátku a ne milostivě po 2 letech provozu
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    TOOMIX: Co se ti na tom nelibi? Je to rozhodne velmi vstricnej krok vuci tupcum, co nejsou schopni opsat 7 znaku.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Vítejte ve 21. století

    Řidiči mohou nově opravit špatně zadané údaje elektronické dálniční známky i v době platnosti — ČT24 — Česká televize
    https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/3459794-ridici-mohou-nove-opravit-spatne-zadane-udaje-elektronicke-dalnicni-znamky-i-v-dobe?sznclid=RSwheHFyfXB8cnNxdn1zdH1xfXV2cHU5MXh0cHx1fXZzdXN2a3N3czkxIHh0c3F9d3d1d3N2a3d3czkmeHQDdABxAXQDdwN8AQB0AXMBAAd3A3ZzA31zBnx3A3J1&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

    Chybně zadanou elektronickou dálniční známku mohou řidiči nově opravit i v době její platnosti. Motoristé mohou změnit až dva znaky v SPZ a také stát, kde bylo vozidlo zaregistrováno. Oprava je ovšem možná pouze jednou. V pátek o tom informoval správce systému, státní podnik Cendis.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Takvejhle kokot mě dokáže vždycky nasrat - půl milionu pokuta, 5 let podmínka a doživotní zákaz řízení, by si to rozmyslel.

    Řidiče rozčílilo čekání v koloně, vjel na chodník a srazil strážníka - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/praha/zpravy/ridic-agresor-straznik-zraneni-pouta-praha-6.A220322_083458_praha-zpravy_baky
    SPM
    SPM --- ---
    Kdyby vás zajímalo, kde se berou všichni ti, co jezdí přes železniční přejezdy na červenou, tak oni je to učí už v autoškole:

    Autoškola na přejezdu
    https://www.youtube.com/watch?v=PpHSBQ-gdRM
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Přitom by stačilo, aby lidi koukali na cedule, značený to tam je jak pro pitomce, jezdím přes to pravidelně

    Na obří křižovatce řidiči zmatkují. Najíždějí na dálnici D11 do protisměru - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/hradec-kralove/zpravy/krizovatka-najezd-dalnice-d11-protismer.A220311_654937_hradec-zpravy_kvi
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    JFM: Když byl na nezrekonstruované betonové části D1 pravý pruh jako blahé paměti v NDR, jezdil jsem jen v levém. Ale průběžně jsem koukal do zrcátka a pokud se blížil někdo rychlejší, tak jsem mu s předstihem uhnul. Takže ono kolikrát nejde o výmluvy, ale taky se v tom levém pruhu musíš umět chovat.
    SPM
    SPM --- ---
    PISKVOR: tenhle úsek dálnice je postavenej nově a tomu pravýmu pruhu vůbec nic neni...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam