• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    tohle je sileny...a neudelas s tim vubec nic, a ani ti nepomuze ze se vezes v Q7

    Kamion smetl auto v protisměru na dálnici D5. Tři mrtví včetně dvou dětí - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/krimi/clanek/vazna-nehoda-kamionu-a-auta-zavrela-dalnici-d5-na-tachovsku-40404799
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    HARDCABB: hlavne D1 chybi na kazde strane pruh, zakaz predjizdeni kamionu a kontroly + dodrzovani jizdy v P pruhu, pak by byla na pohodu.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    je to vrazda, s naivni predstavou ze D1 je v sobotu (a navic o prazdninach) lepe prujezdna nez kdykoliv jindy jsem se davno rozloucil. pocet aut je rozhodne radove nizsi, ale vyjedou idioti co si jinak na dalnici netroufnou a je to pak ve vysledku vetsi stres a casova prodleva nez v pondeli rano.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    FRIZER: Tak já v sobotu asi rekord - cestou do Zlína asi sedm bouraček.. Průměrná rychlost asi 55 kmh
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    TRISSIE: to i s navigaci :))
    SPM
    SPM --- ---
    FAT: Ono ikdyž navigace jsou... Taky to mám podobně: "Dej mi adresu/souřadnice." "Vždyť je to tady za rohem, já tě budu navigovat." O 10km naježděných později a točení se na všech možných a nemožných místech... :-D
    FAT
    FAT --- ---
    TRISSIE: Tak to je pravda. Velká pravda!
    :-)))
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    FAT: náhodou, bez navigace člověk objeví tolik zajímavých míst, kam by se jinak nikdy nepodíval! :-)
    FAT
    FAT --- ---
    SAMOUT: Jo, já jsem nechal manželku, měla řidičák i občanku, několikrát navigovat podle autoatlasu a itineráře a nepřej si slyšet, kam až jsme dokázali dojet...
    :-DDD

    To ještě navigace nebyly. A nemyslím si, že by se to s nimi, v jejím případě, změnilo.
    :-D
    FAT
    FAT --- ---
    DANYSEK: Ale tohle dělá jen výjimečně, není to každý kus.
    :-)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    DANYSEK: Nejlepsi waze je manzelka s google maps :-).
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    ADAMIRA: waze te do ty kolony casto ochotne posle... s hlaskou, ze ocekavane zdrzeni... a samozrejme ti to rekne v miste, kde uz neni cesty ven :)
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    ADAMIRA: No vcera jsem to uprimne necekal, ale jinak pouzivam...

    Spis jestli by tam nemela ke sjezdu na Benesov byt treba stovka nebo tak neco kdyz jde o rizikovy usek ocividne...v levym magori nalepeny jeden na druhyho a za chvili hotovo...
    SPM
    SPM --- ---
    Nj, dovolený :-) To vyjíždí hromada těch, kteří by udělali mnohem lépe, kdyby se na tu chatu/hotel nechali odvézt taxíkem... :-) (aneb to co vidím, že se děje na výjezdu z Prahy v pátek odpoledne, nedejbože před prodlouženým víkendem, když má být hezky, je něco šíleného...)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    FRIZER: Waze waze waze!! :)
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    Vcera vyjizdim z Prahy po D1 na chatu...rikam si pohoda, sobota odpoledne...nic, na 23km hozeny zuzeni a hned za nim tukanec kamionu a dodavky...vyjezd na hodinu...v kolene zrovna hlasi srazku 5 aut u Osovy Bytysky...leti vrtulnik, D1 uzavrena....pred hodinou se vracim, kolona z Prahy opet...na 15km rozstreleny tri SUV. Minuly tyden jsem kolonu objizdel, predminuly zase dve auta tukly v levym na 18 km....wtf...ten vyjezd z Prahy je nejakej zakletej...
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    STRACENA: jo minulej čtvrtek.
    Pán byl v pohodě, ale když jsem mu na booku ukázal záznam, hned bylo jasný kdo za to může...

    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    STRACENA: prekvapive ano :-)
    STRACENA
    STRACENA --- ---
    ZVIRATKO: Jen tak že zvědavosti, pomohla kamera proti pirátovi co ti urazil zrcátko?
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    STRACENA: moje auto ma zastrcku ktera je porad zapnuta, v ni mam kameru. Jo, kdyz je baterka na konci zivota tak se mi uz parkrat stalo, ze jsem nenastartoval (hlavne kdyz je zima a jezdim jen velmi kratky trasy), jinak to drzi klidne tyden i dyl. Kdyz jsem byl cca 14 dni v nemocnici tak jsem potom v pohode nastartoval, to byla ta baterka nova, ale loni na jare uz jsem nenastartoval po pul dni a musel jsem kameru vypinat.

    GLOBETROTTER: manualy kecaj
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam