• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    BOREC: Mně celkem funguje žvýkat, po městě ani netřeba, ale na dálnici v podstatě nevyjedu bez žvýkačky v hubě.
    BOREC
    BOREC --- ---
    BOREC: trochu dost obavy
    BOREC
    BOREC --- ---
    Můžu se zeptat - padá na Vas někdy mikrospanek a pokud ano, jak s tím bojujete? Poměrně často to na mě jde a popravdě z toho mám trochu obavy. Rady jako více spánku chápu ale je to nereálný, spím tak 6-7 h max.
    Děkuji
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    TOOMIX: to neni zadnej senior ale dementni dedek, co patri za mrize
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Další jízda o život, senior v ranní špičce urazil v protisměru osm kilometrů - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/ostrava/zpravy/protismer-ostrava-opava-senior-hyundai-michalikova-policie.A221021_131913_ostrava-zpravy_jog
    SPM
    SPM --- ---
    Já tam teda krokem neviděl jezdit snad ještě nikoho... Spíš mě naopak překvapuje, že tam těch totálek neni víc, vzhledem k tomu, jak se tam při hustotě provozu jezdí :-)
    ANT_39
    ANT_39 --- ---
    ADAMIRA: Kdyz se naposledy dival pred sebe, byla tam zelena, a ten strudl aut se posunoval...
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    ANT_39: Jo uz to chápu, nějaká důležitá sms a noha na plynu, fuck yeaaaah 😎
    ANT_39
    ANT_39 --- ---
    ADAMIRA: vypada to,ze modra Skodovka nejela krokem.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SAMOUT: Taky jsem na to Koukal a nějak si nedokážu představit co se tam stalo. :)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Muze mi nekdo polopaticky vysvetlit, jak nekdo muze udelat totalku v miste, kde se jede krokem?
    Nehoda šesti aut u Palackého náměstí zablokovala provoz do centra Prahy - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/praha/zpravy/dopravni-nehoda-rasinovo-nabrezi-policie-vysetrovani.A221018_090143_praha-zpravy_baky
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    VYWERN: U nás to bylo taky a nejvíc těch dětí byly západní cizinci a kupodivu převládaj skopčáci. Jednak tu mají v okolí nějakou elitní školu a pak nás jejich rodičové asi furt mají za holubník. Nicméně pak město sk8park předělalo, krásnej novej beton, ploty atd, ale jaksi zapomnělo dodat i překážky...od té doby klid :-)
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    ZVIRATKO: to mam trochu jine veci na praci :)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    VYWERN: policistu natocit a zastavit a zeptat se ho, proc porusuje zakon o policii... nic jineho me nenapada
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    U nas postavili skate park, tak ted po celem okoli jezdi bandicky klidne o 10-15 deckach 10-15 let, vsichni na kolobezkach a po silnici v hloucku, ze musite zastavit, nechat je projet a pak muzete zase jet. Jeste si vas u toho nataci, co kdyby na ne nekdo zatroubil. Policie to vi a samozrejme nic neresi, protoze proc by mela, ze ano.
    JOPS
    JOPS --- ---
    je fakt, ze z tech kolobezkaru zacina jit strach. Jedu po vesnici autem a proti mne si to po druhe pulce silnice jeli tri elektro kolobezkari vedle sebe. Vekovy prumer 10-12 let. Nemel jsem z toho vubec dobry pocit, tam staci, aby o sebe skrtli riditkama a ten nejbliz ke stredu silnice je pod autem ani nemrknu...
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Mně se něco podobnýho stalo v autě. Proti mně si to v mým pruhu svištěl na e-koloběžkách páreček dementů cca 18-20 let. Jel jsem pomalu a viděl jsem je docela z daleka, tak jsem ještě víc zpomalil a sledoval, co kokoti udělají. Nakonec se cca 20 metrů ode mne milostivě odjebali na chodník, ale hrooozně je to obtěžovalo, zmrdy.

    A tohle má volební právo.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    SPM: to je sice pravda, ale pokud by soudy rozhodovaly podobne jako u ridicu motorovych vozidel tak to hodej cyklistovi, protoze mel prece predvidat vsechno, zvlast kdyz videl deti, protoze kazdy ridic je povinen byt jasnovidcem co se umi teleportovat.
    SPM
    SPM --- ---
    ZVIRATKO: tak ikdyby to byl chodec, tak by měl zůstat při tom kraji a neskákat doprostřed...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    KORKMAZ:
    DOCKINEZ: Podle zakona o provozu na pozemnich komunikacich je kolobezka to same co kolo, ale kdyz jsem to pred par lety (pri porizeni elektrokolobezky) resil, tak to podle me tak jasne nebylo. Mam pocit, ze za nekterych podminkech to bylo "sportovni vybaveni" a jen clovek nesmel jet po chodniku rychleji nez 6km/h (nebo neco podobneho, neberte me za slovo, problem byl tusim v tom ze neni definovane co je kolobezka), ale ted to nemuzu najit takze bud to uz neplati nebo jsem to pomotal. Ja s tim jezdil jako kdybych jel na kole pokud to slo. Pokud by doslo na lamani chleba, rozhodne by to byla vina tech deti.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam