• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Přitom by stačilo, aby lidi koukali na cedule, značený to tam je jak pro pitomce, jezdím přes to pravidelně

    Na obří křižovatce řidiči zmatkují. Najíždějí na dálnici D11 do protisměru - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/hradec-kralove/zpravy/krizovatka-najezd-dalnice-d11-protismer.A220311_654937_hradec-zpravy_kvi
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    JFM: Když byl na nezrekonstruované betonové části D1 pravý pruh jako blahé paměti v NDR, jezdil jsem jen v levém. Ale průběžně jsem koukal do zrcátka a pokud se blížil někdo rychlejší, tak jsem mu s předstihem uhnul. Takže ono kolikrát nejde o výmluvy, ale taky se v tom levém pruhu musíš umět chovat.
    SPM
    SPM --- ---
    PISKVOR: tenhle úsek dálnice je postavenej nově a tomu pravýmu pruhu vůbec nic neni...
    XAJA
    XAJA --- ---
    SAMOUT: no, ja som to, co tu chyba, pochopila ANDR3E: tak trochu v sirsom kontexte: schopnost sledovat, co sa deje, predvidat, co kto urobi a s trochou ohladuplnosti sa tomu prisposobit.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    JFM: On je tam i ten prostřední, což se do toho kopce podél kamionů docela hodí...
    JFM
    JFM --- ---
    PISKVOR: Že je prevej pruh vymletej je známá výmluva pro levoproudaře. Já teda jedu pravým vždy, když nepředjíždím, a na D1 i D11 to rozhodně není vymletý tak, že by to nějak zásadně vadilo. A to ani ve 130, což auta v levým většinou ani nejedou.
    Holt v levym to asi míň žere, nebo co.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SPM: *protože pravej je od těch kamionů vymletej jak koryto. Ostatně spousta těch kamionů s koncem toho pruhu právě sjíždí na Jirny, páč tam narostla hromada velkoskladů...
    SPM
    SPM --- ---
    ANDR3E: na D5 jsou akorát stoupací pruhy do kopců, 3 proudá není... Nicméně kromě D1 je 3 proudý třeba začátek D11 a v tom pravym pruhu nejezdí vůbec nikdo, protože pravej je přece pro kamiony a kamiony v tom prostředním jedou taky rovnou, když za 5km končí.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    ANDR3E: Úplnej magor. Co čekal? Že ujede? Doufám že mu dají obecný ohrožení a soudce ho pošle do báně natvrdo. Kvůli jedné promili ohrožuje životy tolika lidí, místo toho aby se buď jako chlap přiznal nebo odmítl zkoušku a zkoušel to uhrát. Žít Brno nejvyšší level.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    ANDR3E: Auta určená pro prodej na italském trhu nemají nainstalované žárovky v bkinkrách :-))) #kecy
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    TRISSIE: v Austrálii to asi bude opačně, že? :-)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    SAMOUT: ja znam jenom D5 a i tam neco malo je :)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    ANDR3E: Tak hlavne bys k tomu v CR / SR potreboval tu triproudou dalnici :-).
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    dobrej dement..

    Mladík ujížděl Brnem 120 km/h, pak přišel hrůzostrašný náraz. Zachytila to kamera - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/krimi/clanek/mladik-ujizdel-brnem-120-km-h-pak-prisel-hruzostrasny-naraz-zachytila-to-kamera-40389670
    XAJA
    XAJA --- ---
    ANDR3E: presne. ale ani v at take to tlacenie sa na narazniky nie je take rozsirene ako sk/cz
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    XAJA: me vzdycky hrozne prekvapi nemecko, kde sice jezdi vsichni hrozne rychle, ale clovek si tam na dalnici pripada presto bezpecneji nez v CR, libi se mi kdyz jedu na triproudy dalnici v pravym pruhu, a chystam se predjet, tak rychlejsi lidi za mnou v prostrednim pruhu vetsinou jeste nez zacnu blikat uz predvidaji a nechavaji mi misto na predjeti a sami prejizdeji do levyho pruhu, tohle by v CR nebo na Slovensku nefungovalo, tam by nejspis vubec neprejeli a zezadu by se na me v prostrednim pruhu nalepili aby mi dali najevo ze kvuli me preci nebudou prejizdet do jinyho pruhu
    XAJA
    XAJA --- ---
    ANDR3E: a teda v it blikat prestavam tak po tyzdni vzdy:))
    XAJA
    XAJA --- ---
    ANDR3E: tak ja najviac jazdim uplne na severe, tak to je predsa len "predpisovejsie" nez nizsie.

    ale, kedze chodim po vyletoch aj dolu a casto sa presuvam cez at (a ked mam cas, rada idem mimo dialnice, aspon nejake useky), tak to su tri uplne ine soferske svety:) ale, kupodivu, najmenej bezpecne si pripadam u nas. at: dodrziavaju sa pravidla. it: maju dobre reflexy, su vyjazdeni. sk: plno ludi, co jazdit nevie a k tomu sa nedodrziavaju pravidla:)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    XAJA: ja si pak bez blikani vzdycky pripadal hrozne "cool" a jako jeden z nich:)) a predtim kdyz jsem jako jedinej blikal zase jako hroznej slusnacek co prave vyjel z autoskoly :D a taky si vzpominam na navstevu kamaradky v Rime, ktera mela nejaky pidiauto jako vetsina lidi tam, a na kazdy krizovatce bez semaforu jel proste prvni ten kdo byl rychlejsi nebo mel vic odvahy, na krizovatkach se bezne vesly vedle sebe tri auta do dvou pruhu...prvni den jsem nechapal, po par dnech mi to ale prislo jako neco hrozne samozrejmyho :D
    XAJA
    XAJA --- ---
    ANDR3E: no, preto ten text v zatvorke v zatvorke:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam