• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    STRACENA
    STRACENA --- ---
    TOOMIX: Chcípáci bezohledný
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    RIMSAK: z tvého příspěvku usuzuji, že z nějakého důvodu považuješ Audi za luxusní značku..... v tom nemám moc přehled.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    VYWERN: tak zrovna od člověka kterej řidiče soudí podle toho jakou maj barvu kůže to fakt sedí :D
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    ADAMIRA: ja nejak nemam naladu ani cas resit s trollama neco, co nechteji pochopit a klidne si mysli co chces :)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    VYWERN: sousedovic koza, ukrajinky za volantem, bla bla bla a pak ho zabalil a usekl

    ne, prosím vysvětli mi v čem je jednoduší nadávat na někoho v BMW než na někoho ve škodovce, protože to začínjá vypadat že jsi to prostě jen tak plácnul a vlastně nevíš proč
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    ADAMIRA: a o sousedovic koze jsi nikdy neslysel? :)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    VYWERN: nevím jak s tím souvisí Ukrajinky nebo co, ale zajímalo by mě proč se na ně nadává "lépe".

    Jakože "škoda" se vyslovuje hůř než "BMW" nebo?
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    ADAMIRA: to neni myslenka, ale normalni situace v CR :) i kdyz ted tomu konkuruje nadavani na Ukrajinky v autech za milion, ktere si sem jedou pro davky :)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    VYWERN: "I kdyz chapu, ze na typka v audi, bmw a mercedesu se nadava lepe, jak na typka ve felde :)"

    to je zajímavá myšlenka :D

    co máš za auto? :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TRISSIE: ... parkuje naštorc přes něj? ;o)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    RIMSAK, SPM: znám jedno Bávo, co bliká! Potkávali jsme se pravidelně odpoledne u Kulaťáku :-)
    SPM
    SPM --- ---
    RIMSAK: jestli jenom tři... já jich během hodiny potkám tak 50 a nemám už ani sílu koukat na to, v čem zrovna jedou :-D
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    VYWERN: dnes jsem během hodiny potkala jen tři neblikače a všechno to byly ty Audi.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    RIMSAK: je dobre si uvedomit, ze nedavani blinkru neni domenou nejake znacky, ale obecnym jevem. I kdyz chapu, ze na typka v audi, bmw a mercedesu se nadava lepe, jak na typka ve felde :)
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    Dnes jsem na silnicích potkala celkem tři audiny řízené muži středního věku, kteří jeli stylem "ochabuje mi penis, tak nedávám blinkr". To už je celkem statistický signifikantní.......
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Dnes jsem kupoval novou známku a bylo to jak říká tady kolega SAMOUT.

    Velice jednoduché. Až podezřele...
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Mne teda vic vadi, ze nejde koupit dalnicni znamka na 24h, ale to nejenom v CR.
    ANT_39
    ANT_39 --- ---
    Potvrzuju, taky mi prislo upozorneni mailem, klikl jsem na link a bylo to predvyplnene. Jestli to tak bylo loni nevim, byla to moje prvni dalnicni znamka :)
    YOT
    YOT --- ---
    SAMOUT: Tak teď nevím jestli není chyba u mě, může být... Každopádně mail s koncem platnosti nemám. Netvrdím že nepřišel, ale pochybuji že by skončil v koši. Takový věci z mailu nevyhazuju.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam