• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    RANO
    RANO --- ---
    DOCKINEZ: viděl jsem to video, tady se evidentně rozhlídl a dávalo mu větší smysl zabrat pruh - tím ho můžou komfortně objet vedlejším pruhem odbočovací řidiči i ti co jedou rovně, když si na tom místě najedeš do pravý části toho pruhu, tak tě jednak budou na dvacet čísel podjíždět odbočující auta, a tvým pruhem tě stejně nikdo legálně nepředjede.

    jel jsi tím místem někdy na kole, když chceš jet rovně? se mi i stalo, že jsem tam jel v pravý části toho nejpravějšího pruhu, co může jet rovně, a začalo mě z boku nabírat auto, co jelo vlevo ode mě, ale odbočovalo přeze mě do prava.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Jen ať si ti cyklisti stěžujou, nejlíp oficiálně, kdyby si mohli soudit, tak by to bylo nejlepší - aspoň tam dají konečně značku silnice pro motorový vozidla. Jako objet se to moc na kole nedá - pizza kurýrovi asi vychladne ale bouračku tam potkám tak jednou týdně i s autem to není úplně nejkomfortnější projížďka, na kole nebo koloběžce (i takový exoti tam jdou potkat) - nechápu..
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    RANO: Hele, viděls vůbec to video? Já jen, že třeba tady si to valí jako bezohledný prase uprostřed pruhu. To je pak snadný si stěžovat, že tě řidiči neobjíždějí v dostatečným odstupu.

    RANO
    RANO --- ---
    hele a co je teda tak složitýho na tom cyklistu na magistrále, kam legálně může, objet s normálním odstupem a nepokřikovat na něj u toho?

    to by moh každej, kdo jezdí po praze (nebo třeba hk) zvládnout, ne?

    (tahle trasa má samozřejmě pro dojíždění na kole docela slabý alternativy, ale to člověk chápe ve chvíli, kdy na kole dojíždí.)
    HANZO
    HANZO --- ---
    DOCKINEZ: to je strašnej attention whore kokot...
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    NE7RA: za mne cajk. Ale to víš, já jsem z HK, zmlsanej rovinou a cyklostezkama všude a tak.

    Takže možná ještě trochu zplanýrovat ty pražský kopečky, vždyť je to vostuda. Aspoň někde!
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    DOCKINEZ: Pojdme ji teda vsichni spolecne predelat, aby po ni mohli berzpecne a plynule jet co nejvice ucastniku silnicniho provozu! Souhlasis?
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    NE7RA: Když se někde "kvůli dementní komunikaci" nedá jet na kole, tak tam prostě na kole nepojedu.

    Kdo by to byl řekl?
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    DOCKINEZ: Protoze se tam kvuli dementnim ridicum a komunikaci neda jet na kole?
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    Ano, moje chápání ironie je slabé, přiznávám.

    Nu, já jako občasný cyklista sice po magistrále také nejezdím (a když už, tak bych nevolil směr do kopce), ale i tak si dovedu představit, že jet tenhle úsek po magistrále je lepší volba, než kolo vést kilák a půl po chodníku (a to navíc třeba místem, kde na začátku chodník ani neexistuje). Časově i jinak úplná blbost. A trochu by to bylo analogické radě, že ti řidiči koneckonců taky nemusí jet autem, ale mohli to všichni vzít pěšky.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    CAIDEL: Kolego, vaše chápání ironie je při úterku hodně slabé.

    Ale budiž - jako cyklista bych tamtudy nikdy nejel, nejsem blázen. Zvolil bych chodník a kolo vedl.
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    DOCKINEZ: Ty mu navrhuješ, aby jel ilegálně po chodníku? Jako slušný řidič?
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    OMG, co je tohle za magora? To nemůže jet normálně po chodníku?

    https://twitter.com/sergiowct/status/1584455703108161537
    BOREC
    BOREC --- ---
    Díky všem. Nejlepší je asi fakt zastavit.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    a jinak mikrospánek je fakt svině. Kamarád takhle po sobě v pátek navečer po náročným týdnu nechal ženu a desetiměsíční dítě :-(
    JOPS
    JOPS --- ---
    BOREC: nevim, cukr jsem nezkousel, ale zastavit na benzince, schrupnout si na 15 minut a nemam problem
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    BOREC: studenej vzduch, hudba na plny koule, pokud mozno si k tomu i zpivam. Cola s cukrem (kofein+cukr - normalne, pokud vubec, piju jen zero, ale v tyhle chvile plnotucnou). Spolujezdec ma za ukol se mnou udrzovat konverzaci nebo nekomu volam pres sound system auta (odpoledne/navecer typicky social calls pribuznym).
    Na dalnici stavim na benzince na catnap (staci na nejhorší i par minut) nebo trochu pohybu (i jen obehnout benzinku dokola a protahnout se pomuze).
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    Ze sladkosti vrele doporucim hroznovej cukr. Mam ho v aute porad.
    TAX
    TAX --- ---
    BOREC: cerstvy vzduch/lehky pruvan, hudba, napit se, kava, atd.. nejake roky zpet jsem temer nepil kavu a kdyz jsem za volantem citil co popisujes, tak nekompromisne odpocivadlo a 15-20 min sklopit operadlo, zavrit oci a lehce odpocinout.
    BOREC
    BOREC --- ---
    GUMBA: přesně to se stalo svagrovi, po sjezdu z dálnice mikro a vzbudil se až u nějakého železničního naspu. Naštěstí se mu nic nestalo, auto na odpis a mě trefil slak málem, pac teprve tehdy mi došlo naplno jak je to vážný
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam